Samsung Signane Samsung Flip WM55H Samsung Flip WM55H 55
Samsung Signane Samsung Flip WM55H Samsung Flip WM55H 55

Samsung Flip WM55H 55'' Dijital Profesyonel Videowall Flipchart

0,00
Marka : Samsung
Fiyat : $5,400.00  + KDV
İndirimli : $3,402.00  + KDV
KDV Dahil : $4,014.36
Barkod : 85213
Adet :
 
Özel kalemi kullanarak bir Samsung Flip cihazında taslak çizimlerle fikirlerini belirten bir web tasarımcısını gösteren resim.

Flip Nedir?

Çizin, Yazın, İlham verin

Yazı yazmanın kolay, tanıdık hissinin keyfini çeşitli renk, tarz ve genişliklerde, çok yönlü dijital formatta çıkarın. 4 kişiye kadar aynı anda ve herhangi bir nesneyi kullanarak yazı yazabilirsiniz.

Birkaç kullanıcının ellerinde Samsung Flip kalemlerini tuttuğu ve Samsung Flip cihazında yazı yazdığını ve metin bölümlerini sildiğini gösteren bir video ve resim.

Flip'le Yakala

İşbirliği İçinde Çalışın

Samsung Flip'in geniş bağlantı özelliği sayesinde ekibinizle yüksek görüntü kalitesinde sunulan her türlü içerik dosyalarını paylaşabilir ve notlar alabilirsiniz.

Kullanıcıların bir Samsung Flip cihazına bağlı akıllı telefon ekranının görüntüsünü nasıl yakaladıklarını ve yakalanan görüntülere nasıl desenler eklediğini ve yazı yazabildiğini gösteren video ve resimler. Bir örnek olarak, metin okuma: “Fütüristik renksiz” kalemle yazılıyor.

Flip'te Gezinme

Özgürce Gezin

Samsung Flip'in sezgisel, kullanıcı dostu menüsü gezinmeyi kolaylaştırır ve kontrollere erişmek veya içeriği bütünüyle görmek için gereken zamanı azaltır. Kullanıcılar ayrıca bireysel içerik sayfalarının önizlemesini görebilir ve ekranda doğrudan anlık değişiklikler yapabilir.

Flip'te Gezinme

Kolaylıkla Kaydırın

Ekip arkadaşlarınızla belirli bir tartışma konusunu bulmak için bir kağıt yığınını ayıklamanız gerekmiyor. Flip ile kolaylıkla ekranı kaydırabilir ve 20’ye kadar bölünmüş dijital sayfada arama yapabilirsiniz.

Kullanıcıların Samsung Flip cihazındaki bir menüyü nasıl seçebileceklerini ve gezinme menüsünü kullanarak başka bir sayfaya nasıl gidebileceklerini gösteren bir video ve resim.

Samsung Flip kalemiyle nasıl not alındığını ve ekranı sürükleyerek kaydırma özelliğinin nasıl kullanılacağını gösteren bir video ve resim.

 • slide1: Özgürce Gezin
 • slide2: Kolaylıkla Kaydırın

Flip Güvenliği

Değerli Fikirlerinizi Koruyun

Güçlendirilmiş güvenlik sistemiyle fikirlerinizin güvenilir ellerde olduğundan emin olun. Her kullanıcı ekranı kilitlemek ve kritik içeriğin görüntülenmesini engellemek için bir parola oluşturabilir.

Flip Güvenliği

Kolaylıkla kilidi açın

Aynı akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki gibi Flip de özel bir parolayla kullanıcıları seçebilecek kadar erişimi öteye taşır. İçeriğe erişmek için kodu girin ve hemen çalışmaya başlayın.

Kullanıcıların seçilen bir resim üzerinde parola girerek bir Samsung Flip cihazının ekranını kilitlemelerini sağlayan özelliği gösteren video ve resimler.Bir toplantı salonunda Samsung Flip cihazında gösterilen sunum slaytlarına bakan ofis çalışanlarını ve sunum yapan bir adamı gösteren resim.

Flip Bağlantıları

Çok Yönlü Bağlantı Özelliğinin Keyfini Çıkarın

Samsung Flip'in bağlantı özelliği, tamamen senkronize edilmiş, kullanıcı dostu bir çalışma deneyimi yaşatır. İnteraktif içerik görünürlüğü, not alma ve paylaşım için kişisel cihazlarınızı merkezi ekranla uyumlu hale getirin.

SeçildiHDMI SeçildiWIN10 SeçildiYansıtma SeçildiNFC

Samsung Flip, kullanıcının kişisel cihazlarıyla kesintisiz bağlantı için özel bir HDMI bağlantı noktasına sahiptir.

 

Bir Samsung Flip cihazının arkasındaki HDMI bağlantı noktasının yerini gösteren bir resim.
Samsung Flip cihazı ve Windows 10 yüklü bir dizüstü bilgisayarın kablosuz olarak nasıl bağlandığını gösteren bir resim.
Samsung Flip cihazının ve bir akıllı telefonun kablosuz olarak bağlandığını gösteren bir resim.
Samsung Flip cihazının ve bir akıllı telefonun NFC ile bağlandığını gösteren bir resim.

Flip Senkronizasyon

Senkronizasyon İzleme, Senkronizasyon Kontrolü

Dokunmatik kontrol işlevselliği, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak görüntülemeleri ve kontrol etmeleri için kişisel cihazlarını Flip ile senkronize etmelerini sağlar. Flip ekranında yapılan değişiklikler otomatik olarak kullanıcının kişisel cihazına iletilir ve verimlilik açısından tersi yönde iletim de Flip ile mümkündür.

*Dokunmatik Kontrol, bir USB kablo bağlantısı veya UIBC bağlantılı Android mobil cihazlar (2016 veya sonrası) ve Windows 10 yüklü bilgisayarlarda kullanılabilir.

 

Samsung Flip cihazında ve Samsung dizüstü bilgisayarda aynı görüntüleri gösteren bir resim. Samsung Flip'in ekranında yeni bir resim göründüğünde dizüstü bilgisayarın ekranı değişir.

Flip'te Sunum

Çalışmanızı Profesyonel Bir Şekilde Sergileyin

Rahatlığınızdan ödün vermeden küçük toplantılar ayarlayın. Çok yönlü pivot modu ve ergonomik ayağa sahip olan Flip ekranı, çalışma gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde dikey veya yatay yönde kullanılabilir.

Flip'ten Paylaşım

Toplantı Notlarını Kolayca Paylaşın

Samsung Flip sayesinde el yazısı ile tutulmuş notları paylaşma zahmetinden kurtulun. Toplantı notlarını Flip'in belliğinde saklayın ve mobil/dijital kanallar üzerinden iş arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşın.

Her biri kendi ekranında aynı görüntüyü gösteren bir Samsung Flip cihazını, bir dizüstü bilgisayarı ve bağlı bir akıllı telefonu gösteren resim.

Flip İnovasyon

 
Samsung Flip cihazının kolayca taşınabilir olduğunu göstermek için bir adamın cihazı bir toplantı odasından diğerine tek elle taşıdığını gösteren bir resim.

Dokunmatik Flip

Dokunarak İletişim Kurun

InGlass™ teknolojisi gecikmeden gerçek zamanlı geri bildirim ve gecikmesiz hız sunar. Bu, kullanıcıların geleneksel kağıt üzerindeki çalışmalarına eşdeğer düzgünlükte yazım veya çizim deneyimi yaşamalarını sağlar.

InGlass™ Bir araba çizimini gösteren ve bir tarafta normal kalem kullanarak, diğer tarafta ise Samsung Flip kalem kullanarak yapılan çizimlerdeki farklı giriş gecikmesini gösteren resim.

Bir araba çizimini gösteren ve bir tarafta normal kalem kullanarak, diğer tarafta ise Samsung Flip kalem kullanarak yapılan çizimlerdeki farklı giriş gecikmesini gösteren video.

Flip'in Tasarımı

Tarz ve Konforun Düşünüldüğü Öncülük

Flip'in zarif, gri tasarımı, sofistike ve ileriyi düşünen her ortamı konumlandırır. 4.5° ergonomik bir eğim ve temel toplantı araçlarını barındıran geniş bir ön tepsi ve kalem tutucuyla birlikte siz ve ekibiniz rahat ve organize bir şekilde önemli konulara odaklanabilirsiniz.

Samsung Flip cihazının yan tarafında "Dikey modda ergonomik 4.5° eğim" yazan bir resim (6-1).

Cihazın yan ve ön tarafını göstermek için Samsung Flip cihazının döndürüldüğünü gösteren bir video. Videonun başında, dikey modda "Ergonomik 4.5° eğim" yazan metin kaybolur. Daha sonra "En iyi konfor için gelişmiş pivot" yazan metin görünür (6-2)

Samsung Flip cihazının kalem tutucusunun büyütülmüş bir görüntüsünü, “kullanışlı kalem tutucu” yazılı NFC etiketini gösteren bir video. Videonun başında, "En iyi kullanıcı konforu için gelişmiş pivot" yazan metin kaybolur. Daha sonra "Kullanışlı kalem tutucu" yazan metin görünür (6-3)

Cihazın arka tarafını göstermek için Samsung Flip cihazının döndürüldüğünü gösteren bir video. Videonun başında, "Kullanışlı kalem tutucu" yazan metin kaybolur. Daha sonra "Zarif, gri renk" yazan metin görünür (6-4)

Samsung Flip cihazının hafifçe sağa döndüğünü gösteren bir video. Videonun başında, "Zarif, gri renk" yazan metin kaybolur. Daha sonra "Kullanıcı dostu birleşim" yazan metin görünür (6-5)

Samsung Flip cihazının tepsisinin bir bölümünü büyütülmüş olarak gösteren bir video. Videonun başında, "Kullanıcı dostu birleşim" yazan metin kaybolur. Daha sonra "Geniş tepsi" yazan metin görünür (6-6)

Samsung Flip cihazının yan tarafında 'Dikey modda ergonomik 4.5° eğim' yazan bir resim (6-1).
“En iyi konfor için gelişmiş pivot” yazısıyla cihazın ön ve yan tarafını göstermek için döndürülen Samsung Flip cihazının gösterildiği resim (6-2).
Samsung Flip cihazının kalem tutucusunun büyütülmüş bir görüntüsünü, “kullanışlı kalem tutucu” yazılı NFC etiketini gösteren bir resim (6-3).
“Zarif, gri renk” yazısıyla cihazın arka tarafını göstermek için döndürülen Samsung Flip cihazının gösterildiği resim (6-4).
“Kullanıcı dostu birleşim” yazısıyla birlikte Samsung Flip cihazının hafifçe sağa döndürüldüğünü gösteren bir resim (6-5).
Samsung Flip cihazının kalem tutucusunun büyütülmüş bir görüntüsünü ve “geniş tepsi” yazısının gösterildiği bir resim (6-6).
 • slide1: Ergonomic 4.5º tilt in portrait mode
 • slide2: Advanced pivot for optimal
 • slide3: Convenient pen holder
 • slide4: Sleek gray color
 • slide5: User-friendly composition
 • slide6: Spacious tray

Flip'in Tasarımı

İstediğiniz yeri bir toplantı odasına dönüştürün

Sınırlı işbirliği alanına sahip işletmeler için Samsung Flip, herhangi bir kişisel ofisi veya müsait odayı tam işlevsellikte küçük bir toplantı odasına dönüştürür. Taşınabilir, tekerlekli ayak kullanıcıların istedikleri yerde, istedikleri zaman toplantıya başlamalarını sağlar.

Soldan sağa doğru dönen dört tekerlekle Samsung Flip cihazının alt bölümünün büyütülmüş görüntüsünü gösteren bir resim.

Flip Ekran

Görselleri Yüksek Hassasiyetle Sunun

Samsung Flip, toplantı salonunda daha güçlü ve etkileyici görseller sunan, ortamdan veya kullanım koşullarından bağımsız olarak sabit ve net UHD resim kalitesini korur.

Samsung Flip cihazında bir şehirde gün batımını gösteren resim

Flip Çözüm

Fikirlerinizi Erişilebilir Kılın

El yazısıyla yazılmış toplantı notlarının kaybolmasından veya silinmesinden korkmayın. Güçlü TIZEN 3.0 işletim sistemiyle desteklenen Flip, toplantı içeriğini saklamak için kapsamlı, merkezi bir alan sunar. Ayrıca, TIZEN 3.0 size ve ekibinize, kaydedilmiş materyalleri bulmanız ve görüntülemeniz için sezgisel bir arayüz sağlar.

8GB SD kart hafıza simgesi.Ağ Depolama Alanı

Tizen™ logosu resmi.

Flip Çözüm

Ekranınızı Sezgisel Olarak Etkinleştirin

Uzun süren önyüklemeler olmaksızın, toplantılarınızı zamanında başlatın. Yerleşik sensörler, bir kullanıcı ekrana yaklaştığında, bir kalem aldığında veya ekranı dikey ve yatay modda döndürdüğünde Flip ekranı etkinleştirerek sizin ve iş arkadaşlarınızın yeni bir tartışma başlatmanızı veya kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Hall sensörü

Kullanıcı, kalemi tutucusundan çıkardığı anda ekran açılır.

Yakınlık sensörü

Bir kullanıcı ekrana yaklaştığında Flip otomatik olarak önyüklemeyi başlatır.

İvmeölçer sensörü

UX, Flip'in dikey veya yatay yönlendirmesine göre sezgisel olarak ayarlanır.

Hall sensörü

Kullanıcı, kalemi tutucusundan çıkardığı anda ekran açılır.

Bir kullanıcının kalemi tutucusundan çıkardığında hall sensörünün çalıştığını gösteren bir resim.
Yakınlık sensörü

Bir kullanıcı ekrana yaklaştığında Flip otomatik olarak önyüklemeyi başlatır.

 
Bir kullanıcı bir Samsung Flip cihazına yaklaştığında ekranın yakınlık sensörü vasıtasıyla nasıl etkinleştirildiğini gösteren bir resim.
İvmeölçer sensörü

UX, Flip'in dikey veya yatay yönlendirmesine göre sezgisel olarak ayarlanır.

Bir ivmeölçer sensörüyle donatılmış ekran döndürüldüğünde Samsung Flip cihazının Grafiksel Kullanıcı Arayüzünün (GUI) değiştiğini gösteren bir resim.
 • slide1: Hall sensörü
 • slide2: Yakınlık sensörü
 • slide3: İvmeölçer sensörü
Benzer Ürünler
Samsung
$16,520.00 KDV Dahil
$10,407.60 KDV Dahil
Samsung UD55E-B 2x2
Samsung
$16,520.00 KDV Dahil
$10,407.60 KDV Dahil
Samsung UD55E-B
Samsung
$3,304.00 KDV Dahil
$2,081.52 KDV Dahil
Samsung DM55E
Çerez Kullanımı