BOSE SOUNDTOUCH 10 BLK 230V EU Kablosuz Müzik Sistemi Siyah

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Bose SoundTouch 10

 

 

 

 

 

 

En küçük SoundTouch® sistemimizden dolu dolu, zengin ses performansı

SoundTouch® 10 kablosuz müzik sistemi evinizin her köşesinde müzik dinlemenin en kolay yoludur. O kadar küçüktür ki müzik servisleri, İnternet radyo istasyonları ve müzik arşivinizdeki milyonlarca şarkıyı dolu dolu, zengin ses kalitesiyle dinlemek için istediğiniz her yere koyabilirsiniz. Favori müziğinizi anında dinlemek için hoparlör veya uzaktan kumanda üzerindeki altı ön ayardan birine bamanız yeterlidir. Ayrıca uzaktan kumanda üzerinden müziğinizi dinlerken beğenme/beğenmeme düğmeleri ile değerlendirebilirsiniz.

 

 

  • Evinizin istediğiniz köşesinde kolayca kablosuz müzik keyfi
  • Evinizin Wi-Fi® ağına birkaç dakikada bağlantı ve kurulum
  • Ücretsiz uygulama telefonunuzu müziğinizin uzaktan kumandasına dönüştürür
  • Aynı müziği evinizin her yerinde, veya farklı odalarda farklı müzik çalmak için başka SoundTouch® sistemleri ekleyin
  • Daha fazla müzik seçeneği için Bluetooth® bağlantısı
  • Beğenme/beğenmeme düğmeleri ile müziğinizi dinlerken değerlendirin

 

 

SoundTouch® ile müziği keşfedin

SoundTouch® ile, yeni sanatçılar ve müzik gruplarını şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kolay keşfedebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet radyo istasyonları ve müzik arşiviniz dahil olmak üzere, Spotify ve Deezer üzerinden milyonlarca şarkıyı kablosuz olarak dinleyebilirsiniz. SoundTouch® uygulaması evinizin istediğiniz köşesinden telefonunuz veya tabletiniz ile müziğinizi kontrol etmenizi sağlar. Ve altı adet kolayca programlanabilir ön ayar ile favori müziğinize anında uygulama, hoparlör veya beraberinde gelen kumandadan erişebilirsiniz.


 

               


 

 

 

Tek bir sistemle başlayın

Sonra istediğiniz zaman yenilerini ekleyin. SoundTouch® 10 kablosuz müzik sistemi büyük bir kablosuz ürün ailesinin üyesidir. Hepsi birlikte çalışarak isterseniz aynı müziği her yerde, veya farklı müzikleri farklı odalarda dinlemenize olanak tanırlar.

  

 

 

 

 Ücretsiz, çok yönlü uygulama

Müziğinizi evinizin istediğiniz her köşesinden kontrol edebilmek için telefonunuzu güçlü bir uzaktan kumandaya dönüştürün.

 

 

 


SoundTouch®—gerçekten çok farklı

 

 

 

SoundTouch® uygulaması ile altı adet ön ayar oluşturabilirsiniz. Uzaktan kumandanız ve SoundTouch® hoparlörünüz otomatik olarak bu ön ayarları hatırlarlar.

Böylece sisteminizi kontrol etmek için telefonunuz veya tabletinizi kullanabilirsiniz. Ve sistemi açmak veya şifre girmek zorunda kalmadan, anında müziğinizi dinlemek için sadece uzaktan kumandayı kullanmanız veya hoparlör üzerindeki ön ayar düğmelerinden birine basmanız yeterlidir.

 

 

 
 Entegre Bluetooth®

İstediğiniz zaman kendi veya arkadaşınızın uyumlu cihazından müzik yayını yapmanıza olanak tanır. Bu sayede sisteminizden YouTube gibi, çok daha fazla kaynağı dinleyebilirsiniz.

 

 
İki renk seçeneği

 

 

 

 

SoundTouch® 10, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir ve şık tasarımları sayesinde her türlü dekora uyum sağlar.

 

 

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...