Meteor Müzik Ses Işık Anons ve Görüntü Sistemleri

SHURE GLXD24RE/SM86 SİNGLE HANDHELD WİRELESS SYSTEM WİTH

Ürün stokta bulunmamaktadır.

ÖZELLİKLER

*GLXD24R / SM86 akıllı pil şarj edilebilirliği, sağlam RF performansı, otomatik frekans yönetimi ve olağanüstü dijital ses netliği ve kesintisiz çalışma ile artırılmış kanal sayısı sağlar.

*Endüstri standardı SM86 vokal mikrofon kapsülü, sıcak ve berrak ses üretimi sunar. Kullanım içindir

*Entegre SM86 kardioid kapasitif mikrofon kapsülü, mikrofon klipsi, SB902 şarj edilebilir lityum iyon pil, USB şarj kablosu, çıkarılabilir antenler, raf montaj donanımı ve kullanıcı kılavuzu bulunan GLXD4R raf montaj alıcısı, GLXD2 / SM86 el vericisi içerir.

 


ÖZELLİKLER*GLXD24R / SM86 akıllı pil şarj edilebilirliği, sağlam RF performansı, otomatik frekans yönetimi ve olağanüstü dijital ses netliği ve kesintisiz çalışma ile artırılmış kanal sayısı sağlar.*Endüstri standardı SM86 vokal mikrofon kapsülü, sıcak ve berrak ses üretimi sunar. Kullanım içindir*Entegre SM86 kardioid kapasitif mikrofon kapsülü, mikrofon klipsi, SB902 şarj edilebilir lityum iyon pil, USB şarj kablosu, çıkarılabilir antenler, raf montaj donanımı ve kullanıcı kılavuzu bulunan GLXD4R raf montaj alıcısı, GLXD2 / SM86 el vericisi içerir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?