BOSE HIFI Kulak İçi Kulaklıklar BOSE QC20 HEADPHONE SMSG BLK WW BOSE QC20 HEADPHONE SMSG BLK WW In Ear Wired HeadphonesXML
BOSE HIFI Kulak İçi Kulaklıklar BOSE QC20 HEADPHONE SMSG BLK WW BOSE QC20 HEADPHONE SMSG BLK WW In Ear Wired HeadphonesXML

BOSE QC20 HEADPHONE SMSG BLK WW In Ear Wired Headphones

0,00
Marka : BOSE HIFI
Fiyat : $349.40  + KDV
İndirimli : $244.58  + KDV
KDV Dahil : $288.60
Barkod : 73727
Adet :

Bose QuietComfort 20 Acoustic Noise Cancelling kulaklık

Etrafınızdaki dikkat dağıtıcı sesleri azaltmak ve müziğinize odaklanmak için gürültü giderme özelliğini kullanın Entegre mikrofon ve kumanda sayesinde belli Samsung Android® cihazları ile çağrı ve müzik arasında kolay geçiş Tescilli StayHear®+ kulaklık uçları yumuşak ve sağlam bir yerleşim sağlar Etrafınızda olan biteni duymak için Farkında modunu aktive edebilirsiniz

 
Kulak-içi. Gürültü giderme. Daha iyi ses.
Kendinizi dış dünyaya kapatın ve müziğinizde kaybolun ya da bırakın çevreniz de içeri girsin. Bose'un ilk kulak-içi gürültü giderici kulaklıkları ile seçim sizin. QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling kulaklıklar gittiğiniz her yerde, her gün daha iyi sesin keyfini çıkarmanız için geliştirildi. İster etrafınızdaki dikkat dağıtıcı sesleri azaltmakve müziğinize odaklanmak için gürültü giderme özelliğini açın, ister tek bir tuş dokunuşu ile etrafınızda olan bitenden haberdar olmak için Farkında modunu açın. Tescilli StayHear®+ kulaklık uçları yumuşak ve sağlam bir yerleşim sağlar. Entegre mikrofon ve kumanda, çağrılara kolayca geçiş yapmanızı ve bazı fonksiyonları kolayca kontrol etmenize izin verir. Cihazınıza uyması için QC®20 Apple cihaz modeli ve QC®20 Samsung ve Android™ modeli olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır.
  • Bose® gürültü giderme teknolojisi ile dış dünyayı geride bırakın ve müziğinize odaklanın
  • Bir tuş dokunuşu ile etrafınızda olanları duyabilmeniz için Farkında modu
  • Active EQ ve TriPort® teknolojisi ile derin, net ses performansı
  • Bose patentli StayHear®+ kulaklık uçları ile saatlerce yerinden çıkmadan keyfini sürebileceğiniz yumuşak yerleşim

 

Kendinizi müziğinize bırakın

 

 

 

QC®20 kulaklıklar, hareket halindeyken müziğinizi daha önce hiç duymadığınız bir performansla dinlemenizi sağlar. Hem etrafınızdaki gürültünün üzerine çıkan, canlı performans benzeri bir dijital ses kalitesinin, hem de kulak-içi kulaklık özgürlüğünün keyfini çıkarırsınız. StayHear®+ kulaklık uçları gürültünün birazını fiziksel olarak bloke ederken, Acoustic Noise Cancelling® teknolojimiz geriye kalan gürültünün çoğunu elektronik olarak azaltır. Gürültülü ortamlarda bile siz ve müziğiniz baş başa kalırsınız.

 

 

 

 

 

 

 

Etrafınızda olan bitenden haberdar olun


 

 

   Bazı anlar vardır ki etrafınızda olup bitenden o kadar da kopmak istemeyebilirsiniz. Mesela yoğun trafikte bir caddede karşıdan karşıya geçerken, veya uçağınızın anonsunu beklerken.    Farkında modu tam da bu zamanda devreye girer.  Kulaklıklarınızı çıkarmak yerine, bir düğmeye basmanız yeterli, ve belli bir düzeyde gürültü azaltma ile müziğiniz hala çalarken etrafınızdaki sesleri tekrar duyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Etkileyici ses performansı

 

 

 

Bütün bunların hepsi, artı Bose®'un canlı performans benzeri ses kalitesi. Kulak-içi kulaklıklardan beklemediğiniz bir ses performansı. TriPort® teknolojimiz ve Aktif ekolayzer, müziğinize derinlik ve denge sağlamak için birlikte çalışır. Küçük detaylar öne çıkar. 

 

 

 

 

Gelişmiş kulaklık ucu teknolojisi

 

 

 

   Kulaklıklarınızın yerleşimi ile uğraşmak zorunda kalmadığınızda müziğinizin tadını çıkarmak daha kolay. Tescilli StayHear®+ kulaklık uçları, kulağınızın içine zorla sokma gereğini        ortadan kaldırarak yumuşak ve sağlam bir yerleşim sağlar. Mantar şeklindeki silikon maksimum konfor için kulaklığın kulağınız ile olan temasını eşit olarak dağıtır ve kulaklığın tam      gürültü azaltmasına yardımcı olan hafif bir yalıtım oluşturur.

 

 

 

 

Kontrol sizde

Kontrollerin hepsi parmaklarınızın ucunda. Gürültü gidermeyi açıp kapamak için kontrol modülünün üzerindeki düğmeyi kullanın. Entegre kumanda/mikrofonun üzerinde Farkında modu ve çağrı cevapla/sonlandır düğmeleri bulunur. 4-düğmeli kumanda, volüm ve müzik kontrolü yanında Siri® veya Google arama gibi sesli uygulamalara ulaşımınızı da sağlar.

 

 

 

Şarj edilebilir pil

 

Modüle entegre lityum-iyon pil, beraberinde gelen USB kablosu ile sadece iki saat içerisinde şarj olur ve şarj başına 16 saate kadar çalma süresi sağlar. Bir pil göstergesi ışığı pil seviyesini gösterir. Ve piliniz bitse bile müziğiniz hala diğer kulak-içi kulaklık modellerimizin performansı ile çalmaya devam eder.

Kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda, kulaklığınız ile gelen çantanın içinde kabloları ile birlikte saklamanız yeterlidir.

 

 

 

Boyutlar

 
Samsung ve Android™ cihazları için QC®20 kulaklıklar (kablo ve StayHear®+ kulaklık uçları dahil)
Uzunluk: 132 cm
Ağırlık: 44 g
 
StayHear®+ kulaklık uçları
3.2 cm (Y) x 2.5 cm (G) x 1.3 cm (D)
 
USB kablosu
Uzunluk: 30.5 cm
 
Giysi klipsi
2.5 cm (Y) x 0.3 cm (G) x 1.8 cm (D)
 
Kontrol modülü
8.9 cm (Y) x 3.2 cm (G) x 0.95 cm (D)
 
Taşıma çantası
2.5 cm (Y) x 14 cm (G) x 8 cm (D)
 
 
Şarj edilebilir lityum-iyon pil
 
Şarj süresi: 2 saat
Pil ömrü: her tam şarj için 16 saat
Kutu içindekiler
 
Samsung ve Android™ cihazları için QuietComfort® 20 kulaklıklar
3 çift StayHear®+ kulaklık ucu (S, M, L)
Giysi klipsi
Şarj edilebilir lityum-iyon pil (entegre)
USB şarj kablosu
Taşıma çantası

 

Benzer Ürünler
Shure
$656.08 KDV Dahil
$393.65 KDV Dahil
SHURE SE 425 CL
Shure
$656.08 KDV Dahil
$393.65 KDV Dahil
SHURE SE 425 K
Shure
$285.56 KDV Dahil
$171.34 KDV Dahil
SHURE SE 215 CL
Shure
$2,495.70 KDV Dahil
$1,497.42 KDV Dahil
SHURE SE 846 K
Shure
$1,129.26 KDV Dahil
$677.56 KDV Dahil
SHURE SE 535 CL
Sennheiser
$140.48 KDV Dahil
$105.36 KDV Dahil
Sennheiser IE 4
Shure
$422.44 KDV Dahil
$253.46 KDV Dahil
SHURE SE 315 CL
Shure
$2,495.70 KDV Dahil
$1,497.42 KDV Dahil
SHURE SE 846 CL
Çerez Kullanımı