AKAI MPKMINI 3 Gri MIDI Klavye

  • Barkod: 2242005115947
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 5.428 TL
  • Havale/EFT ile 5.265 TL
Adet
AKAI MPKMINI3G kodlu AKAI ürünüdür.

Profesyonel üretim dünyasına giriş noktanız burada başlıyor. Bir yaratıcı neslin müzik yapma şeklini yeniden tanımlayan, dünyanın efsanevi en çok satan mini klavyesinin üçüncü yeni versiyonu olan MPK Mini MK3 ile tanışın.

Yeni başlayanlar için, MPK mini, hareket halindeyken hit şarkılar oluşturmak için ihtiyacınız olan her aracı içeren eksiksiz bir midi kontrol cihazıdır. Profesyoneller için MPK mini, herhangi bir müzikal görevi yerine getirmeye hazır, nihai müzikal İsviçre çakısıdır. Her şarkı bir yerde başlar, bu yüzden MPK mini ile bir sonraki vuruşunuza başlayarak engellerden kurtulun.

MPK mini'de yeni olan, dünyanın en iyi klavye çalan müzisyenlere uygun bir piyano performansı sunan, yeniden tasarlanmış Gen 2 gelişmiş dinamik klavye tuşlarıdır. Kuyruklu piyanolardan synth seslerine ve gösterişli elektrikli piyanolara kadar herhangi bir çalma stilinden ve sanal enstrümandan en iyi sonucu almayı garanti eder.

Akai'nin amiral gemisi MPC serisinden ilham alarak geliştirilen 8 pad ile davul ritimlerinize bu insani dokunuşu ekleyin. Güvenilir, hıza duyarlı arkadan aydınlatmalı MPC pedleri, en talepkar sanatçıların bile eşsiz bulacağı hassas davul çalma ve melodik örnek çalma için mükemmel bir dokunuş sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERMPKMINI3
TipMidi Kontroller
Tuş Sayısı25
Tuş TürüSynth Mini tuşlar
Hıza DuyarlıEvet
Pedler8 x Arkadan Aydınlatmalı, Hıza Duyarlı Performans Pedleri
Diğer Kontrolörler4 yönlü Pitchbend/Modülasyon Joystick
Enkoderler/Potlar8 x Atanabilir Düğmeler
Pedal Girişleri1 x 1/4" TS (sürdürülebilir)
MIDI G/Ç:USB
USB1 x Tip B
Bilgisayar BağlantısıUSB
ÖzelliklerDahili Arpejatör
YazılımMPC Beats Yazılımı
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.8.5 veya üstü
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 7 SP1 veya üstü
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli
Yükseklik1.75"
Kalınlık12,5"
Derinlik7.13"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...