Argon Audio Fenris A5 Aktif 5" Bookshelf Hoparlör (Beyaz)

Adet

Argon Audio Fenris A5 Aktif 5" Bookshelf Hoparlör (Beyaz) Hakkında

Argon Audio Fenris A5 Aktif  5" Bookshelf Hoparlör (Beyaz)

ÇOK SAYIDA BAĞLANTI

TV sesi için ARC, Bluetooth 5.0, pikaplar için fono girişi, subwoofer çıkışı ve ardından yine de yedek için hem analog hem de dijital giriş ile FENRIS, onlara atmayı hayal edebileceğiniz neredeyse tüm kaynakları yönetir.
FENRIS ayrıca bağladığınız kaynaklar arasında girişi otomatik olarak değiştirir, bu nedenle günlük kullanımda ürünle birlikte verilen uzaktan kumandayı nadiren almanız bile gerekir. En sevdiğiniz kaynakları bağlayın, arkanıza yaslanın ve harika ses kalitesinin keyfini çıkarın.
 
MÜKEMMELLİĞE AYARLANMIŞ

FENRIS'teki dijital amplifikatör dört kanala sahip olduğundan, her sürücüye ayrı amplifikatör kanalları atayabildik. Bunu yaparak, geleneksel hoparlörlerin klasik zorluklarından birini çözüyoruz: tiz (yüksek tonlar) ve woofer (daha derin tonlar) arasındaki geçişin pürüzsüz ve kulağa doğal gelmesini sağlamak. Burada kullandığımız teknolojiye 'aktif geçiş' denir ve genellikle klasik, 'pasif' geçişten çok daha doğrudur.
Ama bekleyin, dahası var! Bu hoparlörlerdeki hem amplifikatör hem de sürücüler kendi tasarımımız olduğundan, bunları birlikte mükemmel çalışacak şekilde optimize ettik ve gelişmiş DSP kullanarak her şeyi ayarladık. Söylediğimiz şey şudur: yetenekli mühendislerimiz, FENRIS hoparlörlerinizin en iyi performansını sergilemesini sağlamak için her şeyi ince ayar yapmak için sayısız gün harcadılar.
Birçok kez daha pahalıya mal olan çoğu klasik hoparlörün etrafında kolayca tur atabileceklerini söyleyebiliriz. İşin iyi yanı, tüm bu teknik şeyler için endişelenmenize gerek yok. Sadece onları takın ve oynat'a basın!
 
ETKİLEMEK İÇİN TASARLANDI

Argon Audio'da sizin de gözlerinizle dinlediğinize kesinlikle inanıyoruz. Bu nedenle FENRIS'i kulağa geldiği gibi görünecek şekilde tasarladık: etkileyici ve zarif bir şekilde ayrıntılı. Ön ızgara manyetik olarak takılmıştır, yani şık alüminyum çerçeve halkalarını görmek için çıkarmaya karar verseniz bile, hoparlörünüzdeki göze hoş gelmeyen delikler veya görünür vidalar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. FENRIS 'in üç güzel görünümlü yüzeyi mevcuttur.

Teknik Özellikler

Tiz: Neodimyum mıknatıslı 0,75" yumuşak kubbe
Bas/Orta Kademe: 5,25”
Frekans aralığı: 47-22.000 Hz
D sınıfı amplifikatör
Çıkış gücü: 2 x 50 watt (woofer), 2 x 25 watt (tiz)
Girişler: TV ARC, optik dijital (24 bit/48 kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü sesi destekler), stereo hat girişi (Sol / Sağ RCA), döner tabla (MM), Bluetooth 5.0
Ön çıkış (örn. Subwoofer için)
Manyetik olarak takılı ön ızgara
Fono hariç tüm girişlerde otomatik açma
Ton kontrolü: hayır
Hoparlör kablosu (3 metre) ve uzaktan kumanda dahildir. Daha uzun kablolar (6 metre ve 10 metre ayrı satılır)
Boyut: 17 x 28 x 22 cm (ön ızgara ve terminaller dahil) (GxYxD)
Ağırlık: 7,2 kg (set)

Yükleniyor...