Argon Audio TT Dahili Preamfili Pikap - AT3600L İğne ile (Mavi)

Adet

Argon Audio TT Dahili Preamfili Pikap - AT3600L İğne ile (Mavi) Hakkında

Argon Audio TT Dahili Preamfili Pikap - AT3600L İğne ile (Mavi)

TT plak çalarımız, plakçalar ürün yelpazemizde paranızın karşılığını en iyi şekilde veren üründür. Burada, üç kat daha pahalıya mal olacak bir şeye benzeyen ve kulağa hoş gelen bir tak ve çalıştır çözümü elde edersiniz.
Dahili RIAA, onu doğrudan herhangi bir amplifikatöre veya herhangi bir aktif hoparlör grubuna bağlayabilmenizi sağlar.

En sevdiğiniz hoparlörlere veya amplifikatöre kolay bağlantı için yerleşik RIAA. Ekstra kutuya gerek yok
33 ve 45 rpm arasında kolay geçiş için hızlı arama
Önceden monte edilmiş Audio-Technica AT3600L manyetik size kutudan çıktığı gibi harika ses verir
 
İNANILMAZ FİYAT / PERFORMANS

Ne düşündüğünüzü biliyoruz: Bu pikabın fiyatında bir yanlışlık olmalı. Süpermarketteki plastik pikaplarla aynı fiyata böyle harika görünümlü, harika bir pikabı nasıl sunabiliriz? Argon Audio'yu benzersiz yapan budur.
 
TT'nin ağır, alüminyum bir tablası vardır, önceden monte edilmiş bir AudioTechnica MM alıcısı ile birlikte gelir ve hatta yerleşik RIAA'ya sahiptir. Şimdi, TT-3'te daha iyi ses kalitesi elde edebilirsiniz, ancak iş sizin için zor kazanılan saf değer söz konusu olduğunda , TT'yi yenmek zordur.

KOLAYLIK

TT sadece bir izleyici değil, aynı zamanda gerçekten uygun bir seçim. Bir kadranı çevirerek hızları 33 ile 45 RPM arasında kolayca değiştirebilirsiniz. Kurulum süper kolaydır. Ve yerleşik RIAA amplifikasyonu ile en sevdiğiniz hoparlörlere bağlanmak çok kolay.

PLAĞIN CAZİBESİ

Evet, büyükbabanız muhtemelen eski zamanları biraz fazla coşkuyla ifade ediyor. Ama onun neslinin çivilediği bir şey varsa, o da onların fiziksel medya seçimidir. CD'ler, kasetler, arka planda saçını fönle kurutan bir adamın olduğu tuhaf, torrentli MP3 dosyaları, hepsi geldi ve gitti, sadece plak kaldı.

Bunun nedeni, gülünç derecede büyük disklerin, iğnenin ayrıntılı yerleşiminin ve müziğinizi karıştıran her şeyi bilen bir çalma listesi AI'nın bugün başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir çekiciliği olmasıdır. Bir plak çalara yatırım yapmak, gerçekten müzik deneyimlerinize yatırım yapmaktır.

Teknik Özellikler

Hızlar: 33/45 rpm
Alış: MM (Audio-Technica AT3600L)
RIAA amplifikatörü: Evet
Plaka: Alüminyum
Alüminyumdan 8.6" ton kolu
Etkili kol uzunluğu: 21,9 cm
Etkili kol kütlesi: 8.0 gram
Güç kaynağı (1,5 m) ve RCA kablosu (1,5 m) içerir
Boyut: 42,0 x 11,2 x 33,0 cm (GxYxD)
Ağırlık: 4.0 kg

Benzer Ürünler
Yükleniyor...