Arturia MatrixBrute Noir Edition Gelişmiş 37-tuş Keyboard

  • Keyboard / Controller / Sequencer  Chroma Edition
  • Barkod: 2242005579169
  • Marka: Arturia
  • Kategori: Synthesizer
  • 83.884 TL
Adet

Arturia MatrixBrute Noir Edition

MatrixBrute Noir Edition Sonik Savaşçıların Synthesizer'i "En güçlü analog monofonik sentezleyici, şimdi şık siyah bir tasarımla. Karanlıkta çekim yapanlar ve asla hata yapmayanlar için yapıldı.

" Karanlık taraf Hiç bu kadar çekici olmamıştı "

Yeni renk tasarımı, yeni düğme kapakları ve siyah ionize parçalarla, bu sınırlı sayıda üretilen synth, her mekanda kendini gösterecektir. Gerçek analog efektlerle %100 analog ses sunan MatrixBrute Noir, sesler üzerinde tam kontrol isteyenler için mükemmel bir seçimdir Durdurulamaz modülasyon matrix'i, üç Brute osilatörü, bir Steiner-Parker filtresi ve bir ladder filtresi ile geleceğin sound'larına merhaba deyin.

Sonik tasarımın heyecanı "Bu enstrümanın kalbinde, kompleks detaylarla kendi seslerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan matrix ile birleştirilmiş modüler synth setup'ı yatmaktadır. Zengin, sıcak, tepki veren analog sentezin dünyasına cesurca adım atın. 64 ekstra preset ile duyulmamış ses evrenlerini keşfedin; sondlarınızla çığlık atmak veya fısıldamak isteseniz bile, MatrixBrute Noir her tür müzikal ihtiyacınızı karşılayabilir." Sahneye Hazır "Anında preset çağırma sayesinde canlı performans setuplarında yatarıcılık sizi bekliyor. Toplamda 320 preset arasından seçim yapın ve maceraya başlayın. Etkileyici bir arpeggiator ve sequencer ile birleştirildiğinde, melodilerinizi ve dokularınızı güçlü ve derin özgünlük içinde evrimleştirebilirsiniz. Sahnede MatrixBrute Noir ölümcül, zarif ve çarpıcı - istenecek daha ne var?" Kolay Kullanım "Yaptığınız mizikle aranızda doğrudan bir bağ kurmak istiyorsunuz. Üretim ve performans sırasında ekran başında ve menüler arasında arasında gezinmek tüm yaratıcılığı baltalar. Anlıyoruz. MatrixBrute Noir, zihninizden okumak için yaratıldı - ihtiyacınız olan her şey tek dokunuş uzaklıkta"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...