Behringer 1202SFX Xenyx Analog Mixer

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Behringer 1202SFX Xenyx Analog Mixer

Akış, podcast veya canlı uygulamalar için mükemmel olan premium kalitede sesi kolayca elde etmenizi sağlayan 12 girişe sahiptir. Ödüllü XENYX mikrofon ön amplifikatörleri sayesinde, hatta yüksek kaliteli stüdyo mikrofonlarını bağlamak için 48V fantom güç sunarak sıcak ve son derece müzikal bir ses sunar.

XENYX “S” serisi herhangi bir bilgisayara veya mobil cihaza bağlanarak dijital kaynakların analog ekipmanlarla entegre edilmesini son derece kolaylaştırır. Ayrıca ağ özellikli ses cihazlarını diğer birçok ses sinyaliyle beslemek için çok yönlü bir alt mikser olarak da kullanılabilir.EQ ve Low Cut özellikli iki mono kanalın yanı sıra 4 stereo kanal, bir stereo RCA akış girişi ve stereo USB girişi, akış, kulaklık aracılığıyla izleme veya yüksek kaliteli TRS çıkışları için toplam 14 ses sinyalini karıştırmanıza olanak tanır. Mikser, yüksek kaliteli akış için kristal netliğinde ses sunar, ayrıca karışımınıza ekstra lezzet katmak için yüzlerce ön ayara sahip muhteşem bir Klark Teknik FX işlemciyle birlikte gelir.

1002SFX, tüm kanallarda seviye, panorama/denge ve efekt gönderme kontrollerine sahiptir ve her türlü giriş kaynağı için hassas ses şekillendirmeye olanak tanır. Mono kanallarda ek Kazanç kontrolleri ve değiştirilebilir Düşük Kesimli 3 bantlı EQ bulunurken, stereo hat seviyesi kanallar değiştirilebilir 12 dB yükseltme sunar.Kanal başına FX gönderme kontrolü , şaşırtıcı ses efektleri esnekliği için dahili stereo efekt programlarını kullanmanıza ve/veya Behringer FX2000 gibi seçtiğiniz herhangi bir harici FX işlemciyi takmanıza olanak tanır. Stereo hat girişleri 9/10'a hiçbir şey takılmadığında stereo 9/10 kanalı USB giriş sinyalini alır ve kontrolü USB seviyesini uygun şekilde ayarlamak için kullanılabilir.Son olarak, 60 mm'lik bir Ana fader, çıkış miksajınızın son derece düzgün ses seviyesi kontrolünü sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

1202SFX

Tip

Analog Canlı Yayın Mikseri 

Kanallar

8

Bilgisayar Bağlantısı

USB

A/D Çözünürlüğü

16 bit/48kHz

Fader'lar

1 x 60mm Atış

Girişler - Mikrofon Preamp'ları

4 adet XLR

Phantom Power

4 Kanal

Girişler - Hat

8 x 1/4" TRS, 1 x Çift RCA Stereo

Girişler - Diğer

2 x 1/4" TRS (ana),2 x 1/4" TRS (monitör)

Çıkışlar - Ana

2 x 1/4" TRS (ana),2 x 1/4" TRS (monitör)

Çıkışlar - Diğer

1 x Çift RCA Stereo

Kulaklıklar

 

1x1/8"

USB BAĞLANTI

1 x Tip B

EQ Bantları

3 bantlı

Efektler 

Evet

Güç kaynağı

18V DC, 1A güç kaynağı (dahil)

Benzer Ürünler
Yükleniyor...