Behringer K5 5" Stüdyo Monitörü (Tek)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
K5 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

150 Watt NEKKST K5 Studio Monitor'ün benzersiz, birinci sınıf performansı, Behringer ses mühendisleri ile KRK'nın hoparlör ustası tasarımcısı/kurucusu Keith R. Klawitter arasındaki büyük bir işbirliğinin sonucudur. Bu inanılmaz referans sistemi, 5" cam fiber woofer ve 1" ipek kubbe tweeter için ayrı amplifikatörlere sahip özel tasarlanmış çift amplifikasyon sistemi sayesinde tüm kritik dinleme ortamları için idealdir. K5'in uzun mesafeli woofer'ı derin, sıkı bas ve neredeyse lekelenmeyen orta sesler üretirken, ultra yüksek çözünürlüklü tweeter, son derece cömert bir nokta için Keith'in Gelişmiş Dalga Kılavuzu Teknolojisi ile geliştirilmiş ışıltılı tizler sağlar.

Harika bir stüdyo monitörünün amacı, miksinizin doğru bir temsilini sunmaktır. Böylece araba stereoları, kulüp ses sistemleri, radyo, taşınabilir dijital müzik gibi günümüzün çeşitli dinleme ortamlarına ve sistemlerine ne kadar iyi çevrileceğini söyleyebilirsiniz. Müzisyenler ve diğerleri, NEKKST K5'in son derece düz tepkisinden memnun olmakla birlikte, mikslerinizin bu sistemlerde ve genel olarak izleyicileriniz için doğru bir şekilde "çalacağına" dair tam bir güvenle çalışmanıza olanak tanır.

Ultra lineer, 150 Watt referans sınıfı NEKKST K5, ünlü akustik ikon ve KRK'nın kurucusu Keith R. Klawitter tarafından tasarlandı. Hayatının çoğunu “mükemmel” hoparlör arayışına adamış bir adam. K5, kolay ve optimum izleme için son derece geniş bir "tatlı bölge" oluşturan akustik dağılımda en üst düzey için Keith'in gelişmiş Waveguide teknolojisine sahiptir. Yüksek ve düşük frekanslı sinyaller için gerçek bir çift amfili sistem, dahiyane bir geçiş tasarımı ve ayrı amplifikatörler kullanılır. Uzun mesafeli, deformasyona dayanıklı, cam elyaf koni woofer'dan mükemmel ses üretimi ve tamamen doğru frekans akışı, ipek kubbe tweeter'dan ise eşsiz tizler sizin için üretildi. NEKKST K5 sadece deneyimli mühendisleri ve yapımcıları memnun etmekle kalmaz, aynı zamanda odyofil seviyesindeki sesi hem ev hem de profesyonel kayıt stüdyosu uygulamaları için erişilebilir kılar. Keith Klawitter, modern stüdyo monitörleri söz konusu olduğunda kitabı yazdı ve monitör ustasından alıntı yapmak gerekirse, “Bu şimdiye kadarki en iyi çalışmam!”

Bir stüdyo monitörünün çok çeşitli akustik koşullara uyum sağlama yeteneği son derece önemlidir ve NEKKST K5 bu alanda son derece çok yönlülük sunar. K5'in arka panelinde, yüksek ve düşük frekans yanıtını ayarlamak, değişen oda özelliklerini telafi etmek veya özel bir subwoofer ile eşleştirmek için anahtarlar bulunur. Bağımsız olarak kontrol edilen sınırlayıcılar, hem woofer'ı hem de tweeter'ı aşırı yüklenmeye karşı korur.

TEKNİK ÖZELLİKLERK5
GüçlendirilmişEvet
Güç YapılandırmasıÇift ​​amperli
MiktarTek satılır
LF Sürücü Boyutu5" woofer
HF Sürücü Boyutu1" tweeter
Toplam güç100W
Geçiş Frekansı3.2kHz
Maksimum Peak SPL100 dB SPL @ 1m
Giriş Tipleri1 x XLR, 1 x 1/4", 1 x RCA
Muhafaza Tipiportlu
Muhafaza MalzemesiMat Siyah PVC ile 15mm MDF
Yükseklik11,3"
Kalınlık7.8"
Derinlik9,7"
Ağırlık4,98kg
RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü5"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...