Behringer MIC 2 USB Mikrofon Kablosu

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MIC 2 USB kodlu BEHRINGER ürünüdür.

MIC 2 USB 
Sesiniz, eğer sizin enstrümanınızsa, tutkunuzu paylaşmak istersiniz. Ama dünya tarafından duyulabilmek için onu kaydetmeniz gerekiyor, değil mi? MIC 2 USB Arabirim Kablosu, doğrudan bilgisayarınıza bağlayarak dinamik mikrofonunuzu doğrudan müziğin bugüne ve geleceğine bağlar. İlhamınız geldiğinde; O anı tüm göz kamaştırıcı parlaklığında yakalayabilir ve herkesle paylaşabilirsiniz! MIC 2 USB aynı zamanda sesli kelime performansları ve dinamik mikrofonlu akustik enstrümanlar ve gitar amplifikatörleri kaydetmek için de mükemmeldir. 

Sesiniz, Hi Tech Teknoloji Arayüzü Olacak!
İnanılmaz MIC 2 USB, sadeliğin özüdür. Balanslı XLR konnektörünü dinamik mikrofonunuza bağlayın ve USB kablosunu bilgisayarınıza çalıştırın. Bundan daha kolay olamaz!

Sahnede...
MIC 2 USB’nin uzun kablosu (16,5'/ 5 m) stüdyoda performans için en üst düzeyde kolaylık sağlar ve en iyi performansınızı tüm şekliyle ortaya koyar!

Tak ve oyun başlasın!
MIC 2 USB, Windows * PC ve Mac * işletim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde arayüz oluşturur ve PC için düşük gecikmeli ASIO * sürücüleri (ASIO4ALL * gibi) ve Mac için yerleşik Core Audio sürücüleri ile kullanım için idealdir. Kayıt yazılımı, amplifikatör ve efekt eklentilerinin sanal dünyasına adım atın ve dünyanın en iyi kayıt stüdyolarından birinin anahtarını gerektiren çarpıcı ses manzaraları oluşturun. MIC 2 USB, Avid Pro Tools *, Ableton Live *, Steinberg Cubase *, vb. dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler 32 bit uyumlu kayıt yazılımlarıyla çalışır, böylece parçaları doğrudan en sevdiğiniz DAW'a kaydedebilir ve kalbinizin içeriğini karıştırıp ustalaştırabilirsiniz.

Kayıt Esnekliği 
MIC 2 USB, maksimum esneklik için hem 44.1 kHz hem de 48 kHz örnek hızlarını destekler, böylece bir sonraki global hitini veya kalbi durduran bir film teması parçasını kaydetmeye hazır olabilirsiniz, ihtiyacınız olan tek şey budur. 

Paha Biçilemez Rock Değeri
Tak ve çalıştır işlevi ve bozulmamış ses dönüşümü ile dikkat çeken MIC 2 USB, etkiliciliği garantilenen parçaları kaydetmenize yardımcı olur - ve rakiplerinden çok daha ekonomiktir. MIC 2 USB'ye takın ve kendinizi dünyanın her yerinde duymaya başlayın! 

Genel Özellikleri :

- Mikrofon - USB arabirim kablosu,
- XLR giriş konnektörü,
- Dinamik mikrofonlarla vokal ve konuşma kaydetmek için idealdir.
- 5 metre kablo uzunluğu,
- Mac * ve PC bilgisayarlara basit Tak ve Çalıştır bağlantısı,
- Dijital ses çıkışı 44,1 kHz ve 48 kHz örnek hızında çalışır.
- 32-bit Mac ve Windows * sürücülerinin ve yazılımlarının çoğuyla uyumludur.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...