Behringer SD8 Dijital Sahne Kutusu / Ses Kartı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SD8 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Dijital miksaj, canlı eğlence prodüksiyon iş akışındaki neredeyse her şeyde devrim yarattı. Şimdi sahnedeki yetenekleri Front of House (FOH) konsolunuzla ve dünyanın geri kalanıyla birleştirmek için mükemmel bir çözüm bulduk: Ultra havalı ve ultra uygun fiyatlı SD8 Stage Box!

SD8, 8 Midas tasarımlı uzaktan kontrol edilebilir mikrofon ön amplifikatörü, sahne sonunda 8 dengeli analog XLR dönüşü ve ayrıca herhangi bir ek donanım gerektirmeden P16-M kişisel monitör mikserlerimize doğrudan bağlantı için entegre 2 bağlantı noktalı ULTRANET dağıtım merkezi sağlar.

Ayrıca SD8 son derece kompakttır ve sağlam koruyucu tamponlarla birlikte gelir, böylece onları ihtiyaç duyduğunuz her yerde doğrudan sahneye atabilirsiniz.

En iyi bölüm – tek gereken sahne kutusu başına tek bir blendajlı CAT5e kablosudur (330 ft / 100 m uzunluğa kadar). Ve daha fazla girişe ihtiyacınız varsa veya kablonuzun kısa ve düzenli olmasını istiyorsanız, sahne önüne bir SD8 ve davul yükselticinin arkasına bir SD8 koymak size bateri ve gitar/bas amfi mikrofonu için ek 8 giriş sağlar.
Eksiksiz bir X32 sisteminin parçası olarak kullanıldığında, 48 adede kadar dengeli XLR Combo girişi ve 48 dengeli XLR çıkışı sağlamak için yerleşik AES50 bağlantı noktaları aracılığıyla altı adede kadar SD8 Sahne Kutusu basamaklandırılabilir.

Yerleşik bir ULTRANET dağıtım merkezi, SD8 başına 2 Behringer POWERPLAY P16-M kişisel monitör mikserine, tümü ucuz korumalı CAT5e kablolama yoluyla ve herhangi bir ek donanım olmadan güç ve 16 kanal ses sağlar. Programlanabilir girişlerden ikisi Hi-Z kaynaklarıyla da uyumludur, böylece DI kutusu gerekmeden klavyeleri, akustik ve bas gitarları vb. bağlayabilirsiniz. SD8 ayrıca PC'niz aracılığıyla hızlı ve kolay sistem güncellemeleri için bir USB bağlantı noktasına sahiptir.

1970'lerde kuruluşundan bu yana Midas, ses karıştırma konsolları dünyasında uzun bir yenilik ve liderlik geçmişine sahiptir. XL4 ve Heritage H3000 gibi dünya çapındaki en ünlü turne etkinlikleri ve kurulumları tarafından kullanılan efsanevi Midas konsolları hızla endüstri standardı haline geldi.

Midas, kusursuz itibarını ses ve yapı kalitesinden taviz vermeyen yaklaşımları ve özellikle endüstri uzmanları tarafından endüstrinin en iyi ses veren tasarımları olarak kabul edilen Ödüllü Mic Preamp'ları sayesinde kazanmıştır. Bu mirası temel alan XL8 ve PRO Serisi Canlı Miksleme Sistemleri, Ödüllü ses kalitesinin bu büyük mirasını sürdürüyor.

SD8 Stage Box, bir stüdyo/canlı ses mühendisinin rüyasının gerçekleşmesidir. Ödüllü Midas tasarımlı mikrofon preamp'ları, +48 V fantom gücü, hedef yönlendirme vb. dahil olmak üzere neredeyse tüm parametre kontrolünün konsolda gerçekleştirildiği kurulum son derece kolaydır. SD8'i istediğiniz yere koyun CAT5e, mikrofon ve enstrüman kabloları ve konsola yönlendirin. SD8, sahneyi neredeyse kusursuz hale getiriyor!

SD8, amfi raflarınıza, aktif hoparlörlerinize ve monitörlerinize bağlanmanıza olanak tanıyan 8 XLR dengeli çıkışa sahiptir. Referans sınıfı Cirrus Logic* 24 bit dönüştürücüler sayesinde SD8'in dijital çalışması, en ufak bir Radyo Frekansı Girişimi (RFI) ve karışma olasılığını bile ortadan kaldırır. Uygulamanız ne olursa olsun, ultra saf ses performansı elde edersiniz - bu sınıfta duyulmamış bir şey!

Klark Teknik, Midas, Turbosound ve Behringer'deki dünyaca ünlü mühendisler, canlı ve stüdyo iş akışınızı sonsuza dek değiştirecek gerçekten yenilikçi bir şey yaratmak için bir araya geldiler. ULTRANET'e hoş geldiniz. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, mikserler, I/O sahne kutuları, güçlü hoparlörler ve kişisel izleme sistemleri dahil olmak üzere uyumlu dijital cihazlar arasında tek bir CAT5e kablosu aracılığıyla 16 bağımsız 24 bit dijital ses ve kontrol verisi kanalını sorunsuz bir şekilde iletir.

Geleneksel analog yöntemlere kıyasla ULTRANET dijital ağ oluşturma yoluyla gerçekleştirilen avantajlar şunları içerir: Tüm ses sinyalleri Radyo Frekansı Girişiminden (RFI) etkilenmez; sinyal karışması ortadan kaldırılır ve kullanım kolaylığı, gösteri kurulumu veya kurulumu sırasında doğrudan önemli miktarda zamandan tasarruf edilmesine dönüşür. Ve SD8'in yerleşik ULTRANET dağıtım merkezi, harici güç adaptörlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, doğrudan P16-M Kişisel Monitör Mikserlerinize CAT5e üzerinden fantom güç sağlar. ULTRANET, Behringer P16 Kişisel Monitör Sistemleri ve Turbosound iQ Hoparlör Serisi için size benzersiz dağıtım, performans ve kontrol sağlayan güçlü bir dijital eko-sistem gerçekleştirir.

Gördüğünüz gibi SD8, uzaktan kontrol edilebilir Midas tasarımı mikrofon preampları, Klark Teknik'in AES50 bağlantısı ve diğer profesyonel düzeydeki zengin özellikler ile son derece çok yönlü 8 x 8 dijital sahne kutusu çözümüdür. Hepsi herkesin karşılayabileceği bir fiyata! Yolun zorluklarına dayanacak kadar sağlam inşa edilmiş olan SD8, FOH'a tek, ucuz bir CAT5e kablosuyla bağlanır. Artık sahne ve FOH arasındaki eksik bağlantıya rakip sistemlerin maliyetinin çok altında bir maliyetle sahip olabilirsiniz ve biz bunu kapsamlı bir garanti programı ile destekliyoruz.

TEKNİK ÖZELLİKLERSD8
TipDijital Stage Box
Kanallar8
Girişler - Mikrofon Preampları6 x XLR-1/4" kombo (mikrofon/hat),2 x XLR-1/4" kombo (mikrofon/hat/hi-Z)
Phantom PowerEvet
Çıkışlar-Ana8 x XLR
Veri G/Ç2 x AES50, 2 x Ultranet
USB1 x Tip B
Bilgisayar BağlantısıUSB
Rafa monte edilebilirEvet
Güç kaynağıStandart IEC AC kablosu
Yükseklik3,7"
Derinlik5,9"
Kalınlık13,1"
Ağırlık2.5kg.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...