Bose L1 PRO32 + SUB1 Portatif Hoparlör Sistemi 960W

Adet
Bose L1 PRO32 Sub1 Bas Modüllü Taşınabilir Vertical Array Hoparlör Sistemi
480 W gücünde bir kolon PA hoparlörüdür. Bir çifti 350'ye kadar izleyiciyi kapsayabilen, çok çeşitli konumlarda ana PA olarak işlev görür. Yerleşik DSP işleme, 3 girişli mikser ve kullanımı kolay ton ön ayarları, çalışan sunuculara, müzisyenlere ve eğitmenlere yardımcı olur. , sanatçılar ve A/V sağlayıcıları hızlı bir şekilde güçlü, temiz ve net sese sahip oluyor.Düz şekilli çizgi dizisi, oda genelinde geniş ve eşit bir tepki için 180° yatay ve 0 açılı dikey kapsama alanı sağlar. Kullanılan subwoofer'a bağlı olarak sistem, 123 dB (Sub1) veya 128 dB (Sub2) tepe SPL sunacaktır; kulüpler, festivaller, ibadethaneler, konferans merkezleri, performans alanları gibi orta ve büyük ölçekli mekanlar için bol miktarda ses seviyesi ve özel etkinlikler. Yüksek verimli 480W D Sınıfı amplifikatör, otuz iki 2quot; orta-yüksek sürücüler ve subwoofer ile birleştirildiğinde geniş frekans aralığıyla net, ayrıntılı ses sağlar.
Güç standında üç giriş bulunmaktadır. Giriş 1 ve 2'de birleşik XLR-1/4quot; Enstrümanlar için Mic, Line ve Hi-Z girişini kabul edecek konektörler. Kondenser mikrofonlara veya aktif DI kutularına güç sağlamak için fantom gücü mevcuttur. Giriş 1 ve 2 ayrıca Mikrofon ve Enstrüman için kanal tonu eşleştirme ön ayar düğmesi sunar. Ayrıca L1 Mix uygulamasından özel bir ön ayar seçebilirsiniz. Giriş 3'ün özellikleri 1/4quot; ve 3,5 mm konektörlerin yanı sıra uyumlu bir cihazdan Bluetooth akışı. Her üç kanal da Sessiz, Ses Seviyesi, Bas ve Tiz kontrolleri sunar. Sunumlar için iki mikrofonu birleştirin veya şarkıcı/söz yazarı konserleri için bir mikrofonu, enstrümanı ve arka parçaları birleştirin. 
Üç girişin tümü dahili olarak bir mono sinyale karıştırılır ve ek bas modüllerine veya diğer hoparlör sistemlerine bağlanmak için Line Out XLR konektöründen geçirilir. Gerçek bir stereo Sol/Sağ işlemi için, sırasıyla sol ve sağ sinyalleri bağımsız olarak alacak iki L1 PRO32'ye ihtiyaç vardır.

Bose'un L1 Mix uygulaması, mikser ayarını sahneden telefonunuzdan veya odada dolaşırken anında ayarlamanıza olanak tanır. Mikslerinizin nasıl ses çıkardığını duyun ve ilerledikçe ince ayar yapın. Alt/mikser modülündeki LED kodlayıcılar çift yönlüdür ve yerleşik kontroller veya uygulama kullanılarak gerçek zamanlı olarak güncellenir. Uygulama aynı zamanda özel EQ ön ayarlarından oluşan ToneMatch kitaplığının tamamına erişim sağlar.
Saf Performansı
L1 PRO32 taşınabilir hat dizisi sistemi, PA kategorisini şarkıcı-şarkı yazarları, mobil DJ'ler ve gruplar için yeni bir hareket halindeyken ses çağına taşıyor. Sistem, 180° yatay kapsama alanı, benzersiz netlik ve ton dengesinin yanı sıra benzersiz RaceTrack woofer tasarımıyla genişletilmiş bas tepkisi sunar. Yerleşik çok kanallı mikser, EQ, reverb ve fantom gücünün yanı sıra Bluetooth akışı ve ToneMatch ön ayarlarının tam kitaplığına erişim sunar.
Dahili Mikser + Telefon Uygulaması
L1 PRO32 sistemi yerleşik bir miksere sahiptir, böylece çeşitli enstrümanları, mikrofonları ve diğer kaynakları kolayca bağlayabilirsiniz. İki adet birleşik XLR-1/4quot; hayalet güçle çalışan girişler, 1/4quot; ve 3,5 mm aux girişleri ve ayrıca Bluetooth akış özelliği. Aydınlatmalı döner kodlayıcılar kanal başına Ses Seviyesi, Ton ve Yankı ayarlarına anında erişmenizi sağlar. Canlı müzik, kayıtlı müzik ve daha fazlası için optimize edilmiş sistem EQ ön ayarları arasından seçim yapın. Özel ToneMatch bağlantı noktası aracılığıyla daha fazla enstrüman ve diğer ses kaynaklarını ekleyin; tek bir kablo, sistem ile Bose T4S veya T8S mikser (ayrıca satılır) arasında hem güç hem de dijital ses sağlar. L1 Mix uygulaması kanal düzeyinde mikser kontrolü sağlar.
Sezgisel ve Anında Kablosuz Kontrol
L1 Mix uygulamasıyla, mikser ayarlarını telefonunuzdan anında ayarlayabilir, hatta odada yürüyebilir, miks sesinin nasıl geldiğini duyabilir ve ince ayar yapabilirsiniz. Uygulamada ses ve ton ayarlarını değiştirin ve L1 PRO32'nizdeki LED kodlayıcının eşleşecek şekilde hareket etmesini izleyin; mikser ve uygulama her zaman gerçek zamanlı olarak senkronize olur. Ayrıca, özel EQ ön ayarlarından oluşan ToneMatch kitaplığının tamamına erişebilirsiniz. L1 Mix uygulamasıyla, performansınızı güçlendiren, sezgisel ve anında kontroller aracılığıyla anında ince ayarlar için size daha fazla esneklik sağlayan bağlantıya sahip olursunuz.
Kurulum Kolaylığıyla Üstün Ses
L1 PRO32, sahnede üstün ses ve diğer her yerde pratik taşınabilirlik sunar. L1 Pro sistemi ile park etme aşamasından performansa, kurulum aşamasından ayar listesine dakikalar içinde kolayca ulaşabilirsiniz. En iyi sesinizi çıkarmanın ve basitçe performans sergilemenin gücü.
 
Bose L1 PRO Serisi Sub1 Taşınabilir Bas Modülü
L1 PRO Serisi Sub1 Taşınabilir Bas Modülü, mobil eğlence, AV kiralama, etkinlik prodüksiyonu için çok uygun, yüksek çıkışlı bir aktif subwoofer'dır. kulüpler ve performans mekanları. 13x7" RaceTrack doğrudan yayılan sürücü, çok düşük frekanslarda dinamik ve müzikal ses üretimiyle yüksek ses basıncı seviyeleri sağlayan 480 W D Sınıfı amplifikatör tarafından desteklenmektedir.

Sub1, SubMatch kablosu aracılığıyla L1 PRO32 hat dizisine bağlanır ve L1 Mix uygulamasıyla sorunsuz şekilde çalışır. Subwoofer ayrıca bir mikro PA oluşturmak için Bose S1 Pro sistemiyle de eşleştirilebilir. Sub'ın yan tarafındaki M20 dişli giriş, 34 lb'ye kadar olan herhangi bir hoparlör için bir hoparlör kutbu yerleştirmenize olanak tanır. Kardioid modu için iki sub, sahne ses düzeyini düşüren ve geri bildirim sorunlarını azaltan bir şekilde birlikte kullanılabilir. Sub1, kayar kapak ve güç kablosuyla birlikte gönderilir.
Yer kaplamayan Bas
Sub1, neredeyse tüm taşınabilir PA'larla birleşebilen ve 40 Hz'e kadar düşük performans sağlayan, güçlü, taşınabilir bir bas modülüdür. Sub1, Bose L1 PRO32 için tek kablolu SubMatch bağlantısıyla kusursuz bir şekilde birleştirilen en kompakt subwoofer seçeneğidir.
Bose Sub1 modüler subwoofer'a entegre edilen benzersiz RaceTrack woofer, güçlü bas sunar, optimize edilmiş bir ağırlık merkezine sahiptir ve çok fazla yerden tasarruf sağlar. Bu ince tasarım, geleneksel bir subwoofer'ın hantal boyutu olmadan tam etkisini elde edeceğiniz, aracınızda ve sahnede yer açacağınız ve evden arabaya, araçtan mekana her taşımayı çok daha kolay hale getireceğiniz anlamına gelir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...