Dali SUB E12 F 12" Subwoofer / Walnut 170/340 Watt

  • Marka: DALI
  • 17.400,58 TL
    KARGO BEDAVA
  • 1.450,05 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

DALI SUB E-12 F'nin piyasaya sürülmesi, bu subwoofer seviyesinde mümkün olanın yeni bir aşamasına işaret ediyor.

SUB E-12, bol miktarda havayı güç ve hassasiyetle hareket ettirebilen 12 ”woofer'a sahiptir. Koni, maksimum sertlik ve dış görünüm için saf alüminyumdan yapılmıştır. Ayrıca, ağır mıknatıs sistemi, 4 katmanlı, uzun stroklu büyük bir ses bobini kullanır. Sonuç olarak, bu “motor sisteminin” ağır hizmet yetenekleri, woofer'ın her zaman amplifikatörden gelen sinyali takip etmesini sağlar!

Bu subwoofer'ın kalbi, oldukça doğrusal yanıtlı 170W RMS Sınıf D amplifikatördür. Klasik bir DALI markasını kucaklayarak, AV sisteminizin toplam düşük frekanslı uzantısı olarak işlev görür. Sonuç, güçlü, dengeli bir bas üretimi ve hoparlörlerinizle kusursuz entegrasyondur. Ek olarak, entegre sınırlayıcı, subwoofer'ınızı aşırı yüklemeye karşı korumaya yardımcı olur.

SUB E-12 F'nin arka plakası, ses ayarı, faz ve üst kesme frekansı için kontroller içerirken, güç açma / kapama işlevi sinyal algılama yoluyla otomatik olarak çalışır. Ve LFE veya LINE giriş seçenekleri ile bu subwoofer, herhangi bir AV kurulumuna kolayca eşlik eder.

DALI SUB E-12 F, yeni ZENSOR serisine iltifat olarak önerilir ve bir DALI surround kurulumunun mükemmel bir şekilde tamamlanması olarak tüm DALI hoparlörlerle uyumludur.

AMPLİFİKATÖR

Entegre 170 Watt RMS Sınıf D amplifikatör, oldukça doğrusal bir yapıdır. DALI SUB E-12 F, gerekli sinyali mutlak minimum önyargı ile takip edecek ve işleyecektir. Yalnızca sürekli güç için değil, aynı zamanda en yüksek güç için tasarlanan bu subwoofer, 220 Watt Tepe Gücü sunabilir. Hem film hem de müzik sinyalleri söz konusu olduğunda bu çok önemlidir.

Anahtarlamalı güç kaynağı, çok düşük güç tüketiminin bir parçasıdır - bekleme modunda yalnızca 0,4 Watt. Ve amplifikatör% 70 gibi etkileyici bir verimlilik sergiliyor. Birlikte, yüksek verimli amplifikatör bölümü ve güç kaynağı yapısı mutlak minimum ısı kaybı üretir. Bu nedenle, bu subwoofer'da harici bir soğutucu bulamazsınız.

Genel olarak ses üretimini iyileştirmek ve bu subwoofer'ın zor koşullar altında çalışabilmesini sağlamak için, amplifikatör bölümüne bir sınırlayıcı dahil edilmiştir.

Entegre sınırlayıcı iki alanda çalışır: Giriş sinyali genliğini potansiyel çıkış sinyali seviyesiyle karşılaştırır ve güç kaynağından gelen mevcut besleme voltajını beklenen çıkış sinyaliyle karşılaştırır. Bu karşılaştırmalardan herhangi biri bir sorun olacağını gösteriyorsa, sınırlayıcı sinyali yumuşak bir şekilde ve tepe gücü etkilemeden kesecektir.

Kazanç, kesme frekansı ve faz için kontrollerle donatılmış olan DALI SUB E-12 F, herhangi bir ön hoparlöre ve oda akustiğine uyum sağlayacaktır. Ve LFE ve LINE giriş seçenekleriyle hemen hemen her amplifikatöre, alıcıya veya işlemciye bağlanabilir.

WOOFER

DALI SUB E-12 F, alüminyum konili büyük bir woofer içerir. Bu sert ancak hafif malzeme, normalde bu kategorideki bir subwoofer'dan beklediğiniz gibi daha büyük bir geçici yanıt sağlamak için seçildi. DALI’nın hoparlör oluşturma felsefesine çok benzer şekilde, çok hızlı başlatma ve durdurma yeteneği, ön hoparlörlerle kolay entegrasyon sağlar. Bu, daha küçük ön hoparlörler için de geçerlidir.

Kapalı bir koni olarak tasarlanmış toz kapağı bulamazsınız. Bunun yerine, koninin kendisinin entegre bir parçasıdır. Bu aynı zamanda piston benzeri bir davranışın sağlanmasına katkıda bulunan bir faktördür. Sonuç olarak distorsiyon, özellikle subwoofer'ın çalıştığı düşük frekans alanında mutlak minimumda tutulur.

Woofer'ın motoru, 'büyük boy' bir ferrit mıknatıs etrafına inşa edilmiştir ve ses bobini boşluğu içinde maksimum akı için optimize edilmiştir. Bunun nedeni, proje ekibinin SUB E-12 F'nin müziğin daha ince düşük frekanslı ayrıntılarını daha yüksek bir ses basıncı seviyesinde işleyebilmesini sağlamak için yüksek bir B / L ürününe ulaşmasının çok önemli olmasıdır. Ölçülen 14 N / Amperlik B / L değeri, ulaşılan kontrol ve hassasiyet düzeyinin iyi bir göstergesidir ve bu kategoride nadiren bulunur. Ve sayısız dinleme seansı bizi bunun doğru yol olduğuna gerçekten ikna etti.

Düşük kayıplı ses tasarımı ilkesine bağlı kalarak, woofer'ın çevresi uzun ve doğrusal gezinmeye izin verecek şekilde yapılmıştır. Büyük boyutlu süspansiyon, hem zayıf hem de güçlü geçişlerin bozulmamış akustik sinyallere dönüşmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...