Audac Zone Kontrol Uniteleri AUDAC ARU108MK2 AUDAC ARU108MK2 8 Çıkış Dijital Röle GrubuXML
Audac Zone Kontrol Uniteleri AUDAC ARU108MK2 AUDAC ARU108MK2 8 Çıkış Dijital Röle GrubuXML
Audac Zone Kontrol Uniteleri AUDAC ARU108MK2 AUDAC ARU108MK2 8 Çıkış Dijital Röle GrubuXML

AUDAC ARU108MK2 8 Çıkış Dijital Röle Grubu

0.00
Brand : Audac
Price : $0.00  + VAT
Vat included : $0.00
Barkod : 83789

PROJE ÜRÜNÜDÜR. LÜTFEN TEKLİF İSTEYİNİZ. 

AUDAC Belçika Markasıdır. Tedariği hızlı olmaktadır.

 

Adet

Artır Azalt

AUDAC ARU108 MK2 8 Değişimli Röle

 

ARU serisi, farklı sayılarda rölelere sahip üç model olarak gelen, çok yönlü dijital röle modülleridir. Temas halinde olabilirler veya RS-485 aracılığıyla kontrol edilebilirler ve APM datayolu ile linklenebilirler. Tipik uygulamaları arasında belirli zonların, arkaplan müziği ve duyurular arasında değiştirilmesi gereken çağrı uygulamaları, öncelikli aramayı geçersiz kılmaya ve/ya görsel-işitsel çözümlerin entegrasyonunun gerektiği dijital (matris kontrollü) çağrı uygulamaları ve daha fazlası yer almaktadır.
Her rölede, (dengeli & dengesiz) line seviye sinyalleri, 100V & düşük empedans hoparlör sinyalleri ve düşük-voltaj desteği için yapılabilen çıkış anahtarına dönüştürülebilen iki giriş vardır. Bu şekilde, hem geniş çeşitlilikte yeni kurulumlar için esnek çözümler sunar, hem de var olan sistemlerin kolayca genişlemesini sağlar.
Daha fazla röle gerektiğinde arka arkaya bağlanabilen, DIN-raylı montaj edilebilir kutu ve çoklu ünitelere yerleştirilmiş 4-röle, 8-röle ve 16-röle olarak mevcutturlar.

 

 


Cihaz dijital röle modülü olacaktır.Cihaz RS-485 aracılığıyla kontrol edilebilir ve APM datayolu ile linklenebilir özellikte olmalıdır.Zonların, arkaplan müziği ve duyurular arasında değiştirilmesi gereken çağrı uygulamalarını düzenleyecek özelliğe sahip olmalıdır.Her Rölede line seviye sinyali (dengeli/dengesiz) , 100V düşük empedans sinyal dsteği verebilmelidir. Gerektiği durumlarda arka arkaya bağlanabilmeli, Dın-ray özellikli montajlanabilir kutuya sahip olmalıdır.Uzak doğu menşeli olmayacak ve sistemin geri kalanı ile birebir uyumlu çalışacak aynı markanın ürünü olacaktır.

Similar Items
Marka Arama
Çerez Kullanımı

/*<script type="text/javascript">
.ticimaxCopyright {display: none !important;}</script>*/