EVH 5150 Iconic 60W 2x12 Fildişi Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
2257206410 kodlu EVH ürünüdür.

EVH 5150 Iconic Series, güçlü EVH tube tonunu daha uygun bir fiyatta arayan gitaristlerinin ihtiyaçlarını karşılar. Saygı gören ve amiral gemisi olarak nitelendirilen EVH 5150III amplifikatörlerden gelişen Iconic Serisi, Eddie Van Halen'in meşhur yakıcı tonlarını ve gain'ini sunar.

EVH ekibi tarafından ortaklaşa tasarlanan ve ünlü amfi mühendisi James Brown tarafından yönetilen 5150 Iconic Serisi 60-watt 2x12" kombo, iki adet 6L6 güç tüpü tarafından desteklenmektedir ve bir çift kablo ile sabitlenmiş karmaşık, çok aşamalı bir hibrit preamp bölümü tarafından seslendirilmektedir. Gitaristlerin ihtiyaç duyduğu güç ve tonlar bu amfide mevcut.

Kabin, sıkı ve artırılmış bas tepkisi için özel dahili Plywood yüze sahiptir ve bu önamfi devresi için özel olarak konumlandırılmış bir çift özel tasarımlı EVH 12" Celestion hoparlörü barındırır.

Bu kombo amfi, daha fazla çok yönlülük için iki ayrı kanala sahiptir. Yeşil kanal, temiz tonlardan artırılmış gain'e geçmek için bir aşırı hız düğmesine sahipken, Kırmızı kanalın burn düğmesi, çalacağınız lead'lere için ideal crunch tonlar ekler.

Her kanal, clean ve yüksek gain'li kanallar arasında geçiş yaparken volumu eşleştirmeye izin veren kendi gain ve volum kontrollerini barındırır. 

Bu amfi sahip olduğu noise gate ile tüm kısa ve kesik rifflerin net olmasını, boğulmamasını ve dalgalı olmamasını sağlarken herhangi bir istenmeyen sesleri bastırır. Boost kontrolü, tonunuza 10dB ses eklemenizi sağlar ve sololarınız bu sayede ön plana çıkar. Kontrol panelinde ayrıca, tonunuzun düşük ve yüksek uç yönlerini ayarlamak için EQ (Low, Mid ve High), rezonans, presence ve reverb kontrolü bulunur.

Diğer özellikler arasında iki düğmeli bir footwswitch, efekt loop, çift paralel hoparlör çıkış jakları ve watt miktarını azaltmak için 1/4 güç anahtarı yer alır. Bu sayede, ev ortamında komşularınıza ya da çevrenize rahatsızlık vermeden rahat bir pratik imkanını bu amfide yakalarsınız. Doğrudan kayıt yapmak veya herhangi bir PA sistemi aracılığıyla kullanmak için doğru, tüm tüplü EVH tonu için güç amplifikatörü sessize alma özelliğine sahip hoparlör benzetimli bir DI XLR da bu amfide mevcuttur.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Giriş1/4"
Hat ÇıkışıXLR & 1/4"
KanallarClean/Overdrive & Lead/Burn
Dahili EfektReverb
Efekt Loop1/4" (Send/Return)
Voltaj230V
Watt60 Watt
Hoparlörler 
Hoparlör12" EVH Celestion Custom
Hoparlör Watt'ı60 Watt
Toplam Empedans4, 8, ve 16 ohm
Tüpler 
Preamp Tüpleri2 Adet ECC83
Güç Tüpleri2 Adet 6L6
DoğrultucuSolid-State
Donanım 
Kontrol DüğmeleriSiyah Tavuk Kafası Stili Pointer
Amplifikatör KaplamasıDokulu Vinil
Kabin MalzemesiKontrplak Bölmeli MDF
Izgara RengiSiyah
Amplifikatör TutacağıSiyah Toz Kapaklı Kalıplı Plastik Kayış
CevherKırmızı
Hoparlör Jakı2 Adet 1/4" Paralel
Ön PanelFırçalanmış Alüminyum
Diğer Özellikler 
Boyutlar11.25" (28.57 cm) x 22" (55.8 cm) x 27" (68.6 cm)
Aksesuarlar2 Düğmeli Footswitch, IEC Güç Kablosu (Dahildir)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...