MA Lighting grandMA3 compact XT Lighting Console

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

grandMA3 compact, iki kompakt modelden daha küçüğüdür ve grandMA3 sisteminin tüm avantajlarını kompakt ve hafif bir muhafaza içinde sunar. Taşıması kolay olan kompakt modeller, sistem mühendisliği görevlerinin yanı sıra sahipler ve operatörler için idealdir.

grandMA3 compact, büyük bir çoklu dokunmatik monitör, beş çift kodlayıcı ve daha büyük modellerle neredeyse aynı olan tam bir komut bölümüne sahiptir.

40 fiziksel oynatma, 16 atanabilir x tuşu ve özel bir ana oynatma bölümü ile grandMA3 compact, çeşitli oynatma seçenekleri sunar.

grandMA3 compact 4.096 kontrol parametresi ile standart olarak gelir ve bu da onu küçük ve orta ölçekli profesyonel eğlence aydınlatma uygulamaları için ideal seçim haline getirir. Sistem boyutu, grandMA3 işleme birimleri kullanılarak 250.000 parametreye kadar ölçeklenebilir.

grandMA3 compact yalnızca grandMA3 yazılımıyla uyumludur.

 

Yeni Kullanıcı Arayüzü

grandMA3 Compact, sezgisel ve hızlı erişim için optimize edilmiş bir komut bölümü ile tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü sunar. Ek işlevleri ve işlevleri sezgisel olarak kontrol etmenizi sağlayan çift kodlayıcı ile donatılmıştır. Bu ikili kodlayıcıların işlevleri kullanıcıya özel olarak atanabilir, bu da çalışmayı kolaylaştırır ve programlamayı daha hızlı hale getirir.
Ek olarak, oynatma için dayanıklı motorlu faderler kuruludur. Her bir fader, ekrana ayrı bir genel bakış için renklendirilebilen ışık tüplerine sahiptir. RGB arkadan aydınlatmalı kodlayıcılar sayesinde, tüm oynatmalar, tuş vuruşlarına ve yoğunluk ve zamanlamadaki değişikliklere anında erişim sağlar.
grandMA3 Compact, hem yeni gelenlerin hem de eski grandMA programcılarının kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak için tasarlanmış tamamen yeni bir işletim sistemi sunar. grandMA3 yazılımı, yeni donanımlar, özellikler ve devrim niteliğindeki efektlerle şık ve yeni bir sistem mimarisine sahiptir.
 

 

Bağlantılar:

1 x powerCON TRUE13
x etherCON/RJ456
x DMX512-A Çıkışı (5pin XLR dişi)
1 x DMX512-A Girişi (5pin XLR erkek)
1 x MIDI Girişi (5pin DIN dişi)

1x MIDI Çıkışı (5pin DIN dişi)

1xLineer Zaman Kodu Girişi (3pin XLR dişi)

1 x Ses Girişi (3pin XLR dişi)
1 x GPI Genel Amaçlı Arabirim (D-SUB DE9 dişi) uzaktan kumanda için
DisplayPort 1.2 harici ekranlar için2 x S/PDIF Girişi ve Çıkışı3 x USB 2.0 ( tip A) 2 x USB 3.0 (tip A) 1 x LED masa lambası (4pin XLR dişi)

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...