MA Lighting grandMA3 light CRV Lighting Console

  • Lighting Console
  • Marka: MA Lighting
  • Kategori: Işık Mikseri
  • 1.000.670,83 TL
    KARGO BEDAVA
  • 83.389,24 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

grandMA3 hafif Kontrol Odası Sürümü (CRV) konsolu, serinin en güçlü ürünüdür ancak Monitör Kanadı olmadan gelir. grandMA3 light CRV, görüş hatlarının genellikle zor olduğu kontrol odalarında kullanım için tasarlanmıştır. Konsolun işlevselliğinden ödün vermeden herhangi bir harici dokunmatik ekranın esnek konumlarda kullanılmasına izin veren iki ek harici monitör bağlantı noktasına sahiptir.

60 fiziksel oynatma, 16 atanabilir x tuşu ve özel bir ana oynatma bölümü ile grandMA3 light CRV, çok sayıda oynatma seçeneği sunar.

İki mektup kutusu monitörü içeriğe duyarlıdır ve grandMA3 ile kodlayıcı donanımının oynatılması için geri bildirim ve seçenekler sunar.

8.192 kontrol parametresi ile grandMA3 light CRV, dünyanın en prestijli eğlence aydınlatma uygulamaları için mükemmel bir temel platformdur. Sistem boyutu, grandMA3 işleme birimleri kullanılarak 250.000 parametreye kadar ölçeklenebilir.

grandMA3 light CRV, grandMA2 ve grandMA3 yazılımıyla uyumludur. Donanımınız ergonomik olarak optimize edilmiştir ve varsayılan olarak Sessiz Sürüm olarak sınıflandırılabilir.


Yeni Kullanıcı Arayüzü

grandMA3 light CRV, sezgisel ve hızlı erişim için optimize edilmiş bir komut bölümü ile tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü sunar. Ek işlevleri ve işlevleri sezgisel olarak kontrol etmenizi sağlayan çift kodlayıcı ile donatılmıştır. Bu ikili kodlayıcıların işlevleri kullanıcıya özel olarak atanabilir, bu da çalışmayı kolaylaştırır ve programlamayı daha hızlı hale getirir.
Ek olarak, oynatma için dayanıklı motorlu faderler kuruludur. Her bir fader, ekrana ayrı bir genel bakış için renklendirilebilen ışık tüplerine sahiptir. RGB arkadan aydınlatmalı kodlayıcılar sayesinde, tüm oynatmalar, tuş vuruşlarına ve yoğunluk ve zamanlamadaki değişikliklere anında erişim sağlar.
grandMA3 light CRV nihayet yeni gelenlerin ve eski grandMA programcılarının kendilerini evlerinde hissedecekleri şekilde tasarlanmış tamamen yeni bir işletim sistemi sunuyor. grandMA3 yazılımı, yeni donanımlar, özellikler ve devrim niteliğindeki efektlerle şık ve yeni bir sistem mimarisine sahiptir.


Bağlantılar:

1 x powerCON TRUE13
x etherCON/RJ456
x DMX512-A Çıkışı (5pin XLR dişi)
1 x DMX512-A Girişi (5pin XLR erkek)
1 x MIDI Girişi (5pin DIN dişi)

1x MIDI Çıkışı (5pinDIN dişi)

1xLineer Zaman Kodu Girişi (3pin XLR dişi)
1 x Ses Girişi (3pin XLR dişi)
1 x GPI Genel Amaçlı Arabirim (D-SUB DE9 dişi) uzaktan kumanda için

DisplayPort 1.2 harici ekranlar için

2 x S/PDIF Girişi ve Çıkışı

x USB 2.0 ( tip A) 


3 x USB 3.0 (tip A) 


2 x LED masa aydınlatması (4pin XLR dişi)TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...