Universal Audio Apollo Solo USB Heritage Edition Yüksek kaliteli DSP destekli 2 x 4 USB 3 ses kartı - Zengin Plug-IN paketi ile birlikte (1 DSP) (Windows)

  • Yüksek kaliteli DSP destekli 2 x 4 USB 3 ses kartı - Zengin Plug-IN paketi ile birlikte (1 DSP) (Windows)
  • Barkod: 2242005645567
  • Marka: Universal Audio
  • Kategori: Ses Kartları
  • 21.402 TL
Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Universal Audio Apollo Solo USB Heritage Edition Yüksek kaliteli DSP destekli 2 x 4 USB 3 ses kartı - Zengin Plug-IN paketi ile birlikte (1 DSP) (Windows) Hakkında

Heritage edition Apollo Solo'nun 1300 USD değerinde plug-in ile birlikte gelen özel bir sürümüdür. Sınıf lideri Universal Audio dönüştürücülere, iki adet Unison mikrofon preamplifikatörü ve dahili efektlere sahip olan Solo albüm kalitesinde sound'u masaüstünüze getirmektedir. Windows uyumlu bu 2x4 USB 3 ses kartı sıfıra gecikme ile vokal ve enstrüman kayıtlarında kullanılabilecek zengin bir UAD plug-in koleksiyonu ile birlikte gelmektedir. Unison teknolojisi ile inanılmaz mikrofon ve gitar preamp emülasyonu Solo'da bulunan Unison teknolojisi ile dünyanın en ünlü tüplü ve transformatörlü mikrofon preamplifikatörleri ve gitar amp'lerinin tonunu elde edebilirsiniz. Solo, UA 610-B Tube Preamp, Marshall® Plexi Classic Amplifier, ve Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp plug-in'leri ile birlikte gelmektedir. Solo'nun benzersiz yazılım ve donanım entegrasyonu sayesinde modellenen donanıma göre enstrüman ve mikrofon girişlerinin empedansı ayarlanarak diğer ses kartlarında görülemeyecek şekilde aslına yakın sound elde edilebilir. Gerçek zamanlı UAD plug-In'ler Universal Audio'nun ödüllü Apollo arabirimlerinden alınan gerçek zamanlı UAD işlemcileri yepyeni ve rangarenk analog bir dünyanın kapısını aralamaktadırlar. Üzerinde bulunan UAD-2 SOLO işlemci üzerinde çalışan tüm UAD plug'-in'leri ile -buffer size ne olursa olsun- gecikmesiz kayıt ve dinleme yapılabilir. Solo ile adeta tüm bir analog stüdyo çantanızdadır. Heritage Edition ile gelen Plug-IN'ler UA 1176 Classic Limiter Collection Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection Pultec Passive EQ Collection UA 610 Tube Preamp & EQ Collection Pure Plate Reverb Özellikler 24-bit / 192 kHz çalışan masaüstü 2x4 Thunderbolt 3 ses kartı UAD Solo Core işlemci Unison teknolojisi ile Neve®, API®, Manley®, Marshall®, Fender® ve benzeri markaların mikrofon preamp ve gitar amp simülasyonları Buffer size'a bakılmaksızın UAD plug-in'leri ile gecikmesiz dinleme ve kayıt Sınıf lideri kulaklık amplifikatör çıkışı Realtime Analog Classics plug-in paketi ile birlikte Windows bilgisayarlarda bus-powered çalışma Beraberinde gelen Plug-In'ler UA 610-B Tube Preamp and EQ Marshall Plexi Classic Guitar Amp Ampeg SVT-VR Classic Bass Amp Raw Distortion Guitar Pedal Teletronix® LA-2A Compressor Legacy UA 1176LN® Compressor Legacy UA 1176SE Compressor Legacy Pultec® EQP-1A EQ Legacy Pultec® Pro EQ Legacy Precision Delay Modulation Precision Delay Modulation L Precision Reflection Engine Precision Channel Strip Realverb Pro Sistem gereksinimleri USB 3 portlu Windows bilgisayar Windows için -Windows 10 w/Anniversary Update ve üstü (64-Bit Edition) 6 GB boş Harddisk alanı USD plug-in'leri kurabilmek için internet bağlantısı VST, Audio Units, RTAS, veya AAX 64 plug-in host DAW yazlımı Quad Core i7 ve üstü işlemci tavsiye edilir UAD plug-in'leri almak için my.uaudio sayfasına gidebilirsiniz. Aynı anda çalıştırılabilecek plug-in sayısı tablosu için UAD sayfasına bakabilirsiniz.

Bilgi kartı

Bağlantı Protokolü
USB 3.0
Bağlantı Konnektörü
USB-C
İşletim Sistemi
Windows
Mikrofon Giriş (Adet)
2
Line Giriş (Adet)
2
Enstrüman Giriş (Adet)
1
Kulaklık Çıkış (Adet)
1
Toplam Giriş/Çıkış
2x4
Maksimum Örnekleme Frekansı (kHz)
192
Bit Derinliği (bit)
16/24
Benzer Ürünler
Yükleniyor...