Zoom GCE-3 Guitar Lab Circuit Emulator USB Pedal Ses Kartı

  • Barkod: 110081520009
  • Kategori: Vokal Efektleri
  • 4.745 TL
  • Havale/EFT ile 4.603 TL
Adet
ZOOM GCE-3 kodlu ZOOM ürünüdür.

Zoom GCE-3 Guitar Lab Circuit Emulator USB Pedal Ses Kartı

ZOOM GCE-3, Zoom Gitar Laboratuvarı'nın sonsuz gitar efektleri, amfi ve kabin koleksiyonunu ilham geldiğinde ve nerede olursa olsun parmaklarınızın ucuna getiren kompakt bir USB ses arabirimidir.

Gig çantanızın veya sırt çantanızın cebine sığacak kadar küçük olan bu kompakt veri yolu ile çalışan USB arabirimi, fikirlerinizi stüdyoda veya hareket halindeyken yakalamak için mükemmeldir.

 

GCE-3, bilgisayarınıza USB-C aracılığıyla kayıt yapar. Pratik yapmak için mükemmel olan AUX girişi, yalnızca gitarınızı bilgisayara kaydederken harici destek parçalarını doğrudan kulaklığınızda çalmanızı sağlar. Ve izleme için GCE-3, özel kulaklık ses seviyesi kontrolü sunar.

Her zaman senkronize

GCE-3'ün yerleşik DSP işlemcisi, işlem yükünü bilgisayarınızdan alarak, profesyonel sese sahip gitar tonlarını neredeyse sıfır gecikmeyle çevirmenize ve kaydetmenize olanak tanır.

Guitar Lab Yazılımmı

ZOOM Gitar Lab  Mac / Windows uygulaması G-serisi pedal tamamı için geçerli amfi modelleri, sanatçı etkileri ve sesler aynı kütüphaneye erişim hakkına sahiptir. G5n, G3Xn ve hatta B3n bas pedalını doğrudan bilgisayarınızda taklit edin.

Pano İşlevi


Kolaylık sağlamak için, Pano işlevi özel parametrelerle dört adede kadar efekti ezberler, böylece bunları diğer seslere kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Sesler ve Efektler

İndirmeye hazır ve sürekli güncellenen sesler sesinizi taze tutar ve EFFECTS sekmesi, gittikçe büyüyen bir klasik ve butik efekt listesi barındırır.

GCE-3, Steinberg'in Cubase LE müzik prodüksiyon yazılımı için ücretsiz bir lisansla birlikte gelir.

 


* Kulaklık : 1 x 1/8"

* USB : 1 x Type C (audio), 1 x Type Micro-B (power)

* Yazılım : Guitar Lab, Steinberg Cubase LE (download license)

* Uyumluluk : Windows 7 SP1 or later, Mac OS X 10.11 or later

* Yükseklik : 1.1"

* Genişlik : 4.1"

* Derinlik : 3.1"

* Ağırlık : 0.19 lbs.

Yükleniyor...