AKAI APCMINI2 Müzik Prodüksiyonu Kontrol Ünitesi

  • Barkod: 2242005832950
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 5.525 TL
  • Havale/EFT ile 5.359 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AKAI APCMINI2 kodlu AKAI ürünüdür.

APC Mini mk2, Ableton Live oturum kliplerinizin parlak ve hassas bir şekilde temsili için 64 yeni RGB arkadan aydınlatmalı pede sahiptir. İster stüdyoda ister sahnede, kaydırılabilir RGB özellikli ped matrisi cesurca parlayacak. En yaratıcı anınızın kalbinde, döngüleri, enstrümanları, vokalleri ve daha fazlasını güvenle başlatın ve etkinleştirin.

APC Mini mk2, en yaratıcı ve ilham verici müzik oluşturma performansları için tek tek döngüleri, örnekleri ve melodileri veya tüm Sahneleri tetiklemenizi sağlar. En büyük projelerinizde bile, özelleştirilebilir 8x8 ızgaradaki 64 RGB arkadan aydınlatmalı ped, Ableton Canlı Oturumunuzdaki klipleri doğru bir şekilde yansıtır ve en üst düzey yaratıcı deneyim için her zaman elinizin altındadır.

Güçlü ve yaratıcı bir Ableton Live deneyimi için ciddi uygulamalı kontrolün keyfini çıkarın. APC Mini mk2, oturumlarınızın sorunsuz, sezgisel kontrolü için ses seviyesini ayarlamak, kaydırmak, efekt göndermeleri eklemek ve daha fazlasını yapmak için 9 kısıcıya sahiptir. Müziğinize hayat verecek reverbleri düzenleyin, filtreleri ayarlayın veya otomasyon yazın. Atanabilir kısıcı kontrollerini kullanarak seslerinizi anında şekillendirin.

APC Mini mk2 fader'larının otomatik olarak Ableton Live'ın seçilen cihazının sekiz Makro Kontrolüne eşlendiği Cihaz Modu düğmesini kullanarak kendi imza seslerinizi kolayca oluşturun. Tamamen yenilikçi sesler üretmek için tek bir fader ile birden fazla parametreyi kontrol edin. Solo, Mute, Stop ve Record kurma işlevlerine kolay erişim için Ekran Tuşları ile daha fazla uygulamalı kontrol elde edin.

Davul Modu, Ableton'u kontrol etmek için APC Mini mk2'nin 4x4'lük bir çeyreğini izole ederek Ableton'ın Davul Rack ile sorunsuz entegrasyon sağlarken, size kalan pedleri atama olanağını da verir. Bu, ultra özelleştirilmiş ped düzenlerine ve aynı derecede yaratıcı performanslara izin verir.Başka herhangi bir APC kontrol cihazı ile elde edilemez.

Akıllı Ölçek Görünümü, siz tuşları veya ölçek türlerini değiştirirken anında görsel geri bildirim sağlar. Bu modda, o anda seçili olan müzikal tuş, hangi ölçekte olduğunuzu bilmenizi sağlamak için pedlerde de görünür. Notalar Modu, yanlış notalar çalmadan Ableton'da mükemmel müzik parçalarını çalmanıza izin veren yeni bir performans iş akışı sunar. 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERAPC MINI MK2
TipAbleton Live Kontroller
Pedler64
Faderlar9
Usb Bağlantı1x Tip B
YazılımAbleton Live Lite, AIR Müzik Teknolojisi
Güç kaynağıUSB Veri Yolu
Benzer Ürünler
Yükleniyor...