Alesis Elevate 3 MKII 3" Stüdyo Monitörü (Çift)

Adet
ELEVATE3MKIIXEU kodlu ALESIS ürünüdür.

Alesis Elevate 3 stüdyo hoparlörleri, tüm miksajlarınıza, master'larınıza ve multimedya içeriğinize etkileyici netlik ve sıcaklık ile tam kapsamlı ses sunar. Elevate 3 hoparlör, sesin her ayrıntısını engelsiz ve kristal netliğinde ortaya çıkarır. Titreşime eğilimli plastik kabinler kullanan geleneksel hoparlörlerin aksine, Elevate 3'ün yoğun ahşap kabinleri netliği bozan rezonansları bastırarak daha net ses ve daha güçlü bas sağlar. Elevate 3 stüdyo hoparlörleri, güçlü, üç inçlik woofer'lar ve tam alçak tonlar, temiz yüksek tonlar ve hassas bir stereo görüntü sağlayan net sesli bir inç ipek kubbeli tweeter'lar içerir. Dahili amplifikatör, etkileyici etki ve çıkış kapasitesi için Elevate 3'ün sürücüleriyle mükemmel çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve eşitlenmiştir. Kullanım kolaylığı için, Elevate 3'ün açma/kapama/ses düğmesi, sağ hoparlörün ön panelinde elverişli bir şekilde bulunur. Stereo uyumlu setler halinde paketlenmiş Elevate 3 stüdyo hoparlörleri, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir kutuda size sunar.

Alesis, yaklaşık çeyrek asırdır stüdyo monitörleri üretmektedir. Bu süre içinde, ses ve ses netliğini optimize etme hakkında sektörde öncü olan Alesis, ürünlerinde üst düzet teknoloji kullanmaktadır. Ödüllü Monitor One ve M1Active profesyonel stüdyo monitörlerinden uyarlanan teknoloji kullanılarak oluşturulan Elevate 3 stüdyo hoparlörleri, bilgisayar veya mobil cihaz deneyiminizi yükseltmenin mükemmel bir yoludur. Elevate 4 hoparlör, frekans içeriği veya ses seviyesi ne olursa olsun sesi doğru ve doğal bir şekilde üreten özel tasarımlı bileşenleri kullanarak Alesis'in stüdyo hoparlörleri tasarlama deneyiminden yararlanır.

Mikserler, arabirimler ve diğer ses modülleri ile bağlantı kurabilmek için panel üzerinde yerleştirilen çift RCA jak girişleri ve 1/8” kulaklık girişi sayesinde istediğiniz zaman kendinize özel dinleme alanı yaratabilirsiniz! Elevate 3 stüdyo monitörlerinin ses aralığı oldukça geniştir fakat bu aralığı daha fazla genişletmek için arka panelde bulunan bass boost switch'i aktive edebilir veya bas seslerin yoğunluğunu daha da fazla arttırmak için; Elevate 3 kullanıcılarına subwoofer çıkışı sunar ve sanal olan herhangi bir subwoofer ile uyumlu çalışma fırsatını da sağlamaktadır.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

ELEVATE3MKIIXEU

Frekans tepkisi

80 Hz - 20 kHz

Çıkış gücü

2 x 10 W (sürekli)

Sürücüler

LF Driver: 3.0" / 76.2 mm HF Driver: 1.0" / 25.4 mm (silk dome)

Ön Bölme

Ön Bölme Kalınlığı: 0,6" / 15,0 mm

Ses Girişleri

2 x RCA (sol ve sağ)

Çıkışlar

Kulaklık Çıkışı 1/8" / 3,5 mm stereo Subwoofer Çıkışı 1/8" / 3,5 mm

Ara Bağlantı Kablosu

1/8" / 3,5 mm

Güç

110 - 240 VAC, 50/60Hz

Boyutlar (G x D x Y)

5,0 x 6,4 x 7,5" / 127,0 x 162,6 x 190,5 mm

Ağırlık

6,3 lb / 2,9 kg

RenkSiyah
Hoparlör TürüStüdyo Monitör Hoparlörler
Hoparlör Ölçüsü3"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...