Alesis MULTIMIX 4 USB FX Mixer Ses Kartı

  • Barkod: Z-2242005936832
  • Kategori: Ses Kartları
  • 12.118 TL
  • Havale/EFT ile 11.754 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MULTIM4USBFX kodlu ALESIS ürünüdür.

MultiMix 4 USB FX efektli, 4 kanallı ve USB dijital ses kartı olarak da kullanabileceğiniz masa üstü mikseridir. USB çıkışı sayesinde bilgisayara direkt olarak kayıt yapabilirsiniz. Bu küçük mikser, bilgisayar kayıt setuplarınız, küçük bar, restaurant ve cafelerde canlı müzik için, video edit ve prodüksiyon stüdyoları, portatif podcast setupları için mükemmel bir çözümdür. Analog ve stereo 16-bit, USB ile ise düşük gürültülü, CD kalitesinde 44.1/48 kHz dijital ses kayıtı alabilirsiniz.

The MultiMix 4 USB FX 4 adet giriş kanalı bulunmaktadır ve her kanal ¼ line girişlere sahiptir. Ayrıca 1. ve 2. Kanallara 48V phantom power sayesinde XLR çıkışlı her türlü mikrofonu bağlayabilirsiniz. Yüksek empedans girişi olarak seçilebilen 1. kanala da dilerseniz direkt olarak elektro ya da bas gitar bağlayabilirsiniz. Kendine ait volüm ayar düğmesi bulunan ¼” stereo kulaklık çıkışı sayesinde kayıtlarınızı dinleyebilir ve monitör edebilirsiniz.

Canlı müzik ve ev stüdyonuz için ideal bir üründür. MultiMix 4 USB FX üzerindeki volüm, pan, EQ kontrolleri ile hızlı ve hatasız kayıt yapmanızı sağlar. MultiMix 4 USB FX mikser 2 kanal, beş kademeli, çok renkli LED ışıklı seviye metresi ile görsel olarakta ana çıkışları gözlemlemenizi sağlar. Birinci ve ikinci kanal düşük frekans ve rüzgar gürültülerini kesmek için 75Hz high-pass filtresine sahiptir. Kanal bir ve iki bağımsız gain ve pan düğmelerine, high ve low EQ düğmelerine sahiptir. Daha pratik stereo kayıt için kanal 3 ve 4 ortak pan ve seviye kontrolleri vardır.

MultiMix 4 USB FX USB kayıt arabirimine sahiptir. Her hangi bir driver yüklemeden, USB çıkışını Mac ya da PC’nize bağlayarak istediğiniz kayıt programını kullanarak direkt dijital stereo kayıt yapabilirsiniz. Bilgisayarınız mikseri otomatik olarak tanıyacaktır. Cubase 7 LE MultiMix 4 USB FX ile birlikte gelmektedir. MultiMix 4 USB FX ile çift yönlü stereo playback yapabilirsiniz yani mikseriniz ile bilgisayara kaydettiğiniz parçayı, mikseri bir ses kartı gibi kullanıp programdan aldığınız ses çıkışını direkt olarak mikser kulaklık çıkışından ya da miksere bağlı hoparlörünüzden dinleyebilirsiniz. Ayrıca harici olarak satılan Apple iPad Camere Connection Kit (ayrıca satılır*) ile iPadinizi miksere bağlayıp direkt iPad’e kayıt yapabilirsiniz.

MultiMix 4 USB FX reverb, delay, phaser gibi bir çok yüksek kaliteli Alesis DPS efektlerine sahiptir. Verimli, daha etkili performans ve kayıt için dahili efekt prosesörü canlı performanslara ekstra derinlik, mesela vokal kanalı için uzun ve zengin delay, ya da farklı ambiyanslarda performans ve kayıt imkanı sunar. Artık profesyonel ses efektlerini canlı performanslarınızda ve kayıtlarınızda kullanabilirisiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERMULTIM4USBFX
GirişlerLine (CH 1, 2): giriş empedansı 5,5 mV ~ 4,9 V Maksimum çıkış için RMS hassasiyeti
Mikrofon (CH 1, 2): 600 × giriş empedansı dengeli Maksimum çıkış için 700 mV RMS hassasiyeti
Hat (CH 3, 4): Maksimum çıkış için 700 mV RMS hassasiyeti
HPF (CH 1, 2): 200 Hz (-1 dB), 80 Hz (-3 dB), 20 Hz (-24 dB)
ÇıkışlarLine: 7 V RMS maks.
Kulaklık: 0,5 W'tan 47'ye
Sinyal Gürültü OranıLine: > 92 dB
(maks çıkış; JIS A ağırlıklı) Mikrofon: > 62 dB
Bozulma, Frekans Tepkisi, Ekolayzer, Fader Kill ve DiğerleriBozulma: < 0.02
Frekans Tepkisi: Hat: 20 Hz – 20 kHz (± 0.5 dB), Mikrofon: 20 Hz – 15 kHz (± 0.5 dB)
Kanal Ekolayzer: Bas: ± 14 dB @ 80 Hz, Tiz: ± 14 dB @ 12 kHz
Kanal Fader Öldürme: > 90 dB @ 1 kHz
Çapraz konuşma: > 85 dB @ 1 kHz
Arayüz: USB 1.1 veya üzeri (stereo giriş ve stereo çıkış)
Güç Adaptörü: 18 VDC, 800 mA
Benzer Ürünler
Yükleniyor...