Alesis MultiMix 4 USB Mixer

  • Barkod: Z-2242005810484
  • Kategori: Sahne Ses
  • 5.525 TL
  • Havale/EFT ile 5.359 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
MM4USB kodlu ALESIS ürünüdür.

MultiMix 4 USB 4 kanallı ve USB dijital ses kartı olarak da kullanabileceğiniz masa üstü mikseridir. USB çıkışı sayesinde bilgisayara direkt olarak kayıt yapabilirsiniz. Bu küçük mikser, bilgisayar kayıt setuplarınız, küçük bar, restaurant ve cafelerde canlı müzik için, video edit ve prodüksiyon stüdyoları, portatif podcasting setupları için mükemmel bir çözümdür. Analog ve stereo 16-bit, USB ile ise düşük gürültülü, CD kalitesinde 44.1/48 kHz dijital ses kayıtı alabilirsiniz.

The MultiMix 4 USB 4 adet giriş kanalı bulunmaktadır ve her kanal ¼ line girişlere sahiptir. Ayrıca 1. ve 2. Kanallara 48V-phantom power sayesinde XLR çıkışlı her türlü mikrofonu bağlayabilirsiniz. Yüksek empedans girişi olarak seçilebilen 1. Kanala da dilerseniz direkt olarak elektro ya da bas gitar bağlayabilirsiniz. Kendine ait volüm ayar düğmesi bulunan ¼” stereo kulaklık çıkışı sayesinde kayıtlarınızı dinleyebilir ve monitör edebilirsiniz.Canlı müzik ve ev stüdyonuz için ideal bir üründür. MultiMix 4 USB üzerindeki volüm, pan, EQ kontrolleri ile hızlı ve hatasız kayıt yapmanızı sağlar. MultiMix 4 USB mikser 2 kanal, beş kademeli, çok renkli LED ışıklı seviye metresi ile görsel olarakta ana çıkışları gözlemlemenizi sağlar. Birinci ve ikinci kanal düşük frekans ve rüzgar gürültülerini kesmek için 75Hz high-pass filtresine sahiptir. Kanal bir ve iki bağımsız gain ve pan düğmelerine, high ve low EQ düğmelerine sahiptir. Daha pratik stereo kayıt için kanal 3 ve 4 ortak pan ve seviye kontrolleri vardır.

MultiMix 4 USB USB kayıt arabirimine sahiptir. Her hangi bir driver yüklemeden, USB çıkışını Mac ya da PC’nize bağlayarak istediğiniz kayıt programını kullanarak direkt dijital stereo kayıt yapabilirsiniz. Bilgisayarınız mikseri otomatik olarak tanıyacaktır. MultiMix 4 USB ile çift yönlü stereo playback yapabilirsiniz yani mikseriniz ile bilgisayara kaydettiğiniz parçayı, mikseri bir ses kartı gibi kullanıp programdan aldığınız ses çıkışını direkt olarak mikser kulaklık çıkışından ya da miksere bağlı hoparlörünüzden dinleyebilirsiniz. Ayrıca harici olarak satılan Apple iPad Camere Connection Kit ile iPadinizi miksere bağlayıp direkt iPad’e kayıt yapabilirsiniz.

Yükleniyor...