Alesis Q25 / 25 Tuş MIDI Klavye

  • Barkod: Z-2242005507728
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 5.760 TL
  • Havale/EFT ile 5.587 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
Q25 kodlu ALESIS ürünüdür.

Ürün kutusuzdur. Çalışmasında herhangi bir problem olmayıp iki sene garantilidir.

Müzik altyapılarınızı MIDI klavyenizle kolayca yaratmak istemez misiniz? Klavyenizin üzerindeki hiç kullanmadığınız buton ve ayar düğmelerinden sıkılmadınız mı? Kendinizi müzik yapmak için hazır hissediyor musunuz? Cevabınız evet ise, Q serisi MIDI klavye kontrol üniteleri sizin için yaratılmış demektir.
Q25 modeli 25 adet yarı ağırlıklı, duyarlı tuş kapasitesine sahiptir. USB ve MIDI bağlantı girişleri sayesinde MIDI ekipmanlarınız, yazılımlarınız ve ses modülleriniz ile kontrol ünitesi arasında bağlantı kurabilirsiniz. Pitch ve Modülasyon tekerleri, oktav yükseltme ve düşürme butonları, ses/data girişi için üretilen slider butonu sayesinde kayıtlarınıza kolay ve etkili bir şekilde aralık, dinamik ve dilediğiniz efekti katabilirsiniz.

 

Müziğinizi yaratmak için yapmanız gereken tek şey; Q25 kontrol ünitenizi USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlamanız. Tek bir USB kablosu ürünü çalıştırmak ve data bağlantısı kurmak için yeterlidir. Ayrıca, Q25'in uyumlu tasarımı sayesinde herhangi bir program yüklemeden klavyenizi çalıştırabilir ve hızlı bir şekilde müziğinizi yaratabilirsiniz.
Bağımsız kullanım imkanı sunan Q25 ayrıca Ableton Live Lite yazılımıyla uyumlu çalışır ve kayıt performansınızı geliştirerek etkili kayıt yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kompakt ve portatif boyutuyla kolaylıkla istediğiniz yere taşıyabilir ve MIDI donanımlı cihazlarınızı Q25 klavyesinizden de kontrol edebilirsiniz.

Alesis Q25, kutudan çıktığı anda fikirlerinizi üretmek ve müziğinizi kaydetmek için Ableton Live Lite ve AIR Music Tech Xpand!2 yazılımının bir kopyasıyla birlikte gelir. Q25, MIDI cihazlarını kontrol etmek için de mükemmel bir seçimdir. Kompakt boyutu ve taşınabilirliği, onu gerekli bağlantıları yapıp yola çıkmak için ideal hale getirir. Mevcut bir workstation klavyesinin üzerine yerleştirin performans seçeneklerinizi en üst düzeye çıkarmak için Q25'in akıcı düzenini kullanın. Programları, ve daha fazlasını değiştirmek için Q25'in tuşlarından bile kontrol sağlayabilirsiniz. Q25, neredeyse tüm MIDI yazılımları veya donanımlarıyla çalma ve kayıt için eksiksiz performansıyla kompakt, temel kontrolü birleştirir.

TEKNİK ÖZELLİKLERQ25
Tuş Takımı25 Tuş, Velocity Hassasiyetli
Kontrolörler1 x Modülasyon Tekerleği
1 x Pitch Tekerleği
1 x MIDI/Seçme Düğmesi
1 x Oktav Yukarı Düğmesi
1 x Oktav Aşağı Düğmesi
Güç GereksinimleriUSB veri yolu
Boyutlar19 x 7,3 x 2,4" (483 x 185 x 61 mm)
Ağırlık4,6 lb (2,1 kg)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...