ALESIS Q49MKII / 49 Tuş MIDI Klavye

  • Barkod: Z-2242005379806
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 4.275 TL
  • Havale/EFT ile 4.147 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
Q49MKII kodlu ALESIS ürünüdür.

Müzik yapmaya karar verdiyseniz, 49 tam boy tuşlu, hıza duyarlı, synth-action tuşlarına sahip olağanüstü bir MIDI klavye olan Alesis Q49 MKII'ye ihtiyacınız var. Q49 MKII MIDI klavye, performansınızı benzersiz kılmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tam piyano aralığında çalım yapmak için Octave ve Transpose düğmeleri, daha fazla tuşlama için Pitch Bend ve Modulation tekerlekleri, favori yazılımınızın temel işlevlerini kontrol etmek için Transport düğmeleri, ayrıca bir Sustain Pedal girişi ve hızlı parametre kontrolü için yeniden atanabilir bir fader bulunmaktadır. Q49 MKII'yi takın ve PC, Mac veya iOS cihazınızı hemen ihtiyacınız olan MIDI aracına dönüştürün.

Bilgisayarınıza mouse ile performansınızı tıklayarak veya yazarak zaman kaybetmeyin. Q49 MKII, tuş karakterinize yardımcı olacak tüm temel kontrollere sahiptir. Kolayca erişilebilen Pitch Bend ve Modulation tekerlekleriyle işinize duygu ve ifade ekleyin. Bu sesi biraz daha uzun süre çalmak için mi ihtiyacınız var? Bir Sustain pedalı takın ve melodinize ihtiyaç duyduğu dokunuşunu verin. Ayrıca klavyenizde; STOP, PLAY, RECORD ve Directional Transport kontrolleri de vardır, böylece ellerinizi Q49 MKII'den çekmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Daha fazla kontrol mü istiyorsunuz? Yerleşik fader, ihtiyacınız olan herhangi bir parametreye atanabilir.

Alesis Q49 MKII, beste ve kayıt için birinci sınıf sesler içeren yazılım paketi ile birlikte gelir. MPC Beats, sektördeki en iyiler tarafından kullanılan aynı aranan üretim araçlarına erişmenizi sağlar. Herhangi bir kompozisyonu güçlendirebilecek tonlarca profesyonel kalitede ses ve sanal enstrüman içerir. Sadece çalmayı öğreniyorsanız veya sadece klavye becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Q49 MKII ayrıca piyano öğrenmenin en iyi yolu olan Melodics'ten 60 ücretsiz ders içerir.

TEKNİK ÖZELLİKLERQ49MKII
TipMidi Kontroller
Tuş Sayısı49
Tuş TipiSynth
Velocity HassasiyetiEvet
Diğer KontrolörlerPitchbend, Mod Çarkı
Pedal Girişleri1 x 1/4" (devam)
MIDI G/ÇUSB
USB1 x Tip B
YazılımEğitim ve Üretim Yazılımı Paketi
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.13 veya üzeri
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 8 SP1 veya üstü
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli
Yükseklik2.6"
Kalınlık32,3"
Derinlik7.4"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...