ALESIS QMINI / 32 Tuş MIDI Klavye

  • Barkod: Z-2242005469729
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 5.111 TL
  • Havale/EFT ile 4.958 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
QMINI kodlu ALESIS ürünüdür.

İhtiyacınız olan ilham her an gelebilir. Bu harika fikrin kaçmasına izin vermeyin! En üst düzeyde şarkı yazarlığı ve prodüksiyon dostu olan Alesis Qmini ile tanışın. Hıza duyarlı 32 tuş, Octave, Transpose ve Pitch Bend gibi faydalı parametreler için kontroller ve bilgisayarınıza veya tabletinize tak ve çalıştır bağlantısı ile ilham geldiği zaman yalnız değilsiniz. Uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yok! Qmini, bir MIDI bağlantısını kabul eden herhangi bir müzik prodüksiyon uygulaması veya DAW ile çalışır. Ayrıca, bir sonraki şarkılarınızı üretirken ihtiyacınız olan her şeyi içeren bir yazılım paketi de bulunmaktadır. Taşınabilir Qmini'yi çantanıza atın ve müziğin bir daha sizden kaçmasına izin vermeyin.

Performansınızı bilgisyarda mouse ile tıklayarak veya yazarak zaman kaybetmeyin. Kompakt boyutuna rağmen Qmini, size yardımcı olmak için gerekli tüm kontrollere sahiptir. Kolayca erişilebilen Pitch Bend ve Modulation düğmeleriyle duygularınızı ve tarzınızı yansıtın. Bir notanın biraz daha uzun tınlamasına mı ihtiyacınız var? Performansınıza devam etmek için Sustain düğmesini kullanın. Daha özelleştirilebilir kontrol için, yazılımınızın izin verdiği herhangi bir parametreye atanabilen yeniden atanabilir bir Volume düğmesi de vardır. Alesis Qmini, küçük boyutuna rağmen kontrolü tamamen size verir.

Alesis Qmini, beste ve kayıt için birinci sınıf araçlar içeren yazılım paketi ile birlikte gelir. MPC Beats, sektördeki en iyiler tarafından kullanılan aynı aranan üretim araçlarına erişmenizi sağlar. Her ikisi de, herhangi bir kompozisyonu güçlendirebilecek tonlarca profesyonel kalitede ses ve sanal enstrüman içerir. Sadece çalmayı öğreniyorsanız veya sadece klavye becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Qmini ayrıca piyano öğrenmenin en iyi yolu olan Melodics'ten 60 ücretsiz ders içerir.

TEKNİK ÖZELLİKLERQMINI
TipMıdıcontroller
Tuş Sayısı32
Tuş TürüSynth
Velocity DuyarlıEvet
Diğer KontrolörlerPitchbend, Modülasyon düğmeleri
MIDI G/ÇUSB
USB1 x Mini B
Bilgisayar BağlantısıUSB
YazılımEğitim ve Üretim Yazılımı Paketi
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.13 veya üzeri
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 8 SP1 veya üstü
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli
Yükseklik0.78"
Kalınlık16.46"
Derinlik4.13"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...