ALESIS V49MKII / 49 Tuş MIDI Klavye

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
V49MKII kodlu ALESIS ürünüdür.

Yeni 49 tuşlu bir USB MIDI klavye ve müzik prodüksiyon kontrol cihazı olan Alesis V49 MKII ile tanışın. Bu çok yönlü USB MIDI klavye, fikirlerinizi konseptten nihai üretime götürmek için gereken her şeyle donatılmıştır. Synth-action tuşları, hıza duyarlı padler, atanabilir düğmeler, tüm piyano yelpazesine erişmek için Octave ve Transpose düğmeleri, Pitch Bend ve Modülasyon kontrol tuşları, benzersiz melodiler ve ilham verici 6 modlu bir Arpejatör. Gerçekten etkileyici kontrol için bir sustain pedal girişi de vardır. V49 MKII'yi takın ve PC'nizi veya Mac'inizi anında tam özellikli bir müzik prodüksiyon stüdyosuna dönüştürün.

V49 MKII, müzisyenlerin ve prodüktörlerin bir MIDI klavyeden ihtiyaç duyduğu isteğe bağlı özelliklere sahiptir. 8 adet aydınlatmalı perküsyon pedi, davullarınızı programlamak veya sample'ları çalmak için tam kontrol sağlayarak çalımınıza etkileyici bir şekilde yanıt verir. Eşsiz bir melodiye veya eğlenceli bir ilhama mı ihtiyacınız var? V49 MKII'nin Arpej Düzenleyicisi, tap temposu ve kolayca ayarlanabilen time division, gate ve swing kontrolleri ile 6 moda sahiptir. Ayrıca, ellerinizi V49 MKII'den çekmeden DAW ve yazılım araçlarınızı kontrol edebilirsiniz. 4 adet atanabilir düğme, en önemli yazılım işlevlerinize MIDI eşlenebilir.

Alesis V49 MKII, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır bir MPC Beats müzik prodüksiyon yazılım paketi ile birlikte gelir. MPC Beats, içerisinde bulunan harika samplelar ile prodüksiyon kalitenizi üst seviyeye taşır. Her zevke hitap ettiğinden emin olmak için V49 MKII ayrıca çeşitli türleri kapsayan MPC Beats Genişletme Paketi içerir. Ek olarak, V49 MKII ayrıca, kontrollerinin her birinin gönderdiği MIDI sinyallerini özelleştirmeyi ve ayrıca tuş ve ped yanıtını kişisel zevkinize göre hassas şekilde ayarlamayı sağlayan, üzerine bas ve tıkla kolay MIDI editör yazılımı içerir. Sadece çalmayı öğreniyorsanız veya sadece klavye becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, V49 MKII ayrıca piyano öğrenmenin en iyi yolu olan Melodics'ten 60 ücretsiz ders içerir.

TEKNİK ÖZELLİKLERV49MKII
TipMidi Kontroller
Tuş Sayısı49
Tuş TipiSynth Action
Velocity HassasiyetiEvet
Pad8 x Arkadan Aydınlatmalı Performans Pedleri
Diğer KontrollerPitchbend, Mod Çarkı
Enkoderler/Potlar4
Pedal Girişleri1 x 1/4" TS (sürdürülebilir)
MIDI G/ÇUSB
USB1 x Tip B
Bilgisayar BağlantısıUSB
Özellikler6 modlu Arpejatör
YazılımMPC Beats, Melodics Eğitim Paketi
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacmacOS 10.13.6 veya üstü
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 8.1 veya üstü
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli
Yükseklik3.72"
Kalınlık38,5"
Derinlik9.6"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...