Alesis VI25 / 25 Tuş MIDI Klavye

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VI25 kodlu ALESIS ürünüdür.

Alesis'in geliştirilmiş USB/MIDI klavyesi VI25 MIDI kontrolleri, Pad'leri ve buton seçenekleri kontolü kolaylaştırmaktadır. 25 tuştan oluşan VI25 modeli çalım hızına duyarlı, hassas, yarı ağırlıklı tuşlara sahiptir. Bununla beraber aftertouch desteği ve oktav yükseltme/düşürme butonları geniş ses aralığı sağlayarak farklı akortlar, sesler, melodiler yaratmanızı sağlamaktadır. Ayrıca VI25 8 ayrı görev atanabilir buton ve 24 kontrol düğmesi ile eklenen efektleri ve sanal enstrümanları yönetebilirsiniz. Filtrelerin kapatılıp açılabilmesi, ses yüksekliğinin ve parametrelerin hassas ayarlanabilmesi gibi özellikler bu kontrol butonlar sayesinde gerçekleşmektedir. 16 adet hassas RGB pad'ler renkli görsel efektleriyle size ses kliplerinizi yaratabilmeyi ve davul/perküsyon çalma özelliklerini sunar. Ayrıca, Pitch ve Modülasyon tekerlekleri performans kapasitesini güçlendirerek, notalarınızı direkt olarak manipüle edebilmenizi sağlar.

Alesis VI25, kayıt sürecinizi ve performanslarınızı sorunsuz ve kolaylıkla tamamlayabilmeniz için dizayn edilmiştir. Windows ve Mac işletim sistemlerinin her ikisinede uyumlu olarak üretilmiştir ve USB bağlantısıyla bilgisayarınıza bağlanarak müziğinizi yaratabilirsiniz. 5'li MIDI çıkışıyla VI25 klavyenizle synthesizer'ları, harici MIDI modüllerini ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. LED ekranı, aydınlatmalı görev atanabilir butonları, kontrol düğmeleri ve pad'leriyle VI25 bir klavyenin canlı performans kolaylıklarını düzgün ve güçlü çalışma prensibiyle kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca, VI25'in küçültülmüş tasarımı sayesinde geliştirilmiş özellikleri istenilen her yerde kolaylıkla kullanılabilir.
 

VI25, Ableton Live Lite ve Xpand!2 by AIR Music Tech programlarıyla bağlantılı olarak çalışmaktadır. Bu programlar sayesinde bilgisayarınız üzerinden kayıt yapabilir, yapılan kayıtlarınızı düzenleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Ableton Live Lite programı bir ses/MIDI platformudur ve kayıt, remix, emprovize ve düzenleme özelliklerine sahiptir. Xpand!2 ise, geliştirilmiş sanal bir enstrüman programıdır ve akustik enstrümanlardan fütüristik synthesizer'lara kadar uzanan geniş ses skalasıyla, yüksek kalitedeki ses koleksiyonundan oluşan bir programdır. Bu iki güçlü ses platformu sayesinde müziğinizi VI25 üzerinden yaratabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERVI25
TipMidi Klavye
Tuş Sayısı25
Tuş TürüSynth Action
Velocity HassasiyetiEvet
Pedler8 x Arkadan Aydınlatmalı Performans Pedleri
Diğer KontrolörlerPitchbend, Mod Çarkı
Enkoderler/Potlar4
Pedal Girişleri1 x 1/4" TS (sustain)
MIDI G/ÇUSB
USB1 x Tip B
Bilgisayar BağlantısıUSB
Özellikler6 modlu Arpejatör
YazılımMPC Beats, Melodics Eğitim Paketi
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacmacOS 10.13.6 veya üstü
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 8.1 veya üstü
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli
Yükseklik3.72"
Kalınlık16.92"
Derinlik9.6"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...