Alesis VI49 / 49 Tuş MIDI Klavye

  • Barkod: Z-2242005460863
  • Kategori: Midi Klavyeler
  • 11.742 TL
  • Havale/EFT ile 11.390 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VI49 kodlu ALESIS ürünüdür.

Alesis'in geliştirilmiş USB/MIDI klavyesi VI49 MIDI kontrolleri, Pad'leri ve buton seçenekleri kontolü kolaylaştırmaktadır. 49 tuştan oluşan VI49 modeli çalım hızına duyarlı, hassas, yarı ağırlıklı tuşlara sahiptir. Bununla beraber aftertouch desteği ve oktav yükseltme/düşürme butonları geniş ses aralığı sağlayarak farklı akortlar, sesler, melodiler yaratmanızı sağlamaktadır. Ayrıca VI49, 12 ayrı görev atanabilir buton ve 36 kontrol düğmesi ile eklenen efektleri ve sanal enstrümanları yönetebilirsiniz. Filtrelerin kapatılıp açılabilmesi, ses yüksekliğinin ve parametrelerin hassas ayarlanabilmesi gibi özellikler bu kontrol butonlar sayesinde gerçekleşmektedir. 16 adet hassas RGB pad'ler renkli görsel efektleriyle size ses kliplerinizi yaratabilmeyi ve davul/perküsyon çalma özelliklerini sunar. Ayrıca, Pitch ve Modülasyon tekerlekleri performans kapasitesini güçlendirerek, notalarınızı direkt olarak kontrol edebilmenizi sağlar.

VI49,  kayıt sürecinizi ve performanslarını sorunsuz ve kolaylıkla tamamlayabilmeniz için dizayn edilmiştir. Windows ve Mac işletim sistemlerinin her ikisinede uyumlu olarak üretilmiştir ve USB bağlantısıyla bilgisayarınıza bağlanarak müziğinizi yaratabilirsiniz. 5'li MIDI çıkışıyla VI49 klavyenizle synthesizer'ları, harici MIDI modüllerini ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. LED ekranı, aydınlatmalı görev atanabilir butonları, kontrol düğmeleri ve pad'leriyle VI49 bir klavyenin canlı performans kolaylıklarını düzgün ve güçlü çalışma prensibiyle kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca, VI49'un küçültülmüş tasarımı sayesinde geliştirilmiş özellikleri istenilen her yerde kolaylıkla kullanılabilir.

VI49, Ableton Live Lite ve Xpand!2 by AIR Music Tech programlarıyla bağlantılı olarak çalışmaktadır. Bu programlar sayesinde bilgisayarınız üzerinden kayıt yapabilir, yapılan kayıtlarınızı düzenleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Ableton Live Lite programı bir ses/MIDI platformudur ve kayıt, remix, emprovize ve düzenleme özelliklerine sahiptir. Xpand!2 ise, geliştirilmiş sanal bir enstrüman programıdır ve akustik enstrümanlardan fütüristik synthesizer'lara kadar uzanan geniş ses skalasıyla, yüksek kalitedeki ses koleksiyonundan oluşan bir programdır. Bu iki güçlü ses platformu sayesinde müziğinizi VI49 üzerinden yaratabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERVI49
TipMidi Kontroller
Tuş Sayısı49
Tuş TürüTam boy, Yarı ağırlıklı
AftertouchEvet
Padler16
Diğer KontrolörlerPitchbend, Mod Çarkı
Enkoderler/Potlar12 x Düğmeler
Özel Taşıma KontrolüEvet
Pedal Girişleri1 x 1/4" (Sustain Pedalı)
MIDI G/ÇÇıkış
Güç kaynağıUSB bus destekli / 9V DC güç kaynağı (ayrı satılır)
Yükseklik2.8"
Kalınlık33,9"
Derinlik10"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...