ALESIS VORTEX Wireless 2 / USB-MIDI Controller Keytar

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
VORTEXWIRELESS2 kodlu ALESIS ürünüdür.

Sahneye geri dönün ve yeni nesil Alesis Vortex Wireless 2 ile yenilenmiş keytar performansını yaşayın! Daha iyi çalım için geliştirilmiş ergonomik özellikler, daha dayanıklı tasarım ve güncellenmiş bir kontrol düzeni ile yenilenen Vortex Wireless 2, geniş MIDI kontrol fonksiyonlarını tarz sahibi parlak siyah rengiyle özellikle sahnelerde parlamak üzere kullanıcılarını bekliyor. Bu dinamik MIDI keytar denetliyicisi, bilgisayarınıza kablosuz olarak bağlanır ve popüler sanal enstrümanlar, eklentiler ve DAW’lar ile uyumlu çalışır. Maksimum sahne ve stüdyo mobilitesi için PC ve Mac uyumlu USB portu ile güvenli kablosuz bağlantı kurar. Dinamik ve etkileyici performanslar sergilemeye hazır olun!

37 adet hassasiyetli sahip aftertouch özellikli tuş, 8 adet RGB arkadan aydınlatmalı ve hıza duyarlı davul pad’i, 8 adet arkadan aydınlatmalı fader’ların tümü erişebilir, pratik bir tasarımla sunulmuştur.
Sap üzerinde bulunan kontrol serisi ekstra performans seçeneği sunarak, sesler üzerinde ince ayar yapmanıza olanak sağlar. Vortex Wireless çoklu bağlantı seçeceği sunar ve USB-MIDI girişi ve geleneksel MIDI Çıkış jaklarına da sahiptir.

Vortex Wireless 2; Hybrid 3, Loom 2, Vacuum Pro, AIR Music Tech’in yaratılığındaki Xpand!2, TimewARP 2600 by Way Out Lite programlarıyla uyumlu çalışarak, MIDI özellikli sanal enstrümanlara giriş tanımlamaktadır. Performans sergilemek, üretmek ve kayıtlar için, kullanıcılara Ableton Live Lite’ta sunulmaktadır. Son olarak; net, kullanımı kolay, tek bir tıklama ile ön ayarların gerçekleştirilebileceği ses düzenleyicisi de dahildir. Böylece herhangi bir ön ayar üzerindeki parametreleri Alesis Vortex Wireless 2’de hızlıca yapılandırabilirsiniz.  

TEKNİK ÖZELLİKLERVORTEXWIRELESS2
TipKeytar Mıdı Kontroller
Tuş Sayısı37
Tuş TürüSynth-Action
Velocity HassasiyetiEvet
AfterTouchEvet
Pedler8 x Velocity Hassasiyetli
Diğer KontrolörlerVolume Slider, Pitch-bend Wheel
Faders8 x Arkadan Aydınlatmalı Fader
BölgelerMIDI atanabilir bölge düğmesi
MIDI G/ÇÇıkış/USB
USB1 x Tip B
Bilgisayar BağlantısıUSB, MIDI
YazılımHybrid 3, Loom 2, Vacuum Pro, Xpand!2, TimewARP 2600, Ableton Live Lite, Vortex ön ayar düzenleyicisini içerir
Donanım Gereksinimleri - MacCore Duo işlemci veya üstü (Core i5 veya i7 önerilir)
Donanım Gereksinimleri - BilgisayarÇift Çekirdekli 2GHz İşlemci veya üstü (Intel Core i5 veya i7 önerilir) 2GHz İşlem
İşletim Sistemi Gereksinimleri - MacOS X 10.9 veya üstü
İşletim Sistemi Gereksinimleri - PCWindows 7 SP1 veya üstü
Güç kaynağıUSB veri yolu destekli / 4 x AA pil
Yükseklik2.9"
Kalınlık35.2"
Derinlik10"
Benzer Ürünler
Yükleniyor...