Behringer S16 I/O Ses Kartı

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

S16; MIDAS tasarımı 16 uzaktan kumandalı mikrofon preamfisi, 8 balanslı analog XLR dönüşü sağlar ve tek gereken Cat 5e kablosudur. Üst düzey dijital ses işlemede endüstri lideri olan KLARK TEKNIK, hepsini mümkün kılan SuperMAC teknolojisini icat ederken, mükemmel üretim ölçeğimiz S16'yı çok sevimli veya erişilebilir hale getiriyor.

1970'lerde kuruluşundan bu yana MIDAS, ses kontrol konsolları dünyasında uzun bir yenilik ve liderlik geçmişine sahiptir. XL4 ve Heritage H3000 gibi dünyaca ünlü efsanevi MIDAS konsolları, dünyaca ünlü turne ve enstalasyonlar tarafından kullanılan endüstri standartları haline geldi.

MIDAS, ses ve yapım kalitesi konusundaki tavizsiz yaklaşımları ve özellikle endüstrinin uzmanları tarafından endüstrinin en iyi ses veren tasarımları olarak kabul edilen Ödüllü Mic Preamp'ları nedeniyle kusursuz itibarını kazanmıştır. Bu mirasa dayanan XL8 ve PRO Serisi Canlı Mix Sistemleri, Ödüllü ses kalitesinin bu büyük mirasını devam ettiriyor. BEHRINGER, hem canlı hem de stüdyo ortamlarında yüksek kaliteli ses üretimi için MIDAS tasarımlı bir mikrofon preamp'ı kullanmaktan gurur duyar. Geniş web sitelerini ziyaret ederek MIDAS’ın inanılmaz mirası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
 

Eksiksiz bir X32 sisteminin parçası olarak kullanıldığında, dahili AES50 bağlantı noktaları aracılığıyla iki adet S16 Stagebox basamaklandırılabilir ve 8 mikrofon / hat girişi, 16 balanslı çıkış ve müthiş POWERPLAY P-16 Kişisel Monitör Sistemi için bağlantı sağlanır. Ayrıca 1 - 8 ve 9 - 16 kanallarını dış cihazlara bağlamak için 2 optik ADAT soketi, PC'nizden sistem güncellemeleri için uygun bir USB portu ve aydınlatma sistemleri ve ses modülü kontrolü için MIDI Giriş / Çıkışlarını da dahil ettik.
 
S16 başlangıçta amiral gemisi X32 Dijital mix konsolumuz göz önünde bulundurularak tasarlandı, ancak AES50 ağ kapasitesine sahip herhangi bir mix panosu S16’nın güçlü özellik setine yine de dokunabilir. Konser bir analog kart gerektirse bile, tam uzaktan preamp kontrolü ile yüksek performanslı, hafif bir 16 x 16 dijital bir hat oluşturmak için birkaç S16 ve ADA8200'ü hızlı bir şekilde monte edebilirsiniz.
 
S16’nın zeki izleme / kafa amplifikatörü kontrol bölümü, anında hat kontrolleri için 16 giriş, 8 veri yolu çıkışı veya P-16 çıkış akışından herhangi birini seçmenizi sağlar. Stage box’da sinyal ölçümüne ek olarak, bireysel giriş kanalı Gain ayarlayabilir, +48 V fantom gücü uygulayabilir ve kulaklıklar ve daha birçok şeyle doğrudan giriş sinyallerini dinleyebilirsiniz. Ayarlandıktan sonra, tüm sistem ayarları toplam sistem güvenliği için konsola kilitlenebilir.

S16'daki ULTRANET bağlantı noktası, müzisyenlerinize ve vokalistlerinize gerçekten istediklerini vermek için kolay ve uygun fiyatlı bir yol sağlayan “POWERPLAY P-16” sistemimize doğrudan bağlanmanızı sağlar. P16-M Kişisel Mikserler, her sanatçının dinlediklerini kontrol etmesini sağlayarak kitleye mümkün olan en iyi dinleme deneyimini sunmaya konsantre olmanızı sağlar. Hızlı ve kolay kurulum, temel bir sistem birkaç dakika içinde kurulabilir ve yapılandırılabilir ve sistem değişen ihtiyaçlara uyum sağlamak için genişletilebilir.
 
Gördüğünüz gibi S16, uzaktan kontrol edilebilir MIDAS tasarımlı mikrofon preampları, KLARK TEKNIK’in AES50 bağlantısı ve diğer profesyonel sınıf özelliklerin zenginliği ile son derece çok yönlü 16 x 8 dijital stagebox çözümüdür. Hemde bu özellikleriyle çok uygun bir fiyata! Turne yollarının zor şartlarına dayanacak kadar sağlam bir yapıya sahip olan S16, yalnızca iki raf alanı kaplıyor ve tek, ucuz bir Cat 5e kablosuyla FOH'a bağlanıyor.
Behringer Türkiye distribütörü Meteor Müzik garantisi ile hemen online sipariş verebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...