Behringer SB 78A Condanser Cardioid Mikrofon

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10

Behringer SB 78A Condanser Cardioid Mikrofon


SB 78A mikrofon, evde kayıt meraklılarının hayalini gerçeğe dönüştürüyor! Bu profesyonel kalitede kondenser mikrofonlar, seslerinizi inanılmaz gerçekçilik, hassasiyet ve doğrulukla yakalamak için tasarlanmıştır. Seçilebilir desenleri ve parlak frekansıyla SB 78A, herhangi bir kayıt senaryosu için mükemmel bir seçimdir - ve mesafeyi kat edecek kadar sağlamdır! Ağır hizmet tipi yapısıyla SB 78A, stüdyonuzun ihtiyaç duyacağı tek mikrofondur.

SB 78A kapasitif mikrofon, gerçekten duyduklarınızı kasette (veya bitler halinde) elde etmenin uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir yoludur. SB 78A mikrofonları, mükemmel geçiş tepkisi, cetvel düz frekans tepkisi ve varlık aralığında hafif bir artış ile açık, şeffaf bir ses sunar. SB 78A, eksen dışı sesleri reddederken kaynak sinyalinizi almak için iki seçilebilir başlatma düzenine sahiptir. SB 78A, en yüksek şeffaflık ile gürültüsüz iletim vaadini gerçekten sunar.

SB 78A mikrofon, uzun yıllar boyunca vazgeçilmez kondenser mikrofonlarınız olacak şekilde tasarlanmıştır. Sağlam, döküm metal gövde, gece geç saatlerde yapılan kayıt maratonlarının tüm zorluklarına dayanabilir ve birlikte verilen taşıma çantası, her zaman güvenli ve şık bir şekilde seyahat etmelerini sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLERSB78A
Mikrofon TipiKondenser
Kutup DeseniKardioid
Frekans Tepkisi50Hz - 16kHz
Çıkış Empedansı200ohms
Çıkış KonnektörleriXLR
Benzer Ürünler
Yükleniyor...