BOSS AD-2 Akustik Gitar Preamp

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AD-2 kodlu BOSS ürünüdür.

ÇALDIĞINIZ HER YERDE NATURAL AKUSTİK SESLERİ

 


AD-2 Acoustic Preamp ile  gitaristler artık herhangi bir sahnede performans sergilerken doğal, stüdyo kalitesinde sesi deneyimleyebilirler. Gelişmiş  BOSS ses motoruyla donatılan bu kompakt pedal, küçük boyutu ve basit, sezgisel arayüzü ile çelişen gelişmiş işlem gücü sunar. Akustik Rezonans butonu, fişe takılı olmayan tonunuzun karmaşık rezonans özelliklerini yeniden üretirken, Ambiyans butonu ise , akustik gitar için mükemmel şekilde optimize edilmiş profesyonel düzeyde reverb efekti sağlar. AD-2 ayrıca feedback kontrolü için bir notch filtresi, bir PA'ya doğrudan bağlantı için dengeli bir DI çıkışı bulundurur.

 

 

 

 

 

 

Akustiğinizin Naturel Seslerini Sahneye Taşıyın

 

 

 

Akustik gitarların tonları gövde, üst kapak, teller ve diğer elementlerin seslerinin karmaşık etkileşimle oluşur. Ve sizin çaldığınız değişken teknikler, dinamikler ve daha fazlasıyla bu etkileşimin geliştikçe bizim sevdiğimiz zengin ve ağaç sesini oluşturur. Ne yazık ki; birçok sahne gitarlarına yerleştirilen eşik altı piezo manyetikler bu karmaşık rezonans seslerini yeniden üretemezler. AD-2’nin Acoustic Resonance efekti çaldığınızda giriş sinyalini analiz ederek bu soruna çözüm sunar ve entegre edilmiş gelişmiş işlemcisiyle gitarınızın doğal ve saf tonunu güzel bir şekilde yeniden yaratır. AD-2’nin üzerindeki sadece bir-düğme çevirerek kontrol edebileceğiniz çoklu parametreleri parmakla çalımdan yoğun vuruşlara kadar her stilde mükemmel ton balansı verir.

 

 

 

Profesyonel-Kalitede Reverb ile Gitarınızı Genişletin

 

 

 

Acoustic Resonance özelliğini kullanarak gitarınızın naturel ve özel tonlarını geri getirdikten sonra, biraz boyut ve derinlik verecek olan reverb ekleyerek tonunuz çok daha iyi olacaktır. AD-2’nin Ambience efektiyle her performans ortamı için stüdyo-kalitesinde reverb’ü ayarlayabilirsiniz. Standart reverb efektlerinin aksine akustik gitarınızın seslerini kapsayan, BOSS algoritimleriyle optimize edilmiş AD-2 enstrümanınızın sesine mükemmel uyum sağlayacak gür ve derin ortam sesi oluşturur. Acoustic Resonance efekti gibi tek-düğme kontrolünü çevirerek kolayca gövdenin içindeki birçok parametreyi ayarlayabilirsiniz ve sizlere detaylı reverb seslerinin geniş aralığına ulaşma imkanını verir.

 

 

 

DI Çıkışı ve Feedback Kesici

 

 

 

AD-2 özelliklerinde performanslarınızdaki esneklik için iki ayrı çıkış bulunur. Çıkış jakı ile gitar amfileri veya sahne monitörleriyle bağlanabilir ve Lıne çıkışı kullanılarak balanslı sinyali direkt olarak PA sistemine gönderebilirsiniz. Ayrıca Line çıkışında Ambience efektini kapalı konuma getirebilirsiniz ve bu sayede ses mühendisine sistemin reverb efektini kullanım esnekliğini de verebilir. Eğer sahne üzerinde düşük-frekans feedback sorunu yaşıyorsanız AD-2’nin notch filtresi sizi bu sorundan kurtaracaktır. Bu tanıdık uğultuları duyuyorsanız, sadece notch düğmesini uğultu kesilene kadar çevirin. Hepsi bu kadar!

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Giriş Seviyesi-20 dBu
Giriş Empedansı10 M ohms
Nominal Çıkış SeviyesiOUTPUT jak: -20 dBu
LINE OUT jak: -20 dBu
Çıkış EmpedansıOUTPUT jak: 1 k ohm
LINE OUT jak: 600 ohms
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıOUTPUT jak: 10 k ohms veya daha üstü
LINE OUT jak: 600 ohms veya daha üstü
BypassBuffered bypass
KontrollerPedal anahtarı
ACOUSTIC RESONANCE düğmesi
AMBIENCE düğmesi
NOTCH düğmesi
GöstergeCHECK ışıklı gösterge (Aynı zamanda pil durumunu gösterir.)
BağlantılarINPUT jak: 1/4-inç phone tipi
OUTPUT jak: 1/4-inç phone tipi
LINE OUT jak: 1/4-inç TRS phone tipi
DC IN jak
Güç ÜnitesiAlkalin pil (9V, 6LR61) veya karbon pil (9V, 6F22)
AC adaptör (ayrıca satılır)
Akım Gücü55 mA
Yaklaşık Pil ÖmrüAlkalin: Yaklaşık 6 saat
* Bu figür kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Broşür ("GÜVENLİ KULLANIM" "ÖNEMLİ NOTLAR," ve "Bilgiler")
Alkalin pil (9V, 6LR61)
Opsiyonlar (ayrıca satılır)AC adaptör (PSA serisi)
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik73 mm
2-7/8 inç
Derinlik129 mm
5-1/8 inç
Yükseklik59 mm
2-3/8 inç
Ağırlık (piller dahil)450 g
1 lb
Yükleniyor...