BOSS Gigcaster GCS-5 Yayın Seti 2 (GCS-5, STPODCASTPROBK, KS-004CC, KHDP-S300)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
GIGCASTER GCS-5 SET 2 kodlu BOSS ürünüdür.

Canlı Yayın Müzisyenleri için Hepsi Bir Arada Ses Merkezi

Gigcaster 5, canlı yayın yapan ve ses ve video içeriği oluşturan müzisyenler için özel olarak oluşturulmuş güçlü bir hepsi bir arada ses komuta merkezidir. Yer kazandıran bir masaüstü arayüzünde birinci sınıf ses bağlantısı ve uygulamalı kontroller ve canlı renklere sahip dokunmatik ekran aracılığıyla canlı çalıştırma dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş özellik sunar.Bir gitar veya bas gitar takın ve Boss'un amiral gemisi seviyesindeki GT amfileri ve efektleriyle çalın. VE serisinden stüdyo sınıfı ses kalitesiyle mikrofonunuzu bağlayın ve sesleri işleyin. Ve stereo line girişini kullanarak başka bir enstrümanı yayınıza aktarın. Yayın sırasında arka plan müziği ve uzaktaki bir konuktan veya öğrencinizdenden gelen ses dahil olmak üzere en fazla beş kaynağı mix yapabilirsiniz. Kişiselleştirilebilen özellikler, harici kontrol desteği ve daha fazlasını ekleyen Gigcaster 5, müzik sanatçıları, uzaktan eğitimciler, podcast yayıncıları ve müzik odaklı medya oluşturan herkes için önemli bir iş ortağıdır.

 

 

 

 

Temel Özellikler

•Çevrimiçi müzisyenler, müzik eğitimcileri, podcast yayıncıları ve müzik odaklı içerik oluşturucular için tasarlanmış hepsi bir arada USB arabirim çözümü

•Az yer kaplayan bir gövdeyle gelişmiş ses ve kontrol özellikleri

•32 bit ses kalitesinde işleme ve 48 kHz örnekleme oranı ile birinci sınıf ses kalitesi

•Beş kanallı ses mikseri ve çok sayıda ses şekillendirme aracı

•Doğrudan gitar veya bas gitar bağlantısı için yüksek empedanslı giriş

•Mikrofonlar için iki adet XLR jakı ve elektronik enstrümanlar için stereo line girişi

•Mikrofon girişlerinde fantom güç desteği, düşük gürültülü ve geniş kazanç aralığına (+70 dB) sahip yüksek dereceli preampli bulunur

•Amiral gemisi kalitesinde BOSS amfileri ve GT-1000'den türetilen efektler

•VE serisi ses işlemcilerinden türetilen özel ses efektleri, armoni ve ses dönüştürücü işlevleri

•Kullanıma hazır ön ayar hafızasıyla gitar, bas gitar, şarkı söyleme ve konuşma için optimize edilmiş ses işleme sağlar

•Bluetooth® aracılığıyla uzaktaki konuklar ve mobil cihaz ses akışı için özel stereo kanallar

•Sezgisel kontrol için 4,3 inç renkli dokunmatik ekran

•Beş ses giriş kanalı ve ana çıkış için bağımsız fader'lar ve sessize alma düğmeleri

•Özelleştirilebilir canlı efekt kontrolü için ekran üstü efekt pedleri

•Sunucular arasında gizli iletişim için Talkback işlevi

•Ducking işlevi, konuşurken arka plan müziğinin sesini otomatik olarak düşürür

•Özel EQ'lara sahip yerleşik iki kulaklık çıkışı

•Kulaklık 1 çıkışı, bir headset mikrofonunu veya inline mikrofonu destekler

•Müzik prodüksiyon yazılımında çok kanallı kayıt için 16x12 USB ses arabirimi olarak da çalışır

•USB veri yolu gücüyle* veya birlikte verilen AC adaptörüyle çalışır

•İsteğe bağlı BOSS ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve bir GA-FC/GA-FC EX ayak kumandası aracılığıyla eller serbest çalışmayı destekler

Ses pedlerini çaldırma, parametre düzenleme, yedekleme ve ses dosyası dönüştürme için özel Gigcaster 5 Uygulaması

 

 

Harici bir Donanıma Gerek Olmadan, Muhteşem Gitar ve Bas Tonları

Gigcaster 5 ile, harici efekt işlemcisine ihtiyaç duymadan etkileyici gitar ve bas tonlarıyla yayın yapabilir ve doğaçlama yapabilirsiniz. Sadece ön panel jakına takın ve birinci sınıf GT-1000'den taşınan birinci sınıf amfiler ve efektlerle çalmaya başlayın. Çok yönlü önceden ayarlanmış ses bankaları, 100 çalmaya hazır ses sağlarken, parametre ayarlamalarını ve özel yapım kurulumları depolamak için 200 kullanıcı konumu mevcuttur. Her seans için hayati bir araç olan yerleşik bir akort cihazı her zaman elinizin altındadır. Ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve GA-FC veya GA-FC EX aracılığıyla kapsamlı kontrol desteğiyle, performansınızı gerçekleştirirken eller serbest olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Mikrofonlar ve Diğer Enstrümanlar ile Performans Gösterin

Gigcaster 5, ek bir ekipman ve diğer müzisyenlerle birlikte çalmak için girişler içerir. İki düşük gürültülü preamp, geniş dinamik aralık ve fantom güç desteği ile yayın kalitesinde XLR mikrofon seslerinden yararlanın. Klavye veya davul makinesi gibi bir enstrüman için stereo line girişini kullanın. Popüler VE serisinden gelen özel vokal efektleri, compressor, nota düzeltme, delay ve reverb gibi efektlerle şarkı söylemenize olanak tanır ve hatta bir tuşu ayarlayarak sizi otomatik olarak takip eden armonilere ayarlayabilirsiniz. Sesinizin tonunu değiştiren eğlenceli dönüştürücü efektleri ve bağlı kaynakların seslerini zenginleştiren konsol efektleri de dahil olmak üzere konuşma için efektler de mevcuttur.

 

 

 

 

Profesyonel Çok Kanallı Ses Mikseri

Gigcaster 5, çok çeşitli miksaj ve ses yönlendirme özelliklerini parmaklarınızın ucuna getirir. Üç analog giriş kanalının yanı sıra, Bluetooth® ve USB ses veya mikserin her kanalı, anında profesyonel miksaj için çeşitli ses şekillendirme seçenekleri içerir. Gigcaster 5, USB üzerinden bilgisayardaki birden çok ses kanalıyla da iletişim kurarak farklı yayın uygulamaları için çok fazla esneklik sağlar ve uzaktaki konuklar, kayıt yazılımlarındaki kanallarla, oyun sesi ve daha fazlası ile çalışır.

 

 

 

 

Kompakt Bir Yayın Gücü

Kompakt Gigcaster 5, minimum masaüstü alanı kaplarken bir dizi gerçek zamanlı yaratıcı araç sunar. Bluetooth aracılığıyla bir mobil cihazdan müzik çalabilirsiniz ve siz konuşurken sesi otomatik olarak kısmak için bir kısma işlevi vardır. Gigcaster 5 Uygulaması ile bağlandığında, yayın sırasında ekrana dokunarak tema şarkılarını, ses efektlerini, sample loop'ları ve altyapı kanallarınızı tetiklemek mümkündür. Sekiz ped ve sekiz ped bankası, uygulama içinde kolayca yapılandırabileceğiniz ve kitaplıklar halinde düzenleyebileceğiniz toplam 64 isteğe bağlı ses sağlar.

 

 

 

 

Çantana At ve Götür

Renkli dokunmatik ekran ve sezgisel panel kontrolleri ile Gigcaster 5'i sadece bir donanım olarak da çalıştırabilirsiniz. Sürgüler ve sessize alma düğmeleriyle ses kaynaklarını karıştırın, ekranda sinyal seviyelerini görüntüleyin, efektlere hızla erişin ve düzenleyin. Parıldayan bir ses için gürültü azaltma, de-esing ve diğer ses araçlarını uygulayın. Çalışırken bilgisayarınızın ekranındaki çeşitli parametreleri değiştirerek Gigcaster 5 Uygulaması ile daha da ileri gidebilirsiniz.

 

 

 

 

İş Akışınızı Kişiselleştirin

Gigcaster 5, herhangi bir yayın stiline uyacak şekilde birçok yapılandırılabilir özellik sunar. Sekiz kümede yapılandırılmış sekiz adetlik ekran üstü efekt pedi, dokunmatik ekrandan hızlı ses değişiklikleri için size 64 komut kaynağı sağlar. Her pede ön ayar seçimi, bypass ve daha fazlası dahil olmak üzere en fazla dört efekt kontrolü atanabilir. Eller serbest erişim için harici ayak kontrol pedalları aracılığıyla ped atamalarını kontrol etmek de mümkündür. MIDI komutlarına yanıt veren müzik, video ve yayın uygulamalarının gelişmiş kontrolünü sağlayan USB üzerinden MIDI de desteklenir.

 

 

 

 

Profesyonel Kayıt Yardımcınız

Gigcaster 5, bir kayıt yazılımında yayınlarınızı veya bir şarkının tüm prodüksiyonlarınızı kaydetmek için yüksek kaliteli bir 16x12 USB ses arabirimi olarak çalışır. Arşivleme ve dağıtım için yayın yazılımınızda canlı bir stereo miksaj yakalayın. Ya da Gigcaster 5'i ve gecikmesiz efektlerini en sevdiğiniz müzik prodüksiyon yazılımında parçaları kaydetmek ve şarkılar oluşturmak için çok kanallı bir ön ekipman olarak kullanın.

 

 

 

 

 

Sontronics Podcast Pro Siyah Dinamik Mikrofon

Sontronics Podcast Pro, podcast'in yanı sıra radyo yayını, oyun, akış, vlog, video görüşmeleri ve müzik için inanılmaz sonuçlar vermek üzere özel olarak geliştirilmiş, İngiltere'de elle üretilmiş profesyonel bir dinamik mikrofondur. Herhangi bir türde vokal kaydetmeniz, yayınlamanız veya kaydetmeniz gerekiyorsa, Podcast Pro ile tüm bunları gerçekleştirmeniz mümkün. Sıkıca odaklanmış süperkardioid alıcısı ve mükemmel yandan reddetmesi sayesinde Podcast Pro, sesinizi herhangi bir yabancı arka plan gürültüsünü yakalamadan olağanüstü ayrıntı ve derinliği, size sunmaya hazır. Yüksek çıkış seviyesi, piyasadaki diğer tüm podcast mikrofonlarının aksine, Sontronics Podcast Pro'nun ekstra sinyal güçlendirici cihazlar veya pahalı eklentilerle herhangi bir işlem gerektirmediği anlamına gelir. Mikrofonun dahili koruması ve dahili popshield, sibilans (örneğin: S, CH, Z) ve patlayıcılar (B, P) üzerinde üstün kontrol sağlayarak nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın mümkün olan en iyi sonuçları garanti eder.

 

 

 

Kolay Kullanım

Kurulumu ve konumu kolay olan Podcast Pro, tüm masaüstü, zemine monte ve açılı mikrofon standlarıyla uyumludur.Evden çalışıyor veya ders çalışıyor, profesyonel bir stüdyoda veya radyo istasyonunda kayıt yapıyor, dışarıda podcast yayınlıyor veya hareket halindeyken vlog yapıyor olun, Podcast Pro size son işleme, EQ veya kazanç artırıcı cihazlar gerektirmeyen eşsiz sonuçlar verecektir.Podcast Pro, podcast, seslendirme, radyo, oyun ve akış için, YouTube vlog'ları için, vokaller ve enstrümanlar için ve hatta Zoom, Teams ve Skype çağrıları için oyununuzu geliştirmek için, Podcast Pro her çekimde tutarlı, stüdyo kalitesinde sonuçlarla mükemmelliği garanti eder. Doğrudan bilgisayarınıza veya cihazınıza (XLR-USB kablomuzu kullanarak) veya normal bir XLR kablosu kullanarak arayüzünüze, ses kartınıza veya mikserinize bağlayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğru Sesi Dinleme

Onlarca yıldır dünyanın her yerindeki profesyonel kullanıcılar, stüdyo çalışmalarında referans kulaklıklarına güvenirler. Kozmos KHDP-S300 modeli de kullanıcıların bu güvenini kazanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Son derece ayrıntılı çözünürlüğe ve çok şeffaf bir sese sahiptir.Kayıtlarınızda en küçük detay ve nüansları bile rahatlıkla duyacak ve hissedeceksiniz. Müziğinizi mix aşamasında kullanımın haricinde, arkası kapalı yapısıyla kayıt esnasında dışarı ses kaçırmaz ve kolaylıkla kayıt yapabilmenizi sağlar.

 

 

 

Etkileyici Ses Seviyesi

Kozmos KHDP-S300 kulaklıklar; müzik yapımcıları, ses mühendisleri, radyocular ve podcast yayıncıları için ideal bir ses seviyesine ve balansına sahiptir. Bu sayede profesyonel kayıt stüdyoları haricinde, radyo istasyonları veya kişisel podcast yayınlarınızda da en detaylı sesleri duyarak kullanabilirsiniz. Tüm frekans aralığını inanılmaz bir hassasiyetle yeniden üretir ve hatta düşük frekansları keskin ayrıntılarla yeniden üretirler.

 

 

 

Birinci Sınıf Tepkiler

KHDP-S300 serisi, kritik müzik ve ses izleme için tasarlanmıştır ve olağanüstü izolasyon ve birinci sınıf tepkilerle mükemmel nötr bir dinleme ortamı sağlar. Yüksek frekanslar analitik ve farklılaştırılmış bir sese çevrilir. Ultra düşük bas sesleri tanımlanır ve net bir şekilde yeniden üretilir.

 

 

 

Yüksek Konfor

Sağlam kafa bandı çeliği, kullanıcının kulaklığı güvenli bir şekilde kafasına oturmasını sağlar. Yumuşak kulak yastıkları, kulaklıkların uzun süre kullanımında konfor sağlayarak daha uzun saatler boıyunce çalışmanızı garantilemektedir. Tek taraflı kablo, kulaklıkların kablolara karışmadan sık sık takıp çıkarılmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERSTPODCASTPROBK
Mikrofon TipiDinamik
Ses Alma AçısıSupercardioid
Frekans Tepkisi50Hz to 15kHz
Duyarlılık (0dB = 1V/Pa @ 1kHz)-50dB ±2dB
Empedans≤600 Ohms
Bağlayıcı3-pin XLR
GüçPhantom power NOT required
Ağırlık310g
Paket ağırlığı458g
Boyutlar180 x 82 x 60mm
Paket Boyutu220 x 105 x 110mm

 

TEKNİK ÖZELLİKLERGigcaster 5 
Örnekleme Aralığı48 kHz
AD Çeviricisi24 bit
DA Çeviricisi32 bit
İşleme32-bit kayan nokta
USB SesGiriş: 16 kanal
Çıkış: 12 kanal
BluetoothA2DP, HFP
Efekt YamalarıGİTAR: 200 (Kullanıcı) + 100 (Ön Tanımlı)
ŞARKI: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
KONUŞMA: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
Efekt SayılarıGİTAR: 1 CH (DISTORTION, PREAMP, EQ, NS, PEDAL FX, FX1, FX2, FX3, DELAY/REVERB)
ŞARKI: 2 CH (COMP, NHANCE, DESS, EQ, NS, PITCH CORRECT, HARMONY, FX1, FX2, FX3, DELAY/REVERB)
KONUŞMA: 3 CH (COMP, ENHANCE, DESS, EQ, NS, FX1, FX2)
KONSOL: 5 CH (COMP, ENHANCE, DESS, NS, FX)
ÇIKIŞ: COMP, REVERB
Nominal Giriş Seviyesi (Ayarlanabilir)GUITAR INPUT: -10 dBu
MIC INPUT 1, 2: -40 dBu
INST INPUT (L/R): -10 dBu
Giriş EmpedansıGUITAR INPUT: 1M ohm
MIC INPUT 1, 2: 5.6 k ohm
INST INPUT (L/R): 100 k ohm
Nominal Çıkış SeviyesiMAIN OUT L, R: -10 dBu
Çıkış EmpedansıMAIN OUT L, R: 1 k ohm
PHONES 1, 2: 47 ohm
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıMAIN OUT L, R: 10 k ohm veya daha fazlası
EkranRenkli Grafik Dokunmatik LCD (480 x 272 noktalı) Ekran
KontrollerCH 1--5 EDIT butonu, OUTPUT EDIT butonu,
CH 1--5 MUTE butonu, OUTPUT MUTE butonu,
CH 1--5 MONITOR butonu,
EFFECTS butonu, SOUND butonu,
CH 1--5 sürgüleri, OUTPUT sürgüsü,
Headphones 1, 2 düğmeleri
BağlantılarGuitar jak: 1/4-inç phone tipi
Mic 1, 2 jak: XLR tipi, balanslı, phantom power: DC 48 V, 10 mA Max
INST (L, R) jak: 1/4-inç phone tipi
MAIN OUT (L, R) jak: 1/4-inç phone tipi
Headphones 1 jak: Stereo minyatür phone tipi (CTIA)
Headphones 2 jak: Stereo minyatür phone tipi
FOOT SW jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB port: USB Tip-C(R)
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör (PSD serisi)
USB BUS Power
Akım Gücü1.6 A (Fantom gücü desteğiyle)
1.5 A (Fantom gücü desteksiz)
AksesuarlarAC adaptör: PSD serisi
Kullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
Opsiyonlar (Ayrıca Satılır)Footswitch: FS-5U
Dual Footswitch: FS-6
Expression Pedal: FV-500L, FV-500H, Roland EV-5
Ayak Kontrol Pedalları: GA-FC, GA-FC EX
Benzer Ürünler
Yükleniyor...