BOSS Gigcaster GCS-5 Yayın Seti 3 (GCS-5, MV7X, KS-004CC, RH-5)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
GIGCASTER GCS-5 SET 3 kodlu BOSS ürünüdür.

Canlı Yayın Müzisyenleri için Hepsi Bir Arada Ses Merkezi

Gigcaster 5, canlı yayın yapan ve ses ve video içeriği oluşturan müzisyenler için özel olarak oluşturulmuş güçlü bir hepsi bir arada ses komuta merkezidir. Yer kazandıran bir masaüstü arayüzünde birinci sınıf ses bağlantısı ve uygulamalı kontroller ve canlı renklere sahip dokunmatik ekran aracılığıyla canlı çalıştırma dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş özellik sunar.Bir gitar veya bas gitar takın ve Boss'un amiral gemisi seviyesindeki GT amfileri ve efektleriyle çalın. VE serisinden stüdyo sınıfı ses kalitesiyle mikrofonunuzu bağlayın ve sesleri işleyin. Ve stereo line girişini kullanarak başka bir enstrümanı yayınıza aktarın. Yayın sırasında arka plan müziği ve uzaktaki bir konuktan veya öğrencinizdenden gelen ses dahil olmak üzere en fazla beş kaynağı mix yapabilirsiniz. Kişiselleştirilebilen özellikler, harici kontrol desteği ve daha fazlasını ekleyen Gigcaster 5, müzik sanatçıları, uzaktan eğitimciler, podcast yayıncıları ve müzik odaklı medya oluşturan herkes için önemli bir iş ortağıdır.

 

 

 

 

Temel Özellikler

•Çevrimiçi müzisyenler, müzik eğitimcileri, podcast yayıncıları ve müzik odaklı içerik oluşturucular için tasarlanmış hepsi bir arada USB arabirim çözümü

•Az yer kaplayan bir gövdeyle gelişmiş ses ve kontrol özellikleri

•32 bit ses kalitesinde işleme ve 48 kHz örnekleme oranı ile birinci sınıf ses kalitesi

•Beş kanallı ses mikseri ve çok sayıda ses şekillendirme aracı

•Doğrudan gitar veya bas gitar bağlantısı için yüksek empedanslı giriş

•Mikrofonlar için iki adet XLR jakı ve elektronik enstrümanlar için stereo line girişi

•Mikrofon girişlerinde fantom güç desteği, düşük gürültülü ve geniş kazanç aralığına (+70 dB) sahip yüksek dereceli preampli bulunur

•Amiral gemisi kalitesinde BOSS amfileri ve GT-1000'den türetilen efektler

•VE serisi ses işlemcilerinden türetilen özel ses efektleri, armoni ve ses dönüştürücü işlevleri

•Kullanıma hazır ön ayar hafızasıyla gitar, bas gitar, şarkı söyleme ve konuşma için optimize edilmiş ses işleme sağlar

•Bluetooth® aracılığıyla uzaktaki konuklar ve mobil cihaz ses akışı için özel stereo kanallar

•Sezgisel kontrol için 4,3 inç renkli dokunmatik ekran

•Beş ses giriş kanalı ve ana çıkış için bağımsız fader'lar ve sessize alma düğmeleri

•Özelleştirilebilir canlı efekt kontrolü için ekran üstü efekt pedleri

•Sunucular arasında gizli iletişim için Talkback işlevi

•Ducking işlevi, konuşurken arka plan müziğinin sesini otomatik olarak düşürür

•Özel EQ'lara sahip yerleşik iki kulaklık çıkışı

•Kulaklık 1 çıkışı, bir headset mikrofonunu veya inline mikrofonu destekler

•Müzik prodüksiyon yazılımında çok kanallı kayıt için 16x12 USB ses arabirimi olarak da çalışır

•USB veri yolu gücüyle* veya birlikte verilen AC adaptörüyle çalışır

•İsteğe bağlı BOSS ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve bir GA-FC/GA-FC EX ayak kumandası aracılığıyla eller serbest çalışmayı destekler

Ses pedlerini çaldırma, parametre düzenleme, yedekleme ve ses dosyası dönüştürme için özel Gigcaster 5 Uygulaması

 

 

Harici bir Donanıma Gerek Olmadan, Muhteşem Gitar ve Bas Tonları

Gigcaster 5 ile, harici efekt işlemcisine ihtiyaç duymadan etkileyici gitar ve bas tonlarıyla yayın yapabilir ve doğaçlama yapabilirsiniz. Sadece ön panel jakına takın ve birinci sınıf GT-1000'den taşınan birinci sınıf amfiler ve efektlerle çalmaya başlayın. Çok yönlü önceden ayarlanmış ses bankaları, 100 çalmaya hazır ses sağlarken, parametre ayarlamalarını ve özel yapım kurulumları depolamak için 200 kullanıcı konumu mevcuttur. Her seans için hayati bir araç olan yerleşik bir akort cihazı her zaman elinizin altındadır. Ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve GA-FC veya GA-FC EX aracılığıyla kapsamlı kontrol desteğiyle, performansınızı gerçekleştirirken eller serbest olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Mikrofonlar ve Diğer Enstrümanlar ile Performans Gösterin

Gigcaster 5, ek bir ekipman ve diğer müzisyenlerle birlikte çalmak için girişler içerir. İki düşük gürültülü preamp, geniş dinamik aralık ve fantom güç desteği ile yayın kalitesinde XLR mikrofon seslerinden yararlanın. Klavye veya davul makinesi gibi bir enstrüman için stereo line girişini kullanın. Popüler VE serisinden gelen özel vokal efektleri, compressor, nota düzeltme, delay ve reverb gibi efektlerle şarkı söylemenize olanak tanır ve hatta bir tuşu ayarlayarak sizi otomatik olarak takip eden armonilere ayarlayabilirsiniz. Sesinizin tonunu değiştiren eğlenceli dönüştürücü efektleri ve bağlı kaynakların seslerini zenginleştiren konsol efektleri de dahil olmak üzere konuşma için efektler de mevcuttur.

 

 

 

 

Profesyonel Çok Kanallı Ses Mikseri

Gigcaster 5, çok çeşitli miksaj ve ses yönlendirme özelliklerini parmaklarınızın ucuna getirir. Üç analog giriş kanalının yanı sıra, Bluetooth® ve USB ses veya mikserin her kanalı, anında profesyonel miksaj için çeşitli ses şekillendirme seçenekleri içerir. Gigcaster 5, USB üzerinden bilgisayardaki birden çok ses kanalıyla da iletişim kurarak farklı yayın uygulamaları için çok fazla esneklik sağlar ve uzaktaki konuklar, kayıt yazılımlarındaki kanallarla, oyun sesi ve daha fazlası ile çalışır.

 

 

 

 

Kompakt Bir Yayın Gücü

Kompakt Gigcaster 5, minimum masaüstü alanı kaplarken bir dizi gerçek zamanlı yaratıcı araç sunar. Bluetooth aracılığıyla bir mobil cihazdan müzik çalabilirsiniz ve siz konuşurken sesi otomatik olarak kısmak için bir kısma işlevi vardır. Gigcaster 5 Uygulaması ile bağlandığında, yayın sırasında ekrana dokunarak tema şarkılarını, ses efektlerini, sample loop'ları ve altyapı kanallarınızı tetiklemek mümkündür. Sekiz ped ve sekiz ped bankası, uygulama içinde kolayca yapılandırabileceğiniz ve kitaplıklar halinde düzenleyebileceğiniz toplam 64 isteğe bağlı ses sağlar.

 

 

 

 

Çantana At ve Götür

Renkli dokunmatik ekran ve sezgisel panel kontrolleri ile Gigcaster 5'i sadece bir donanım olarak da çalıştırabilirsiniz. Sürgüler ve sessize alma düğmeleriyle ses kaynaklarını karıştırın, ekranda sinyal seviyelerini görüntüleyin, efektlere hızla erişin ve düzenleyin. Parıldayan bir ses için gürültü azaltma, de-esing ve diğer ses araçlarını uygulayın. Çalışırken bilgisayarınızın ekranındaki çeşitli parametreleri değiştirerek Gigcaster 5 Uygulaması ile daha da ileri gidebilirsiniz.

 

 

 

 

İş Akışınızı Kişiselleştirin

Gigcaster 5, herhangi bir yayın stiline uyacak şekilde birçok yapılandırılabilir özellik sunar. Sekiz kümede yapılandırılmış sekiz adetlik ekran üstü efekt pedi, dokunmatik ekrandan hızlı ses değişiklikleri için size 64 komut kaynağı sağlar. Her pede ön ayar seçimi, bypass ve daha fazlası dahil olmak üzere en fazla dört efekt kontrolü atanabilir. Eller serbest erişim için harici ayak kontrol pedalları aracılığıyla ped atamalarını kontrol etmek de mümkündür. MIDI komutlarına yanıt veren müzik, video ve yayın uygulamalarının gelişmiş kontrolünü sağlayan USB üzerinden MIDI de desteklenir.

 

 

 

 

Profesyonel Kayıt Yardımcınız

Gigcaster 5, bir kayıt yazılımında yayınlarınızı veya bir şarkının tüm prodüksiyonlarınızı kaydetmek için yüksek kaliteli bir 16x12 USB ses arabirimi olarak çalışır. Arşivleme ve dağıtım için yayın yazılımınızda canlı bir stereo miksaj yakalayın. Ya da Gigcaster 5'i ve gecikmesiz efektlerini en sevdiğiniz müzik prodüksiyon yazılımında parçaları kaydetmek ve şarkılar oluşturmak için çok kanallı bir ön ekipman olarak kullanın.

 

 

 

 

 

Efsanevi Shure Sound

Herhangi bir seslendirme kabinine veya podcast stüdyosuna göz atarsanız, muhtemelen Shure'un efsanevi yayın mikrofonlarından birkaçının ortalıkta dolaştığını göreceksiniz. MV7X'in piyasaya sürülmesiyle birlikte giderek daha fazla podcast yayıncısı ve içerik yaratıcısı bu hikayeli sese erişebiliyor. Bu profesyonel düzeydeki mikrofon, arka plan gürültüsünü kesmek için oldukça yönlü bir dinamik kapsüle ve Shure'un son teknoloji Ses Yalıtım Teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda özel bir frekans tepkisine sahiptir, böylece vokal performansınız tanımlanmış bir parlaklıkla ortaya çıkar. Aynı zamanda çok yönlüdür.

 

 

 

Odanızı Değil, Sesinizi Duyun

Kondansatörden MV7X'e geçiş yapıyorsanız şaşırmaya hazır olun. İşlenmemiş yatak odalı stüdyolarda, bir kondansatör, klimanızın çalıştırılmasından yan taraftaki çimleri biçen komşuya kadar her şeyi alacaktır. Ancak Shure'un Ses Yalıtım Teknolojisi sayesinde istenmeyen gürültüyle uğraşmak artık geçmişte kaldı. Bu tamamen pasif sistem, ses netliğini vurgulamak ve odanızın sesini ve sert yankıyı engellemek için hassas hava akışı ve ayarlanmış bir kartuş kullanır. Kullanıcı için bu, her odanın profesyonel düzeyde bir vokal kabini gibi ses çıkarabileceği anlamına gelir.

 

 

 

Ömür Boyu Kullanım için Tasarlandı

Shure mikrofonları en zorlu koşulların üstesinden gelecek şekilde üretilmiştir.Tüm darbelere karşı dayanıklı bir mikrofon.Peki bu inanılmaz mikrofonlar nasıl bu kadar darbeye dayanıp hala çalışabiliyor? Cevaplar için MV7X'e bakalım. Ultra dokunuşlu tamamen metal bir gövdeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olacak sağlam bir metal boyunduruğa sahiptir. Daha sonra,  sert sürtünmeleri azaltmak için yakın konuşma ön camı ve yerleşik patlama filtresi geliyor. Sağlam yapısıyla MV7X, uzun yıllar boyunca tutarlı, mükemmel ses sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

Günlük Müzik Yapımı ve Enstrüman Çalımı İçin En İyisi


Modern bir müzisyen olarak, bir dizi kaliteli kulaklık size pek çok senaryoda yardımcı olacaktır. Roland'ın RH-5 kulaklıkları, dijital piyano, elektro gitar veya elektronik davul üzerinde solo çalışmadan bir miksaj çalışmasına veya sadece bir çalma listesinin keyfini çıkarmaya kadar her ortamda performans sunar. Çalışan müzisyenler için bütçe dahilinde fiyatlandırılan bu rahat arkası kapalı seti takın ve müziğinizi tüm tonu ve dinamikleri canlı tutan yüksek performanslı 40 mm sürücüler aracılığıyla dinleyin. Ne çalarsanız çalın, müziğiniz sizi nereye götürürse götürsün, RH-5 kulaklıkları gigbag'inizde isteyeceksiniz.

 

 


 

 

Her Türlü Dijital Enstrüman İçin İdeal Yüksek Kalite Kulaklıklar

 

Müzik yapımınız DAW prodüksiyonundan bir dizi elektronik enstrüman çalmaya kadar uzanıyorsa, RH-5 kulaklıkları elinizin altında tutun ve her zaman yaratıcı olmaya hazır olacaksınız. Roland'ın beğenilen RH serisindeki rekabetçi fiyatlı bu giriş modeli, mükemmel bir seçimdir, 40 mm sürücülerle donatılmıştır ve dijital piyanolar, gitarlar, synth'ler, dijital davullar ve daha fazlasından dinamik ama dengeli bir ton sunar. Seans bittiğinde bile, RH-5 kulaklıklar, güçlü bas ve kristal netliğinde tizler ile eksiksiz müzik akışı için idealdir.

 


 

 

Konforlu Ve Odaklı Dinleme İçin Kapalı Tasarım Sistemi

 

RH-5 kulaklıklarla dikkatinizin dağılmasını engelleyebilir ve kendinizi müziğin içinde kaybedebilirsiniz. Arkası kapalı tasarım, asla diğer enstrümanlardan gelen dış gürültü veya ses sızıntısı ile kesintiye uğramayacağınız anlamına gelirken, 190 gramlık hafif yapı, zorlu bir miks veya müzik parçası üzerinde geç saatlere kadar çalıştığınızda yorgunluğu önler. Farklı enstrümanlar, bilgisayarlar ve kayıt konsolları arasında kolayca hareket etmenizi sağlayan 3 metrelik sağlam bir kablonun eklenmesiyle RH-5 kulaklık, kayıt ve uygulama oturumlarını daha rahat, odaklı ve üretken hale getirir.

 

 

 

 

 

 

Standart Özellikler
Dinamik ses için yüksek performanslı 40 mm sürücülerle donatılmıştır
Olağanüstü değer ve yüksek kaliteli performans
Çeşitli enstrümanlar için doğal, dengeli bir yanıt sağlar
Güvenli ve rahat hafif tasarım
Dönüştürme fişi (dahil) standart ve mini kulaklık konektörlerini barındırır
Genel ses çalma için de harika

 

 

 

 


 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Gövde Yapısı

Kapalı Tip / Dinamik

Sürücü / Driver

40 mm çap

Hassasiyet

92 dB/mW

Maksimum Giriş

 

1000 mW

Empedans

32 ohm

Frekans Tepkimesi

10–22,000 Hz

Ağırlık

 

190 g (7 oz) (Kablosuz)

Kablo

3 m (10'')

Kablo Ucu

Stereo Mini 3,5mm (Altın Kaplama) / Stereo Mini 3,5mm'den 1/4 Jak Uca Adaptör

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERGigcaster 5 
Örnekleme Aralığı48 kHz
AD Çeviricisi24 bit
DA Çeviricisi32 bit
İşleme32-bit kayan nokta
USB SesGiriş: 16 kanal
Çıkış: 12 kanal
BluetoothA2DP, HFP
Efekt YamalarıGİTAR: 200 (Kullanıcı) + 100 (Ön Tanımlı)
ŞARKI: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
KONUŞMA: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
Efekt SayılarıGİTAR: 1 CH (DISTORTION, PREAMP, EQ, NS, PEDAL FX, FX1, FX2, FX3, DELAY/REVERB)
ŞARKI: 2 CH (COMP, NHANCE, DESS, EQ, NS, PITCH CORRECT, HARMONY, FX1, FX2, FX3, DELAY/REVERB)
KONUŞMA: 3 CH (COMP, ENHANCE, DESS, EQ, NS, FX1, FX2)
KONSOL: 5 CH (COMP, ENHANCE, DESS, NS, FX)
ÇIKIŞ: COMP, REVERB
Nominal Giriş Seviyesi (Ayarlanabilir)GUITAR INPUT: -10 dBu
MIC INPUT 1, 2: -40 dBu
INST INPUT (L/R): -10 dBu
Giriş EmpedansıGUITAR INPUT: 1M ohm
MIC INPUT 1, 2: 5.6 k ohm
INST INPUT (L/R): 100 k ohm
Nominal Çıkış SeviyesiMAIN OUT L, R: -10 dBu
Çıkış EmpedansıMAIN OUT L, R: 1 k ohm
PHONES 1, 2: 47 ohm
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıMAIN OUT L, R: 10 k ohm veya daha fazlası
EkranRenkli Grafik Dokunmatik LCD (480 x 272 noktalı) Ekran
KontrollerCH 1--5 EDIT butonu, OUTPUT EDIT butonu,
CH 1--5 MUTE butonu, OUTPUT MUTE butonu,
CH 1--5 MONITOR butonu,
EFFECTS butonu, SOUND butonu,
CH 1--5 sürgüleri, OUTPUT sürgüsü,
Headphones 1, 2 düğmeleri
BağlantılarGuitar jak: 1/4-inç phone tipi
Mic 1, 2 jak: XLR tipi, balanslı, phantom power: DC 48 V, 10 mA Max
INST (L, R) jak: 1/4-inç phone tipi
MAIN OUT (L, R) jak: 1/4-inç phone tipi
Headphones 1 jak: Stereo minyatür phone tipi (CTIA)
Headphones 2 jak: Stereo minyatür phone tipi
FOOT SW jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB port: USB Tip-C(R)
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör (PSD serisi)
USB BUS Power
Akım Gücü1.6 A (Fantom gücü desteğiyle)
1.5 A (Fantom gücü desteksiz)
AksesuarlarAC adaptör: PSD serisi
Kullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
Opsiyonlar (Ayrıca Satılır)Footswitch: FS-5U
Dual Footswitch: FS-6
Expression Pedal: FV-500L, FV-500H, Roland EV-5
Ayak Kontrol Pedalları: GA-FC, GA-FC EX

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERMV7X
Mikrofon TürüDinamik
Kutup Deseni Kardioid
Frekans tepkisi50Hz-16kHz
Çıkış empedansı252 ohm
Maksimum SPL132dB SPL
Çıkış empedansı314 ohm
Duyarlılık-55 dBV/Pa
BağlantıXLR
Benzer Ürünler
Yükleniyor...