BOSS Gigcaster GCS-8 Yayın Seti 4 (GCS-8, 3XSM7B, 3XKS-004CC, 3XATH-M20X)

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
GIGCASTER GCS-8 SET 4 kodlu BOSS ürünüdür.

Canlı Yayın Müzisyenleri için Hepsi Bir Arada Ses Merkezi

Gigcaster 8, canlı yayın yapan ses ve video içeriği oluşturan müzisyenler için özel olarak oluşturulmuş güçlü, hepsi bir arada çözüm sunan bir ses komuta merkezidir. Tek bir masaüstü arayüzünde profesyonel ses için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları, kanal fader'ları, düğmeleri, sekiz atanabilir pedi ve canlı renklerle dokunmatik ekran aracılığıyla hızlı erişimli canlı kontrol imkanları sunar.Bir gitar veya bas gitar takın ve Boss'un amiral gemisi seviyesindeki GT amfileri ve efektleriyle çalın. VE serisinden stüdyo sınıfı ses kalitesiyle mikrofonunuzu bağlayın ve sesleri işleyin. Veya line girişlerini kullanarak bir klavye veya davul makinesini yayınınıza aktarın. Yayın sırasında arka plan müziği ve uzaktaki bir konuktan veya öğrenciden gelen ses dahil olmak üzere toplam sekiz kaynağı karışım yapabilirsiniz. Harici kontrol desteği, microSD ortamına kayıt ve daha fazlasını ekleyen Gigcaster 8, müzik sanatçıları, uzaktan eğitimciler, podcast yayıncıları ve müzik odaklı medya oluşturan herkes için vazgeçilmez bir ortaktır.

 

 

 

 

Temel Özellikler

• Çevrimiçi müzisyenler, müzik eğitimcileri, podcast yayıncıları ve müzik odaklı içerik oluşturucular için tasarlanmış hepsi bir arada USB arabirim çözümü

• 32-bit kalitesinde ses işleme ve 48 kHz örnekleme oranı ile birinci sınıf ses kalitesi

Sekiz kanallı ses mikseri ve çok sayıda ses şekillendirme aracı

• Doğrudan gitar veya bas gitar bağlantısı için yüksek empedanslı giriş

• Mikrofonlar ve elektronik enstrümanlar için dört adet XLR/TRS kombo giriş

• Mikrofon girişlerinde +48V güÇ DESTEĞİ ve düşük gürültülü ve geniş kazanç aralığına (+70 dB) sahip yüksek dereceli ön amplifikatörler bulunur

• Amiral gemisi kalitesinde BOSS amfileri ve GT-1000'den türetilen efektler

• VE serisi ses işlemcilerinden türetilen özel ses efektleri, armoni ve ses dönüştürücü işlevleri

• Kullanıma hazır ön ayar hafızası gitar, bas gitar, şarkı söyleme ve konuşma için optimize edilmiş ses işleme sağlar.

• Uzaktaki konuklar için özel stereo kanallar ve Bluetooth® veya kablolu bağlantı

• Sezgisel kontrol için 4.3-inç renkli dokunmatik ekran

• Sekiz ses giriş kanalı ve ana çıkış için bağımsız fader'lar ve sessize alma düğmeleri

• Ses çalma ve gerçek zamanlı efekt kontrolü için sekiz özelleştirilebilir ped (her birinde sekiz seçilebilir banka bulunan iki mod)

• Sunucular arasında gizli iletişim için Talkback işlevi

• Ducking işlevi, konuşurken arka plan müziğinin sesini otomatik olarak düşürür

• Özel EQ'lara sahip yerleşik stereo mikrofon ve dört kulaklık çıkışı

• Ön panel kulaklık çıkışı, bir headset mikrofonunu veya inline mikrofonu destekler

• Müzik prodüksiyon yazılımında çok kanallı kayıt için 20x14 USB ses arabirimi olarak da çalışır

• İsteğe bağlı bir microSD karta canlı stereo veya çok kanallı ses (32 bit/48 kHz) kaydedin

• USB veri yolu gücüyle* veya birlikte verilen AC adaptörüyle çalışır

• İsteğe bağlı BOSS ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve bir GA-FC/GA-FC EX ayak kontrolü aracılığıyla eller serbest çalışmayı destekler

• Parametre düzenleme, yedekleme ve ses dosyası dönüştürme için özel Gigcaster 8 Uygulaması

 

 

Harici bir Donanıma Gerek Olmadan, Muhteşem Gitar ve Bas Tonları

Gigcaster 8 ile harici efekt işlemcisine ihtiyaç duymadan etkileyici gitar ve bas tonlarıyla yayın yapabilir ve doğaçlama yapabilirsiniz. Sadece ön panel jakına enstrümanınızı takın ve birinci sınıf GT-1000'den taşınan birinci sınıf amfiler ve efektlerle çalmaya başlayın. Çok yönlü önceden ayarlanmış ses bankaları, 100 adetlik çalmaya hazır ses sağlarken, parametre ayarlamalarını ve özel yapım kurulumlarınızı depolamak için 200 kullanıcı konumu mevcuttur. Her seans için hayati bir araç olan yerleşik bir akort cihazı her zaman elinizin altındadır. Ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve GA-FC veya GA-FC EX aracılığıyla kapsamlı kontrol desteğiyle, ekipmanınızı gerçekleştirirken eller serbest olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Mikrofon ve Enstrümanınızı Bağlayın

Gigcaster 8, ek bir ekipman ve diğer müzisyenlerle birlikte çalmak için dört XLR/TRS kombo girişine sahiptir. Düşük gürültülü preamplileri, geniş dinamik aralık ve +48V güç desteği ile bir yayın kalitesinde XLR mikrofon seslerinden yararlanın. Veya herhangi bir elektronik müzik aleti için 1/4 inç jakları kullanın. Popüler VE serisinden özel vokal efektleri, compressor, nota düzeltmeleri, delay ve reverb gibi efektlerle şarkı söylemenize olanak tanır ve hatta bir tuşu ayarlayarak sizi otomatik olarak takip eden armonilere ayarlayabilirsiniz. Sesinizin tonunu değiştiren eğlenceli dönüştürücü efektleri ve bağlı kaynakların seslerini zenginleştiren konsol efektleri de dahil olmak üzere konuşma için efektler de mevcuttur.

 

 

 

 

 

Profesyonel Çok Kanallı Ses Mikseri

Gigcaster 8, çok çeşitli güçlü miksaj ve ses yönlendirme özelliklerini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Dört ana giriş kanalının yanı sıra, ses pedleri, analog aux girişi, yerleşik Bluetooth® ve USB için ayrılmış stereo kanallar vardır. Her mikser kanalı, anında profesyonel miksaj için çeşitli ses şekillendirme seçenekleri içerir. Gigcaster 8, USB üzerinden bilgisayardaki birden çok ses kanalıyla da iletişim kurarak farklı yayın uygulamaları için çok fazla esneklik sağlar ve uzaktaki konuklarla, kayıt yazılımlarındaki kanallarla, oyun sesleriyle ve daha fazlasıyla performans sunar.

 

 

 

 

 

 

Maksimum Takipçi Etkileşimi

Gigcaster 8, çok yönlü bağlantıları ve harika sesinin yanı sıra yayınlarınızı ilgi çekici içerikle dolu tutmak için birçok araç sunar. Bluetooth veya kablolu bağlantı yoluyla bir mobil cihazdan müzik çalın ve siz konuşurken sesi otomatik olarak kısmak için kısma işlevini kullanın. Tema şarkılarını, ses efektlerini, örnek loop'ları ve arka plan seslerini tetiklemek için sekiz ses pedi de mevcuttur. Toplam 64 adet isteğe bağlı ses için sekiz ped kümesinde yapılandırılmıştır. Önceden yüklenmiş fabrikasyon ses örnekleri de dahildir ve Gigcaster 8 Uygulamasını kullanarak kendi özel ses kitaplıklarınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Çantana At ve Götür

Renkli dokunmatik ekran ve sezgisel panel kontrolleri ile Gigcaster 8'i yalnızca donanım kullanarak kolayca yapılandırabilir ve çalıştırabilirsiniz. Sürgüler ve sessize alma düğmeleriyle ses kaynaklarını karıştırın, ekranda sinyal seviyelerini görüntüleyin, efektlere hızla erişin ve düzenleyin. Parlak bir ses için gürültü azaltma, de-esing ve diğer araçları uygulayın. Çalışırken bilgisayarınızın ekranındaki çeşitli parametreleri değiştirerek Gigcaster 8 Uygulaması ile daha da ileri gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İş Akışınızı Kişiselleştirin

Gigcaster 8, herhangi bir akış stiline uyacak şekilde yapılandırılabilir özellikler sunar. Ses pedleri, bir düğmeye dokunarak efekt moduna geçerek siz çalarken hızlı ses değişiklikleri için size 64 komut kaynağı verir. Her pede ön ayar seçimi, bypass ve daha fazlası dahil olmak üzere en fazla dört efekt kontrolü atanabilir. Eller serbest erişim için harici ayak kontrol pedalları aracılığıyla ped atamalarını kontrol etmek de mümkündür. MIDI komutlarına yanıt veren müzik, video ve yayın uygulamalarının gelişmiş kontrolünü sağlayan USB üzerinden MIDI de desteklenir.

 

 

 

 

 

 

Dahili ve Bilgisayara Kayıt

32 bit/48 kHz ses kalitesi sunan Gigcaster 8, canlı yayın akışları yakalamak, jam session veya eşlikleri arşivlemek veya tam bir şarkı prodüksiyonları oluşturmak için bir kayıt merkezidir. Yerleşik WAV kaydı, isteğe bağlı microSD ortam aracılığıyla desteklenir ve stereo miks çıkışını veya çok kanallı bir performansı, fader öncesi veya sonrası olarak kaydetmeyi seçebilirsiniz. Kayıt/oynatmayı özel panel düğmeleriyle kontrol edin ve noktaları işaretlemek ve post prodüksiyonda düzenlemeyi hızlandırmak için kullanışlı işaretleme işlevini kullanın. Gigcaster 8 aynı zamanda bir 20x14 USB arabirimidir ve favori müzik prodüksiyon yazılımınız için profesyonel bir ön uç sağlar.

 

 

 

 

 

 

SHURE SM7B Dinamik Vokal Stüdyo Mikrofonu

SM7B, yakın stüdyo ve vokal uygulamalarında sıcak ve pürüzsüz ses sağlayan seçilebilir bir frekans yanıtlı mikrofondur.Dahili şok montajı, harici ön camlar ve ayarlanabilir bas azaltma ve orta kademe vurgu yanıt ayarları ile birlikte harici elektromanyetik uğultuya karşı optimize edilmiş koruma, temiz, tutarlı reprodüksiyon sağlar.

 

 

 

Gerçek, Çok Yönlü Dinamikler

Bir mikrofona yatırım yapmak biraz göz korkutucu olabilir, çünkü ne kadar iyi performans göstereceğini asla bilemezsiniz. Çift ton kontrolü ile SM7B son derece çok yönlüdür. Bu çift bantlı değiştirilebilir pasif EQ, low cut ve presence boost kontrolleri sunar. Düz veya low cut ile SM7B erkek diyalogları ve vokaller için harika bir mikrofondur. Ayrıca 180dB'ye kadar çıkabilir, bu da SM7B'yi bas davul, gitar ve bas kabinleri için en iyi seçim haline getirir.

 

 

 

Pop Müziğin Köklü Tarihi

Seslendirme çalışmaları ve podcast yayınlarının ötesinde SM7B, ana akım müziğin tercih edilen mikrofonu haline geldi. Bu mikrofon, Charlie Puth'tan Michael Jackson'a kadar pop şarkıcılarını gururlandırdı ve Thriller gibi liste başı albümde de yer aldı. Yıllar içinde Shure, SM7B dinamik mikrofonu geliştirmek için çalıştı ve en son 2020 modeliyle daha da ipeksi bir üst uç frekans tepkisi sağladı. İster podcast furyasının bir parçası olun, ister bir sonraki hit single'ınızı kaydediyor olun, SM7B'nin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından emin olabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

AUDIO TECHNICA ATH-M20X Profesyonel Kulaklık

ATH-M20X  profesyonel stüdyo kullanıma uygun ve yüksek kalitede bir kulaklıktır. Sağlam ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Toprak mıknatıslı 40 mm sürücüleri sayesinde , gelişmiş düşük frekans tepkisine ilave yüksek frekenaslarda da parlak ve temiz bir duyuma sahiptir. Dairesel tasarımı sayesinde gürültü ortamlarda dahi mükemmel bir izolasyon sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERGCS-8
Örnekleme Aralığı48 kHz
AD Çeviricisi24 bit
DA Çeviricisi32 bit
İşleme32-bit kayan nokta
USB SesGiriş: 20 kanal
Çıkış: 14 kanal
BluetoothA2DP, HFP
KayıtVeri Formatı: BWF (48 kHz, 32-bit)
Hafıza: microSD kart (ayrıca satılır)
Ses PediVeri Formatı: WAV (48 kHz, 16-bit linear)
Hafıza: Dahili hafıza (16GB)
Efekt YamalarıGİTAR: 200 (Kullanıcı) + 100 (Ön Tanımlı)
ŞARKI: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
KONUŞMA: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
Efekt SayılarıGİTAR: 1 kanal (DISTORTION/PREAMP/EQ/NS/PEDAL FX/FX1/FX2/FX3/DELAY/REVERB)
ŞARKI: 2 kanal (COMP/ENHANCE/DESS/EQ/NS/PITCH CORRECT/HARMONY/FX1/FX2/FX3/DELAY/REVERB)
KONUŞMA: 4 kanal (COMP/ENHANCE/DESS/EQ/NS/FX1/FX2)
KONSOL: 7 kanal (COMP/ENHANCE/DESS/NS/FX)
FX: 1 kanal (SOUND PAD için)
ÇIKIŞ: COMP, REVERB
Nominal Giriş Seviyesi(Ayarlanabilir)GUITAR INPUT: -10 dBu
INPUT 1--4 (XLR tipi): -40 dBu
INPUT 1--4 (TRS tipi): -10 dBu
MOBILE IN: -20 dBu
Giriş EmpedansıGUITAR INPUT: 1M ohms
INPUT 1--4 (XLR tipi): 5.6 k ohms
INPUT 1--4 (TRS tipi):27 k ohms
MOBILE IN: 22 k ohms
Nominal Çıkış SeviyesiMAIN OUT L, R: -10 dBu
Çıkış EmpedansıMAIN OUT L, R: 1 k ohms
PHONES1--4: 47 ohms
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıMAIN OUT L, R: 10 k ohm veya daha üstü
EkranRenkli Grafik Dokunmatik LCD (480 x 272 noktalı) Ekran
KontrollerCH1--8 Edit butonları, OUTPUT Edit butonu,
CH1--8 Mute butonları, OUTPUT Mute butonu,
CH1--8 Monitor butonları,
Talkback butonu,
Rec butonu,
Mark butonu,
EFFECTS butonu,
Pads 1--8,
CH1--8 fader'ları, OUTPUT fader,
Headphone 1--4 düğmeleri
BağlantılarGuitar jack: 1/4-inç phone tipi
Channel 1--4 jak: Kombo tipi (XLR, 1/4-inç TRS phone), balanslı
Mobile jak: Stereo minyatür phone tipi (CTIA)
MAIN OUT (L, R) jak: 1/4-inç phone tipi
Headphone 1 jak: Stereo minyatür phone tipi (CTIA)
Headphone 2--4 jak: Stereo minyatür phone tipi
FOOT SW jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB port: USB Tip-C(R)
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör (PSD serisi)
USB BUS Power
Akım Gücü1.8 A (Fantom gücü desteğiyle)
1.6 A (Fantom gücü desteksiz)
AksesuarlarAC adaptör: PSD serisi
Kullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
Opsiyonlar (Ayrıca Satılır)Footswitch: FS-5U
Dual Footswitch: FS-6
Expression Pedal: FV-500L, FV-500H, Roland EV-5
Ayak Kontrol Pedalı: GA-FC, GA-FC EX

 

TEKNİK ÖZELLİKLERSM7B
TipDinamik
Frekans Tepkisi50 - 20,000 Hz
Kutup DeseniCardioid

Elektromanyetik Hum Hassasiyeti
(Tipik, Eşdeğer SPL/milliOersted)

60 Hz: 11 dB
500Hz: 24 dB
1 kHz: 33 dB
Empedans19 ile 300 Ω arasında derecelendirilmiş mikrofon girişlerine bağlantı için 150 Ω
Çıkış Seviyesi (1.000 Hz'de)Açık devre voltajı: – 59.0 dB (1.12 mV)
0 dB = Pascal başına 1 volt
Switch'lerBas azaltma ve orta aralık vurgusu: Oluklu yanıt seçici anahtarları
Kartuş Şok BağlantısıDahili havalı süspansiyonlu şok ve titreşim yalıtıcısı
Mikrofon BağlantısıÜç pimli profesyonel ses (XLR)
Döner MontajAyağa takma kolaylığı için entegre, sabit somun, 5/8 inç–27 dişe uyar
PolariteDiyafram üzerindeki pozitif basınç, pim 3'e göre pim 2'de pozitif voltaj üretir
KutuKoyu gri köpük ön camlı koyu gri emaye alüminyum ve çelik kasa
Ağırlık765.4 gr

 

 

 

 Teknik Özellikler:ATH-M20X
Tipi:Arkası kapalı 
İzolasyon:Dairesel, pasif gürültü önleyici 
Sürücü:40mm Neodymium sürücü 
Kablo:Bakır kaplı yüksek ileti gücüne sahip alüminyum kablo
Başlıklar:90 derece dönebilen başlıklar
Frekans aralığı:15Hz – 20.000Hz
Max Giriş Seviyesi:700mW @1kHz 
Empedans:47 Ohm
Hassasiyet:96dB
Ağırlık:190gr
Kablo Uzunluğu:3m
Renk:Siyah
Aksesuar:Ses kartları, pre-amp ve mixerlere bağlamak için dönüştürücü 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...