BOSS Gigcaster GCS-8 Yayın Seti 5 (GCS-8, 4XSTPODCASTPROBK, 4XKS-004CC, 4XKHDP-S300)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
GIGCASTER GCS-8 SET 5 kodlu BOSS ürünüdür.

Canlı Yayın Müzisyenleri için Hepsi Bir Arada Ses Merkezi

Gigcaster 8, canlı yayın yapan ses ve video içeriği oluşturan müzisyenler için özel olarak oluşturulmuş güçlü, hepsi bir arada çözüm sunan bir ses komuta merkezidir. Tek bir masaüstü arayüzünde profesyonel ses için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları, kanal fader'ları, düğmeleri, sekiz atanabilir pedi ve canlı renklerle dokunmatik ekran aracılığıyla hızlı erişimli canlı kontrol imkanları sunar.Bir gitar veya bas gitar takın ve Boss'un amiral gemisi seviyesindeki GT amfileri ve efektleriyle çalın. VE serisinden stüdyo sınıfı ses kalitesiyle mikrofonunuzu bağlayın ve sesleri işleyin. Veya line girişlerini kullanarak bir klavye veya davul makinesini yayınınıza aktarın. Yayın sırasında arka plan müziği ve uzaktaki bir konuktan veya öğrenciden gelen ses dahil olmak üzere toplam sekiz kaynağı karışım yapabilirsiniz. Harici kontrol desteği, microSD ortamına kayıt ve daha fazlasını ekleyen Gigcaster 8, müzik sanatçıları, uzaktan eğitimciler, podcast yayıncıları ve müzik odaklı medya oluşturan herkes için vazgeçilmez bir ortaktır.

 

 

 

 

Temel Özellikler

• Çevrimiçi müzisyenler, müzik eğitimcileri, podcast yayıncıları ve müzik odaklı içerik oluşturucular için tasarlanmış hepsi bir arada USB arabirim çözümü

• 32-bit kalitesinde ses işleme ve 48 kHz örnekleme oranı ile birinci sınıf ses kalitesi

Sekiz kanallı ses mikseri ve çok sayıda ses şekillendirme aracı

• Doğrudan gitar veya bas gitar bağlantısı için yüksek empedanslı giriş

• Mikrofonlar ve elektronik enstrümanlar için dört adet XLR/TRS kombo giriş

• Mikrofon girişlerinde +48V güÇ DESTEĞİ ve düşük gürültülü ve geniş kazanç aralığına (+70 dB) sahip yüksek dereceli ön amplifikatörler bulunur

• Amiral gemisi kalitesinde BOSS amfileri ve GT-1000'den türetilen efektler

• VE serisi ses işlemcilerinden türetilen özel ses efektleri, armoni ve ses dönüştürücü işlevleri

• Kullanıma hazır ön ayar hafızası gitar, bas gitar, şarkı söyleme ve konuşma için optimize edilmiş ses işleme sağlar.

• Uzaktaki konuklar için özel stereo kanallar ve Bluetooth® veya kablolu bağlantı

• Sezgisel kontrol için 4.3-inç renkli dokunmatik ekran

• Sekiz ses giriş kanalı ve ana çıkış için bağımsız fader'lar ve sessize alma düğmeleri

• Ses çalma ve gerçek zamanlı efekt kontrolü için sekiz özelleştirilebilir ped (her birinde sekiz seçilebilir banka bulunan iki mod)

• Sunucular arasında gizli iletişim için Talkback işlevi

• Ducking işlevi, konuşurken arka plan müziğinin sesini otomatik olarak düşürür

• Özel EQ'lara sahip yerleşik stereo mikrofon ve dört kulaklık çıkışı

• Ön panel kulaklık çıkışı, bir headset mikrofonunu veya inline mikrofonu destekler

• Müzik prodüksiyon yazılımında çok kanallı kayıt için 20x14 USB ses arabirimi olarak da çalışır

• İsteğe bağlı bir microSD karta canlı stereo veya çok kanallı ses (32 bit/48 kHz) kaydedin

• USB veri yolu gücüyle* veya birlikte verilen AC adaptörüyle çalışır

• İsteğe bağlı BOSS ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve bir GA-FC/GA-FC EX ayak kontrolü aracılığıyla eller serbest çalışmayı destekler

• Parametre düzenleme, yedekleme ve ses dosyası dönüştürme için özel Gigcaster 8 Uygulaması

 

 

Harici bir Donanıma Gerek Olmadan, Muhteşem Gitar ve Bas Tonları

Gigcaster 8 ile harici efekt işlemcisine ihtiyaç duymadan etkileyici gitar ve bas tonlarıyla yayın yapabilir ve doğaçlama yapabilirsiniz. Sadece ön panel jakına enstrümanınızı takın ve birinci sınıf GT-1000'den taşınan birinci sınıf amfiler ve efektlerle çalmaya başlayın. Çok yönlü önceden ayarlanmış ses bankaları, 100 adetlik çalmaya hazır ses sağlarken, parametre ayarlamalarını ve özel yapım kurulumlarınızı depolamak için 200 kullanıcı konumu mevcuttur. Her seans için hayati bir araç olan yerleşik bir akort cihazı her zaman elinizin altındadır. Ayak kontrol pedalları, expression pedalları ve GA-FC veya GA-FC EX aracılığıyla kapsamlı kontrol desteğiyle, ekipmanınızı gerçekleştirirken eller serbest olarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Mikrofon ve Enstrümanınızı Bağlayın

Gigcaster 8, ek bir ekipman ve diğer müzisyenlerle birlikte çalmak için dört XLR/TRS kombo girişine sahiptir. Düşük gürültülü preamplileri, geniş dinamik aralık ve +48V güç desteği ile bir yayın kalitesinde XLR mikrofon seslerinden yararlanın. Veya herhangi bir elektronik müzik aleti için 1/4 inç jakları kullanın. Popüler VE serisinden özel vokal efektleri, compressor, nota düzeltmeleri, delay ve reverb gibi efektlerle şarkı söylemenize olanak tanır ve hatta bir tuşu ayarlayarak sizi otomatik olarak takip eden armonilere ayarlayabilirsiniz. Sesinizin tonunu değiştiren eğlenceli dönüştürücü efektleri ve bağlı kaynakların seslerini zenginleştiren konsol efektleri de dahil olmak üzere konuşma için efektler de mevcuttur.

 

 

 

 

 

Profesyonel Çok Kanallı Ses Mikseri

Gigcaster 8, çok çeşitli güçlü miksaj ve ses yönlendirme özelliklerini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Dört ana giriş kanalının yanı sıra, ses pedleri, analog aux girişi, yerleşik Bluetooth® ve USB için ayrılmış stereo kanallar vardır. Her mikser kanalı, anında profesyonel miksaj için çeşitli ses şekillendirme seçenekleri içerir. Gigcaster 8, USB üzerinden bilgisayardaki birden çok ses kanalıyla da iletişim kurarak farklı yayın uygulamaları için çok fazla esneklik sağlar ve uzaktaki konuklarla, kayıt yazılımlarındaki kanallarla, oyun sesleriyle ve daha fazlasıyla performans sunar.

 

 

 

 

 

 

Maksimum Takipçi Etkileşimi

Gigcaster 8, çok yönlü bağlantıları ve harika sesinin yanı sıra yayınlarınızı ilgi çekici içerikle dolu tutmak için birçok araç sunar. Bluetooth veya kablolu bağlantı yoluyla bir mobil cihazdan müzik çalın ve siz konuşurken sesi otomatik olarak kısmak için kısma işlevini kullanın. Tema şarkılarını, ses efektlerini, örnek loop'ları ve arka plan seslerini tetiklemek için sekiz ses pedi de mevcuttur. Toplam 64 adet isteğe bağlı ses için sekiz ped kümesinde yapılandırılmıştır. Önceden yüklenmiş fabrikasyon ses örnekleri de dahildir ve Gigcaster 8 Uygulamasını kullanarak kendi özel ses kitaplıklarınızı oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Çantana At ve Götür

Renkli dokunmatik ekran ve sezgisel panel kontrolleri ile Gigcaster 8'i yalnızca donanım kullanarak kolayca yapılandırabilir ve çalıştırabilirsiniz. Sürgüler ve sessize alma düğmeleriyle ses kaynaklarını karıştırın, ekranda sinyal seviyelerini görüntüleyin, efektlere hızla erişin ve düzenleyin. Parlak bir ses için gürültü azaltma, de-esing ve diğer araçları uygulayın. Çalışırken bilgisayarınızın ekranındaki çeşitli parametreleri değiştirerek Gigcaster 8 Uygulaması ile daha da ileri gidebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

İş Akışınızı Kişiselleştirin

Gigcaster 8, herhangi bir akış stiline uyacak şekilde yapılandırılabilir özellikler sunar. Ses pedleri, bir düğmeye dokunarak efekt moduna geçerek siz çalarken hızlı ses değişiklikleri için size 64 komut kaynağı verir. Her pede ön ayar seçimi, bypass ve daha fazlası dahil olmak üzere en fazla dört efekt kontrolü atanabilir. Eller serbest erişim için harici ayak kontrol pedalları aracılığıyla ped atamalarını kontrol etmek de mümkündür. MIDI komutlarına yanıt veren müzik, video ve yayın uygulamalarının gelişmiş kontrolünü sağlayan USB üzerinden MIDI de desteklenir.

 

 

 

 

 

 

Dahili ve Bilgisayara Kayıt

32 bit/48 kHz ses kalitesi sunan Gigcaster 8, canlı yayın akışları yakalamak, jam session veya eşlikleri arşivlemek veya tam bir şarkı prodüksiyonları oluşturmak için bir kayıt merkezidir. Yerleşik WAV kaydı, isteğe bağlı microSD ortam aracılığıyla desteklenir ve stereo miks çıkışını veya çok kanallı bir performansı, fader öncesi veya sonrası olarak kaydetmeyi seçebilirsiniz. Kayıt/oynatmayı özel panel düğmeleriyle kontrol edin ve noktaları işaretlemek ve post prodüksiyonda düzenlemeyi hızlandırmak için kullanışlı işaretleme işlevini kullanın. Gigcaster 8 aynı zamanda bir 20x14 USB arabirimidir ve favori müzik prodüksiyon yazılımınız için profesyonel bir ön uç sağlar.

 

 

 

 

 

 

Sontronics Podcast Pro Siyah Dinamik Mikrofon

Sontronics Podcast Pro, podcast'in yanı sıra radyo yayını, oyun, akış, vlog, video görüşmeleri ve müzik için inanılmaz sonuçlar vermek üzere özel olarak geliştirilmiş, İngiltere'de elle üretilmiş profesyonel bir dinamik mikrofondur. Herhangi bir türde vokal kaydetmeniz, yayınlamanız veya kaydetmeniz gerekiyorsa, Podcast Pro ile tüm bunları gerçekleştirmeniz mümkün. Sıkıca odaklanmış süperkardioid alıcısı ve mükemmel yandan reddetmesi sayesinde Podcast Pro, sesinizi herhangi bir yabancı arka plan gürültüsünü yakalamadan olağanüstü ayrıntı ve derinliği, size sunmaya hazır. Yüksek çıkış seviyesi, piyasadaki diğer tüm podcast mikrofonlarının aksine, Sontronics Podcast Pro'nun ekstra sinyal güçlendirici cihazlar veya pahalı eklentilerle herhangi bir işlem gerektirmediği anlamına gelir. Mikrofonun dahili koruması ve dahili popshield, sibilans (örneğin: S, CH, Z) ve patlayıcılar (B, P) üzerinde üstün kontrol sağlayarak nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın mümkün olan en iyi sonuçları garanti eder.

 

 

 

Kolay Kullanım

Kurulumu ve konumu kolay olan Podcast Pro, tüm masaüstü, zemine monte ve açılı mikrofon standlarıyla uyumludur.Evden çalışıyor veya ders çalışıyor, profesyonel bir stüdyoda veya radyo istasyonunda kayıt yapıyor, dışarıda podcast yayınlıyor veya hareket halindeyken vlog yapıyor olun, Podcast Pro size son işleme, EQ veya kazanç artırıcı cihazlar gerektirmeyen eşsiz sonuçlar verecektir.Podcast Pro, podcast, seslendirme, radyo, oyun ve akış için, YouTube vlog'ları için, vokaller ve enstrümanlar için ve hatta Zoom, Teams ve Skype çağrıları için oyununuzu geliştirmek için, Podcast Pro her çekimde tutarlı, stüdyo kalitesinde sonuçlarla mükemmelliği garanti eder. Doğrudan bilgisayarınıza veya cihazınıza (XLR-USB kablomuzu kullanarak) veya normal bir XLR kablosu kullanarak arayüzünüze, ses kartınıza veya mikserinize bağlayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğru Sesi Dinleme

Onlarca yıldır dünyanın her yerindeki profesyonel kullanıcılar, stüdyo çalışmalarında referans kulaklıklarına güvenirler. Kozmos KHDP-S300 modeli de kullanıcıların bu güvenini kazanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Son derece ayrıntılı çözünürlüğe ve çok şeffaf bir sese sahiptir.Kayıtlarınızda en küçük detay ve nüansları bile rahatlıkla duyacak ve hissedeceksiniz. Müziğinizi mix aşamasında kullanımın haricinde, arkası kapalı yapısıyla kayıt esnasında dışarı ses kaçırmaz ve kolaylıkla kayıt yapabilmenizi sağlar.

 

 

 

Etkileyici Ses Seviyesi

Kozmos KHDP-S300 kulaklıklar; müzik yapımcıları, ses mühendisleri, radyocular ve podcast yayıncıları için ideal bir ses seviyesine ve balansına sahiptir. Bu sayede profesyonel kayıt stüdyoları haricinde, radyo istasyonları veya kişisel podcast yayınlarınızda da en detaylı sesleri duyarak kullanabilirsiniz. Tüm frekans aralığını inanılmaz bir hassasiyetle yeniden üretir ve hatta düşük frekansları keskin ayrıntılarla yeniden üretirler.

 

 

 

Birinci Sınıf Tepkiler

KHDP-S300 serisi, kritik müzik ve ses izleme için tasarlanmıştır ve olağanüstü izolasyon ve birinci sınıf tepkilerle mükemmel nötr bir dinleme ortamı sağlar. Yüksek frekanslar analitik ve farklılaştırılmış bir sese çevrilir. Ultra düşük bas sesleri tanımlanır ve net bir şekilde yeniden üretilir.

 

 

 

Yüksek Konfor

Sağlam kafa bandı çeliği, kullanıcının kulaklığı güvenli bir şekilde kafasına oturmasını sağlar. Yumuşak kulak yastıkları, kulaklıkların uzun süre kullanımında konfor sağlayarak daha uzun saatler boıyunce çalışmanızı garantilemektedir. Tek taraflı kablo, kulaklıkların kablolara karışmadan sık sık takıp çıkarılmasını sağlar.

 

 

 

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERGCS-8
Örnekleme Aralığı48 kHz
AD Çeviricisi24 bit
DA Çeviricisi32 bit
İşleme32-bit kayan nokta
USB SesGiriş: 20 kanal
Çıkış: 14 kanal
BluetoothA2DP, HFP
KayıtVeri Formatı: BWF (48 kHz, 32-bit)
Hafıza: microSD kart (ayrıca satılır)
Ses PediVeri Formatı: WAV (48 kHz, 16-bit linear)
Hafıza: Dahili hafıza (16GB)
Efekt YamalarıGİTAR: 200 (Kullanıcı) + 100 (Ön Tanımlı)
ŞARKI: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
KONUŞMA: 200 (Kullanıcı) + 30 (Ön Tanımlı)
Efekt SayılarıGİTAR: 1 kanal (DISTORTION/PREAMP/EQ/NS/PEDAL FX/FX1/FX2/FX3/DELAY/REVERB)
ŞARKI: 2 kanal (COMP/ENHANCE/DESS/EQ/NS/PITCH CORRECT/HARMONY/FX1/FX2/FX3/DELAY/REVERB)
KONUŞMA: 4 kanal (COMP/ENHANCE/DESS/EQ/NS/FX1/FX2)
KONSOL: 7 kanal (COMP/ENHANCE/DESS/NS/FX)
FX: 1 kanal (SOUND PAD için)
ÇIKIŞ: COMP, REVERB
Nominal Giriş Seviyesi(Ayarlanabilir)GUITAR INPUT: -10 dBu
INPUT 1--4 (XLR tipi): -40 dBu
INPUT 1--4 (TRS tipi): -10 dBu
MOBILE IN: -20 dBu
Giriş EmpedansıGUITAR INPUT: 1M ohms
INPUT 1--4 (XLR tipi): 5.6 k ohms
INPUT 1--4 (TRS tipi):27 k ohms
MOBILE IN: 22 k ohms
Nominal Çıkış SeviyesiMAIN OUT L, R: -10 dBu
Çıkış EmpedansıMAIN OUT L, R: 1 k ohms
PHONES1--4: 47 ohms
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıMAIN OUT L, R: 10 k ohm veya daha üstü
EkranRenkli Grafik Dokunmatik LCD (480 x 272 noktalı) Ekran
KontrollerCH1--8 Edit butonları, OUTPUT Edit butonu,
CH1--8 Mute butonları, OUTPUT Mute butonu,
CH1--8 Monitor butonları,
Talkback butonu,
Rec butonu,
Mark butonu,
EFFECTS butonu,
Pads 1--8,
CH1--8 fader'ları, OUTPUT fader,
Headphone 1--4 düğmeleri
BağlantılarGuitar jack: 1/4-inç phone tipi
Channel 1--4 jak: Kombo tipi (XLR, 1/4-inç TRS phone), balanslı
Mobile jak: Stereo minyatür phone tipi (CTIA)
MAIN OUT (L, R) jak: 1/4-inç phone tipi
Headphone 1 jak: Stereo minyatür phone tipi (CTIA)
Headphone 2--4 jak: Stereo minyatür phone tipi
FOOT SW jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB port: USB Tip-C(R)
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör (PSD serisi)
USB BUS Power
Akım Gücü1.8 A (Fantom gücü desteğiyle)
1.6 A (Fantom gücü desteksiz)
AksesuarlarAC adaptör: PSD serisi
Kullanım Kılavuzu
Broşür "ÜNİTEYİ GÜVENLİ KULLANIM"
Opsiyonlar (Ayrıca Satılır)Footswitch: FS-5U
Dual Footswitch: FS-6
Expression Pedal: FV-500L, FV-500H, Roland EV-5
Ayak Kontrol Pedalı: GA-FC, GA-FC EX

 

TEKNİK ÖZELLİKLERSTPODCASTPROBK
Mikrofon TipiDinamik
Ses Alma AçısıSupercardioid
Frekans Tepkisi50Hz to 15kHz
Duyarlılık (0dB = 1V/Pa @ 1kHz)-50dB ±2dB
Empedans≤600 Ohms
Bağlayıcı3-pin XLR
GüçPhantom power NOT required
Ağırlık310g
Paket ağırlığı458g
Boyutlar180 x 82 x 60mm
Paket Boyutu220 x 105 x 110mm
Benzer Ürünler
Yükleniyor...