BOSS KTN-ARTIST Katana Artist Kombo Elektro Gitar Amfisi

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
KTN-ARTIST kodlu BOSS ürünüdür.

PRO GİTARİSTLER İÇİN YARATILMIŞ, AMİRAL GEMİSİ TONLAR

 

 

 

 

 

 

Katana amfileri; otantik lambalı sesleri ve hissiyatı, dahili BOSS efektleri ve olağanüstü değeriyle dünya çapında beğeni topladı. Amiral gemisi Katana-Artist kombo ise Katana performansını yeni seviyelere taşıyor ve son serinin tüm özelliklerini profesyonel çalıcıların gereksinimlerine göre çeşitli inceliklerle sunuyor. 100-watt'lık Katana-Artist; birinci sınıf 12 inç Waza hoparlörü, yarı kapalı arka kabini, yeniden biçimlendirilmiş amfi karakterleri ve daha pek çok özelliği ile donatılarak, blues, jazz, en sert rock tonları ve diğer tüm müzik türlerine kadar inanılmaz bir çok yönlülüğü sizlere sunuyor.

 

Katana Versiyon 4: Yeni Efektler ve Katana MkII Expansion Desteği

 

Katana Versiyon 4 güncellemesi, yeni nesil Katana MkII serisinden türetilen bazı harika yeni özellikler getiriyor. Heavy Octave, Stereo Delay ve Pan Delay efektleri ve ayak kontrollü wah ve pedal bend ayarlamayı kolaylaştıran özel bir Pedal FX bölümü eklenmiştir. Ek olarak, bir Katana-Artist veya diğer 100 watt'lık bir Katana modeli artık Katana MkII'nin güçlü Stereo Genişletme özelliğiyle kullanılabilir ve her iki amfiye dağıtılan stereo uyumlu efektlerle geniş tonlar oluşturmanıza olanak tanır.

Katana Versiyon 4 güncelleştirmesi İndirmeler bölümünde bulunabilir.

 

 

 

 Gelişmiş ton ve en yeni Katana özellikli profesyonel 100-watt combo amfi

 

• Tube Logic dizaynı ile kendi sınıfını aşan bir güç, dolgun ve herhangi bir performans durumlarınız için keskin bir varlık sağlıyor.

 

• Sağlam analog sınıfındaki-AB güç amplifikatör bölümü Katana amfilerinin dikkat çektiği geleneksel ton ve son derece müzikal tepkileri verir.

 

• Özel yapım Waza 12 inç hoparlörü, artan güç taşıma kapasitesi ile klasik İngiliz stack hoparlör seslerini ve tepkilerini gerçekleştirir.

 

• Son derece sağlam yapıya sahip yeni tasarlanmış kabini; zengin ve sıkı bir alt sesler alt için odaklanmış yarı açık arka gövde dizaynı

 

• Katana-Artist'in gövdesi ve Waza hoparlörü ile optimum performans için özel olarak ayarlanmış beş eşsiz amfi karakteri

 

• BOSS Tone Studio editör yazılımı ile 58 özelleştirilebilir BOSS efekti ve birçok efekt yönlendirme konfigürasyonundan seçim yapın.

 

• Sekiz adetlik ton ve efekt ayarlarınızı kaydetmek ve geri çağırmak için hafıza

 

• Düşük ses seviyelerinde kırılmış amfi tonu ve dinamik tepki elde etmek için Güç Kontrolü

 

• Kabin rezonansları ve Line çıkışlarında Air Feel işlevleri için özel kumandaları

 

• BOSS Tone Studio ile pozisyon, gain ve seri / paralel bağlantı işlemiyle yapılandırılmış efektler döngüsü

 

• Opsiyonel ayak pedalları (GA-FC, FS serisi) ve MIDI ile harici kontrol desteği

 

• BOSS Tone Central'da mevcut olan tüm müzik stilleri için sahnede kullanıma hazır ses yamaları

 

 

 

 

 

 

Katana Amfi Serisi Hakkında

 

 

 

Japonya'nın tarihi samurayı tarafından taşınan geleneksel kılıç Katana; Japon kültürünün onur, hassasiyet ve sanatının sembolüdür. Görkemli kılıcın adını gururla benimseyen Katana serisi, gitar amfilerine nesiller boyu kesintisiz, keskin tonlarla donatılmış özveri ve uzmanlık sunar. Beğenilen Waza amplifikatörünün arkasındaki gelişim sürecinden doğan bu yenilikçi amplifikatörler, BOSS'un nihai rock sesine olan kararlılığını somutlaştırıyor. Katana serisi, tescilli devre tasarımları ve özenle ayar yapılarak, geleneksel işçilik ve atılım işlevlerini yeni nesil rock amplifikatörlerini üretmek için birleştiriyor.

 

 

 

Sahne ve Kayıtlar için Rafine Tonlar

 

 

 

Pro çalıcılar için üretilen 100 watt'lık Katana-Artist kombo; ön tarafa bakan kontrolleri ve birinci sınıf Waza 12 inç hoparlör ile yeni bir kabin tasarımına sahiptir. Yarı kapalı arka tarafı, rock tonları için idealdir ve sıkı, sağlam yapılı, etkileyici bir projeksiyonla zengin ve tam ses üretir. Ayrıca amplifikatör çıkış bölümü ile hoparlör arasındaki dinamik etkileşimini özelleştiren özel atanmış Kabin Rezonansı kontrolüyle tuşe tepkilerinizi daha da fazla bastırabilirsiniz. Buna ek olarak, Katana-Artist beş amfi karakterinin sesi ve tepkisi, Waza hoparlörü ve yeni kabini ile mükemmel bir uyum içinde çalışmak üzere ince ayarlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

Waza Hoparlör: Efsanevi Ton, Modern Güç

 

 

 

Katana-Artist'in çarpıcı bir özelliği de 1960'lı yıllardaki 25-watt'lık İngiliz stack hoparlöründen esinlenerek ses tonları üreten özel Waza 12-inç hoparlördür. BOSS, artırılabilen güç kullanımının pratikliğinin yarırıyla rock hoparlörünün aranan sesi ve tepkisini tam olarak yakalamak için yola çıktı. Orijinal hoparlörlerin detaylı analizi ve mıknatıs, konik malzeme ve diğer yapım öğelerinin dikkatli seçilmesi sayesinde BOSS bu hedefi tam olarak gerçekleştirmiştir. Geniş dinamik aralık ile zengin, rezonanslı sesleri sunan Waza hoparlörü, ilk vintage rock seslerini ilk kez 100 watt'lık geniş bir kompakt amfiye getiriyor.

 

 

 

Beş Orijinal Amfi Karakteri, Katana-Artist için Özel Olarak Ayarlandı

 

 

 

Özellikle Katana-Artist için yeni geliştirilmiş beş seçilebilir amfi karakteri, organik vintage tonlarından modern yüksek gain'li seslerine kadar her şeyi sunuyor. Temiz tonları doğal ve şeffafken, Crunch tonları kırçıllı ve kumlu tepkileri sunar. Geniş ve dolgun tonlardan, blues veya kaygan legato tonlarına kadar birçok stile uyacak geniş bir gain aralığına sahiptir. Waza amplifikatöründen devralınan DNA ile Brown amfi karakteri, dünyanın en ünlü rock çalıcıları tarafından aranan zarif yüksek gain tonunu sunar. Akustik karakter, Katana'nın çok yönlülüğünü daha da geliştirerek, akustik-elektro gitarlar için şaşırtıcı derecede doğal bir ton sesi oluşturur.

 

 

 

 

 

 

Pedalboard'unuzu Evinizde Bırakın

 

 

 

Yerleşik BOSS efektleri ile Katana-Artist; sadece bir gitar ve amfi ile her yere performans sağlar. USB yoluyla BOSS Tone Studio'ya bağlanmak, tamamen özelleştirilebilen 58 efekt erişimi sağlar ve sık kullanılanlarınızı amfinin çeşitli efekt bölümlerine yükleyebilirsiniz. Standart distortion, delay ve reverb'ün ötesine geçen özenle seçilmiş pitch shift, ring mod, kanal ya da global EQ ve daha pek çok özellik gibi güçlü ton oluşturucuları içerir. Ayrıca efekt zincirinize harici ekipmanlarınızı da ekleme yapabilmek için bir efekt döngüsü de var. Ve BOSS Tone Studio aracılığıyla döngü konumunu hareket ettirebilir, giriş / çıkış gain'ini ayarlayabilir ve gerektiğinde seri / paralel işlemi seçebilirsiniz.

 

 

 

Ton Ayarları: Özel Amfi ve Efekt Ayarlarınızı Tek Bir Dokunuşla Çağırın

 

 

 

Katana-Artist'in en güçlü özelliklerinden biri anlık geri çağırma için favori amfi kanalınızı veya efekt ayarlarınızı "Ton Ayarları" hafızasında saklayabilme özelliğidir. Panel kontrolleriyle sesinizi ayarladıktan sonra, hızlı bir şekilde sadece bir düğmeye basılarak istediğiniz hafızaya kaydedin. Sekiz adetlik "Ton Ayarları" (dörtlü iki bank) mevcuttur ve bunları panelden kolayca seçebilirsiniz. Ayrıca, konserlerinizde elleriniz serbest şekilde ekipmanınızın kontrolü için opsiyonel bir harici ayak pedalını kullanmak da mümkündür.

 

 

 

 

 

 

Grab-and-Go Operation

 

 

 

Katana-Artist birçok gelişmiş özellik içeriyor olsa da, kullanımı şaşırtıcı derecede basittir. Gain, presence ve üç bant EQ gibi tanıdık kontroller, önemli efekt parametreleri basit bir düğme çevirmesi ile ayarlanırken sesleri hızlıca hazırlamanıza olanak tanır. Ayrıca kullanışlı Güç Kontrolü ile kırılmış bir amfinin canlı tonunu ve hissini koruyarak genel ses seviyesini düşük tutabiliyorsunuz. Katana-Artist; kabin simülasyonuna sahip line çıkışı, USB ve kulaklık / kayıt çıkışı özelliklerine sahiptir ve böylece amfi ses tonlarını bir PA sistemine, bilgisayar DAW'ına veya kulaklıklara gönderirsiniz. Panelin Air Feel düğmesini kullanarak, kabin simülasyonunun mekânsal karakterini anında farklı şarkılara veya stillere uyacak şekilde ayarlanabilirsiniz.

 

 

 

Ücretsiz Ses Yamaları ve Editör Yazılımı

 

 

 

BOSS Tone Central web sitesinde, Katana serisi için ücretsiz amfi ve efekt ayarlarını bulabilirsiniz. Profesyonel gitaristler tarafından düzenlenen bu ayarlar, çeşitli müzik stilleri için hazır sesler verir ve ayrıca kendi seslerinizi oluşturmak için mükemmel başlangıç noktaları oluşturur. Sitede bulunan BOSS Tone Studio editör yazılımı aracılığıyla bir Katana amfinin içindeki hafızalara yükler. Katana efektlerinin seçimi ve uyarlamasına ek olarak, BOSS Tone Studio, farklı konser, kayıt ve uygulama oturumları için tüm Katana ayarlarınızı düzenlemenin uygun bir yolunu sunar.

 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Nominal Çıkış Gücü100 W
Nominal Giriş SeviyesiINPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu (20 k ohms)
RETURN IN: -10 dBu (100 k ohm)
Hoparlör30 cm (12 inç) x 1
KontrollerPOWER anahtarı
MASTER düğmesi
PRESENCE düğmesi
POWER CONTROL anahtarı (STANDBY, 0.5 W, 50 W, 100 W)
CABINET RESONANCE anahtarı (VINTAGE, MODERN, DEEP)
LINE OUT AIR FEEL anahtarı (REC, LIVE, BLEND)

[AMFİ]
AMP TYPE düğmesi (ACOUSTIC, CLEAN, CRUNCH, LEAD, BROWN)
GAIN düğmesi
VOLUME düğmesi

[EQUALIZER]
BASS düğmesi
MIDDLE düğmesi
TREBLE düğmesi

[MULTI EFFECT]
BOOSTER/MOD butonu
DELAY/FX butonu
REVERB butonu
TAP butonu
BOOSTER/MOD düğmesi
DELAY/FX düğmesi
REVERB düğmesi

[TONE SETTING]
BANK butonu
CH1 butonu
CH2 butonu
CH3 butonu
CH4 butonu
PANEL butonu
GöstergelerACOUSTIC
CLEAN
CRUNCH
LEAD
BROWN
BOOSTER/MOD
DELAY/FX
REVERB
TAP
CH1
CH2
CH3
CH4
PANEL
BağlantılarINPUT jak: 1/4-inç phone tipi
AUX IN jak: Stereo minyatür phone tipi
REC OUT/PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi
SEND jak: 1/4-inç phone tipi
RETURN jak: 1/4-inç phone tipi
LINE OUT jak: 1/4-inç phone tipi
SPEAKER OUT 16 ohms A jak: 1/4-inç phone tipi
SPEAKER OUT 16 ohms B jak: 1/4-inç phone tipi
SPEAKER OUT 8 ohms jak: 1/4-inç phone tipi
EXP PEDAL/CTL CH1/CH2 jak: 1/4-inç TRS phone tipi
GA-FC jak: 1/4-inç TRS phone tipi
MIDI IN bağlantısı
USB port: USB B tipi
AC IN jak
Güç Tüketimi77 W
AksesuarlarKullanım Kılavuzu
Güç kablosu
GA-FC etiketi
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Footswitch: BOSS FS-5L, BOSS FS-6, BOSS FS-7
Expression pedal: Roland EV-5, BOSS EV-30, FV-500L, BOSS FV-500H
GA FOOT CONTROLLER (GA-FC)
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik630 mm
24-13/16 inç
Derinlik248 mm
9-13/16 inç
Yükseklik515 mm
20-5/16 inç
Ağırlık19 kg
41 lbs 15 oz
Benzer Ürünler
Yükleniyor...