BOSS SY-300 Synth Processor

  • Barkod: Z-2242005149331
  • Kategori: Gitar Synthesizer
  • 40.912 TL
  • Havale/EFT ile 39.684 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
SY-300 kodlu BOSS ürünüdür.

GİTARINIZIN SESİNİN YENİ BOYUTLARINI KEŞFEDİN

 

 

 

Yeni SY-300 Gitar Synthesizer ile sıradışı seslerin dünyasına favori gitarınızla dalış yapın. SY-300 herhangi bir özel manyetik gerektirmeden, tüm gitarlarınızla kullanabilirsiniz. Sadece standart ¼” jakınızı takın ve çalmaya başlayın. Boss’un evrim sayılabilecek yeni teknolojisi sayesinde sıfır gecikme ile dolgun ve analog stildeki polifonik synth seslerine sahip olacaksınız. Kendi enstrümanınız üzerinde doğal hisler ile birlikte synthesizer dünyasına giriş yapacaksınız. Bunlara ek olarak; normal gitar seslerinizi synth filtreleri, LFO ve amp ayarları ile şekillendirebilir ve şimdiye kadar hiç duyulmamış cool soundları yaratabilirsiniz. Eşsiz solo seslerinden zengin alt seslere kadar geniş ses aralıkları ile SY-300 müziğinizdeki yaratıcılığınızın ilhamını size getirecektir.

 

 

 

 

 

 

 Herhangi bir gitara standart ¼ “ jak bağlayarak zengin ve etkileyici polifonik synthesizer tonlarına ulaşabilirsiniz.

 

• Tamamında sıfır gecikme hissiyatı ile çalmak sizin ellerinizde

 

• Üç simültane synth bölümü ve dört efekt işlemcisi ile zengin, dinamik ve çok çeşitli ses yaratımları

 

• Normal gitar seslerinizi synth filtreleri, amplifier ve LFO ayarları ile şekillendirerek tamamıyla yeni soundlara ulaşın…

 

• Grafik LCD ekranı, üç görev atanabilir control pedalları ve özel atanmış açma/kapama pedalı

 

• 70 adet çalıma hazır ön tanımlı patch’ler ve 99 adetlik özel seslerinizi hafızalayabileceğiniz kullanıcı hafızası

 

• BOSS Tone Studio editor/kitaplık yazılımı ile bilgisayarınız üzerinde ses yaratma ve Boss Tone Central üzerinden indirdiğiniz ses patch’lerini yükleyebilme

 

• Diğer enstrümanlar ve bas gitarlar ile tam uyumlu olarak çalışabilme

 

 

 

 

 

 

Etkileyici Yeni Seslere Standart Gitar Jakı ile Ulaşın

 

 

 

SY-300 ile Boss’un efsanevi gitar synth teknolojisine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bizim diğer synth ürünlerimizde synth seslere ulaşabilmek için özel GK manyetiği ve 13-Pin kablosu ile kullanmanız gerekirken, SY-300 ile herhangi bir gitarınızla ve herhangi bir standart gitar kablosu ile kullanabilirsiniz. Ultra hızlı DSP ile güçlendirilmiş ve Boss mühendis takımının icatları ile yeni geliştirilmiş SY-300, gerçek zamanlı performanlarınıza shirsel bir dokunuş yaratacaktır. Sıfır gecikme çalım hisleri ile gelen SY-300 ile normal gitarınızın seslerinin genişlemesini yaşayacak, tekniğinizi ve çalımınızı değiştirmeden özgürce organic synth seslerine ulaşacaksınız.

 

 

 

Gerçek Analog Tarzında Gitar için Synth

 

 

 

SY-300 özellikleri arasında bulunan güçlü polifonik sentezleme işlemcisi üç ayrı bölüm getirerek, düşlediğiniz doğal tonlarda limitsiz aralıkları sizlere sunmaktadır. Sadece bir klasik analog synth klavye çalıcısı gibi synthesizer parametreleri ile seslerinizi oluşturararak yaratıcılığınızın özgürlüğüne kavuşacaksınız. Farklı dalga şekillerini seçin, filtreleme etkilerini döndürün ve tam etkileyici bir sound için LFO, Pitch kontrolü ve Amp etkileri ile soundunuzu oluşturun. Tap tempo kontrollü step sequencer’ı dinamik melodiler yaratmanız için ve gitar üzerinde tek bir nota çalarak basitçe arpejler oluşturabilmeniz içindir. Cool Blender fonksiyonu ile başka bir patch üzerindeki ayarlarınızı hızlıca akatarabilir veya mix yapabilirsiniz. Bu sayede üzerinde dakikalarınızı harcamadan hızlıca yeni ilham kaynağınız olacak sesleri oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Synthesizer Parametreleri ile Normal Gitar Seslerinizi Şekillendirin

 

 

 

SY-300’ün mükemmel synth seslerinin ötesinde, synth işlemcisini normal gitar seslerinizi işlemek içinde kullanabilirsiniz. Temel tonlarınıza filtreleme etkilerini ekleyebilir, amplifier parameter ayarlarını kullanarak sesinizin attck ve düşüş karakterleri ile oynayabilirsiniz. Bunlardan sonra, LFO bölümünden sweep hareketlerini de ekleyebilirsiniz. Bu güçlü controller ile normal gitar seslerinizi genişletebilir ve dünyada duyulmamış sonsuz ve eşsiz yaratıcı sound katmanları yaratabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Son Derece Etkili Efektler ile Tonlarınızı Genişletin

 

 

 

Synth ses tasarımında efektler büyük rol oynar ve SY-300 sizi stratosphere taşıyacak efektler ile dolu gelerek ton alternatiflerinizi artırır. Dört adetlik simültane efekt işlemcisi bulunur ve her biri overdrive ve distortion, Slow Gear, Isolator, Slicer ve daha birçok efektler ile yüklü şekilde gelmektedir. Bazı zamanlar iki efekti aynı anda performans etmeniz gerekebilir. Örneğin reverb ve delay ya da delay ve chorus gibi… Bu fektleri kullanarak synth seslerinizi yaratacak, gitar seslerinizi genişletecek veya ikisini birden aynı anda kullanabileceksiniz. Bu tamamen size kalmış…

 

 

 

Çok Yönlü bağlantılar ile Güçlü Kontrol Seçenekleri

 

 

 

Performansınız esnasında SY-300’ü control etmek çok kolaydır. Dahilindeki dört control pedalını kullanarak, synth seslerini devre dışı bırakabilir, sesler arasında geçişler yapabilir ve her bir patch’in sizing seçtiğiniz üç farklı parametresini control edebilirsiniz. İki adetlik harici pedal bağlantısı veya ihtiyacınız olduğunda gerçek zamanlı kontrolleriniz için expression pedal bağlantısı yapabilirsiniz. Thru çıkışı sayesinde kuru gitar soundunuzu pedallarınıza ve amfinize göndermenize olanak verir veya Return jack kullanılarak effect loop olarak kullanımını sağlar. Çiftli çıkışı (Main and Sub) her setup’a entegre olabilecek sinyal yolu atanabilir özelliği sağlayabilmektedir. MIDI giriş/çıkış ve Thru bağlantıları kullanıldığında ritim makinaları ve digger MIDI cihazlarının ara yüzlerinin kontrolünde seçim imkanlarını sağlayabilmektedir.

 

 

 

Bilgisayar için USB Arayüzü

 

 

 

SY-300 bir USB ara yüzü ile gelerek bilgisayarınız üzerindeki kayıt yazılımlarınızda audio kanallarınızı direk olarak kayıt edebilmenizi sağlar.SY-300’ün synth ve efekt seslerini kayıt edebilir veya kayıt aşamasında kuru gitar sinyalinize monitörleme yapabilirsiniz. Daha sonra, sinyali tekrar SY-300’e geri göndererek “re-synth” yapabilir ve mix aşamasında en iyi soundunuz için tekrar çalmanıza gerek kalmadan tüm ayarlarınızı yapabilirsiniz. Kayıt yazılımınızdaki diğer kanalları SY-300’e geri göndererek, prodüksiyonunuzda synth işlemcisi ve efektleri ile yeni soundlar yaratabilirsiniz. SY-300’ün USB bağlantısı ayrıca Boss Tone Studio editor yazılımı ile patch’lerinizi organize edebilmenizi ve Boss Tone Central üzerinden indirdiğiniz patch’leri yükleyebilmenize olanak verir.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Oscillator'leriÜç Farklı OSCILLATOR (wave: SIN, SAW, TRI, SQR, PWM, DETUNE SAW, NOISE, INPUT)
EfektlerEfekt (FX) x 4
Tipi:
TOUCH WAH, COMPRESSOR, LIMITER, OD/DS, EQ, SLOW GEAR, DELAY, CHORUS, REVERB, PHASER, FLANGER, TREMOLO, ROTARY, UNI-V, PAN, SLICER, ISOLATOR, LO-FI, DELAY+REVERB, CHORUS+DELAY, CHORUS+REVERB
Patch HafızasıKullanıcı: 99
Ön Tanımlı: 70
AD Çeviricisi24 bit + AF method

AF method (Adaptive Focus method): Roland & Boss tarafından gelen bu özel yöntem büyük ölçüde AD ve DA çeviriciler arasındaki sinyal-gürültü (SN) oranını artırır.
DA Çeviricisi24 bit
Sampling Aralığı44.1 kHz
Nominal Giriş SeviyesiINPUT: -10 dBu
RETURN: -10 dBu
Giriş EmpedansıINPUT: 2.2 M ohms
RETURN: 220 k ohms
Nominal Çıkış SeviyesiMAIN OUTPUT: -10 dBu
SUB OUTPUT: -10 dBu
Çıkış EmpedansıMAIN OUTPUT: 2 k ohms
SUB OUTPUT: 2 k ohms
Tavsiye Edilen Yükleme EmpedansıMAIN OUTPUT L/R: 20 k ohms veya daha üstü
SUB OUTPUT L/R: 20 k ohms veya daha üstü
PHONES: 16 ohms veya daha üstü
LCDGrafik LCD (132 x 64 noktalı, arkadan aydınlatmalı LCD )
BağlantılarINPUT jak: 1/4-inç phone tipi
THRU jak: 1/4-inç phone tipi
RETURN jak: 1/4-inç phone tipi
MAIN OUTPUT R (MONO) jak: 1/4-inç phone tipi
MAIN OUTPUT L (PHONES) jak: 1/4-inç phone tipi
SUB OUTPUT R (MONO) jak: 1/4-inç phone tipi
SUB OUTPUT L jak: 1/4-inç phone tipi
MIDI (IN, OUT/THRU) bağlantıları
EXP/CTL4, 5 jak: 1/4-inç TRS phone tipi
USB port: USB / B tipi
DC IN jak
Güç ÜnitesiAC adaptör
Akım Gücü400 mA
AksesuarlarAC adaptör
Kullanım Kılavuzu
Güvenli Kullanım ve Bilgi Kartı
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Footswitch: FS-5U, FS-5L, FS-6, FS-7
Expression pedal: Roland EV-5, BOSS FV-500L/500H
Ölçüler ve Ağırlık 
Genişlik255 mm
10-1/16 inches
Derinlik191 mm
7-9/16 inches
Yükseklik70 mm
2-13/16 inches
Ağırlık1.75 g
3 lbs 14 oz.

 

 

Yükleniyor...