CABASSE RIALTO Hoparlör WHITE

Adet

CABASSE-3700035116178 Hakkında

RIALTO, raf tipi hoparlör formatındaki ilk Cabasse kablosuz Hi-fi sistemi

Venedik’teki en ünlü ve en eski köprüden ilham alan RIALTO adlı bu yeni ses sistemi, Cabasse tarafından son 10 yılda geliştirilen geleneksel Hi-Fi ile streming teknolojileri arasındaki bağlantıyı simgeliyor. En iyi akustik ve yazılım teknolojilerini bünyesinde barındırır ve Murano’yu anımsatan yumuşak ve yuvarlak hatlara sahip, kompakt bir raf formatında birbirine bağlı iki aktif hoparlörden oluşur.

Bir raf hoparlörü için şaşırtıcı derecede dinamik ses performansı ve varlığı

Çok kompakt olmasına rağmen, RIALTO’lar öne çıkan vokaller ve alanı dolduran enstrümanlar ile canlı sesin duygu ve etkisini sağlama potansiyeline sahiptir. Yüksek çözünürlüklü kayıtların tüm dinamiklerini ve hassasiyetini sunarlar. Çok sayıda Cabasse inovasyonunun mümkün kıldığı teknolojik bir başarı:

Patentli HELD woofer’lar güçlü, derin, doğru ve her şeyden önce distorsiyonsuz bas verme yeteneğine sahiptir. Yalnızca 17 cm çapındaki sürücü tasarımı, bozulma olmadan maksimum etki için mıknatısın alandan çıkmadan çok yüksek bir gezinim sağlar.

Amplifikasyon ve hoparlörler arasında mükemmel bir sinerji, Cabasse Ar-Ge ekipleri tarafından geliştirilen patentli DEAP (Digital Enhancement of Acoustical Performance) teknolojisi sayesinde. Bu teknoloji, “zirvelerin” distorsiyonsuz bir şekilde oluşturulması için mevcut tüm amplifikasyon gücünün kullanılmasına izin veren geri besleme döngüleri ile dinamik bir çok bantlı sinyal işleme yoluyla hoparlörlerin performansını artırır.

Aynı eksen üzerine yerleştirilmiş üç hoparlör. Cabasse tarafından 1952 gibi erken bir tarihte geliştirilen ve o zamandan beri sürekli olarak geliştirilen bu koaksiyel teknoloji, tüm ses dalgalarının tek bir kaynak noktasından yayılmasını ve böylece sesin parazitlenmesi ve colorasyon olmadan tutarlı ve doğal bir şekilde yayılmasını sağlar.

Hi-Fi için tasarlanmış ve TV’ye uygun çok amaçlı ses sistemi !

RIALTO, tüm kaynaklarınızı ve müzik platformlarınızı stereo olarak dinleme olanağı sunarken, her filmi inanılmaz dinamiklerle deneyimlemenizi sağlayan bir TV jakına da sahiptir. Hoparlörleriniz TV’nize entegre e-ARC teknolojisi ile bağlıyken, ses seviyesini TV’nizin uzaktan kumandasıyla da kontrol edebilirsiniz.

Eviniz için kalibre edilmiş ses!

Dahili mikrofonuyla en üst düzey sistemleri hak eden bu sistem, Cabasse’nin patentli otomatik oda kalibrasyonu sayesinde en iyi dinleme kalitesini sunmak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Cabasse Stream CONTROL uygulaması ile kullanıcılar, evlerine ve tercihlerine uyacak şekilde geliştirilmiş yenilikçi optimizasyon araçları sayesinde seslerini daha da kişiselleştirebilecekler.

SES
Stereo sistemi
Maksimum ses seviyesi 121 dB en yüksek stereo
Frekans aralığı 30 – 27 000 Hz
Hoparlör sürücüleri: 13 cm BCI koaksiyel orta kademe x 2
17 cm HOLD woofer x 2

Hoparlör başına amplifikasyon
Tiz: 300 W RMS / 600 W tepe noktası
Orta Kademe: 300 W RMS / 600 W tepe noktası
Bas: 450 W RMS / 900 W tepe noktası

Amplifikasyon sistemi
Tiz: 600 W RMS / 1 200 W tepe noktası
Orta kademe: 600 W RMS / 1 200 W tepe noktası
Bas: 900 W RMS / 1 800 W tepe noktası

Amplifikasyon performansı
Toplam Harmonik Bozulma + Gürültü : THD+N = %0,005 – (1W, 4Ohm)
Doygunluk: 0
Arka Plan Gürültüsü 50 m’de 0 dB (3 m’de -15,5 dB SPL)

BAĞLANTI
Bağlantı: Ethernet – Wi-Fi – Bluetooth – Optik SPDIF – Analog RCA – USB – TV jakı
Düşük internet hızı durumunda 2 hoparlörü optik olarak bağlamak için bağlantı

Ses formatları
Desteklenen formatlar MP3 – AAC -WMA – AIFF – FLAC – ALAC – Ogg- Vorbis – DSD 64/128 – WMA kayıpsız

Otomatik Kalibrasyon

DAC 768 kHz / 32 bit

Yüksek Çözünürlüklü Çok Odalı
Müzik streming hizmetleri

BOYUTLAR
Boyut: 10,2 x 7,9 x 9,4 İnç

Poids : 42,9901411261 lbs

Yükleniyor...