Donner Designer Series DST-200P Elektro Gitar (Siyah)

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DONNER EC1380 kodlu DONNER ürünüdür.

Donner Designer Series DST-200P Elektro Gitar (Siyah)

Yenilikçi Renk ve Üstün Tasarımlı Bir Elektro Gitar - DONNER Designer Series -Yüksek rezonanslı kavak ağacı gövdesi heyecan verici yeni bir renk şemasıyla birleştiren DST-200 ST elektro gitar, modern bir klasiğin zarif bir yorumudur. İlk çalımda bu zengin tonu ve çalım rahatlığını keşfedeceksiniz.

Tercihinize Göre Kullanabileceğiniz H-S-S Manyetikler - Kore'de üretilen özel Donner HSS Manyetikler daha fazla güç çıkışına ve daha fazla distortion aralğına sahiptir. Geleneksel ile modern tasarımın birleşimi ile üretilen manyetikler sayesindeki eşsiz ses çeşitliliği tek gitar üzerinde 7 farklı ton sunuyor. Manyetik kombinasyonlarını kullanmak için ise tek yapmanız gereken PUSH-PULL özellğine sahip ton potansını dilediğiniz gibi ayarlamak!

Vintage Akort Burguları ve Tremelo Köprüsü: Kullanımı kolay ve vintage bir tasarıma sahip akort burgu seti ve tam kilitli vintage senkronize tremolo köprü ile Donner DST-200 elektro gitar günümüzün gitaristlerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde klasik estetiği modern çalınabilirlikle birleştirir.

Kolay Çalım için C-Shape Profil: C şeklindeki sap profili, özel kaplamalı AAA kalite Kanada akçaağacından üretilir. Böylece gitaristlere pürüzsüz ve dayanıklı bir sap profili sunar. 9,5" yarıçaplı akçaağaç klavyenin ve D-Stamped sap plakasının üstünde 22 perdeli klavye mevcuttur. Klavyedeki orta boy jumbo perdeler sayesinde size zahmetsiz ve keyifli bir çalınabilirlik sağlar.

Teknik Özellikler

Arka Malzeme: Kavak
Gövde Malzemesi: Kavak
Renk Adı: Çiçek Pembesi
Klavye Malzemesi: Gül Ağacı
Gitar Manyetik Yapılandırması: H-S-S
Aksam Malzemesi Nikel kaplama
Üst Malzeme: Siyah kaplama akçaağaç
Boyun (Neck) Malzeme Türü: AAA Kanada akçaağaç
Köprü malzemesi: Guitar Single Swing Bridge (Tamamı Gümüş)

Benzer Ürünler
Yükleniyor...