Donner DST-100S ST Elektro Gitar Seti (Sunburst)

Adet
DONNER EC1098SET kodlu DONNER ürünüdür.

Donner DST-100S ST Elektro Gitar (Sunburst)

[H-S-S manyetikler]

Donner elektro gitarda iki klasik Single-coil manyetik ve 203S Humbucker manyetik bulunur. 5 yollu switch ve 2 ton ve Ses kontrolleri bulunmaktadır. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için uygundur. H-S-S manyetikler yalnızca blues/rock sesi için değil, diğer müzik tarzları için de mükemmeldir.

[“C” şekilli profilli Kanada akçaağaç sap]

Donner DST-100 başlangıç ​​elektro gitar paketinde perrila ahşap klavye, kavak ağacı yekpare gövde, “C” profilli Kanada akçaağaç sap, klasik tasarım, rahat uyum kullanılır.

[22 bakır-nikel perde]

39 inçlik elektro gitarda manyetik seçim anahtarı, bir ses düğmesi ve iki farklı ton düğmesi bulunur. Sapta ve klavyenin üstünde perde konum işaretleri bulunan 22 bakır-nikel perde bulunmaktadır.

[Hepsi bir arada başlangıç ​​paketi]

Donner elektro gitar seti, taşınabilir bir amplifikatör, 600D kaliteli çanta, kapo, kayış, ekstra tel, dijital tuner, amfi kablosu ve penalarla birlikte hediye olarak gelir. Ayrıca ücretsiz online derslerle, aldığınız anda hemen gitar çalabilirsiniz.

[Taşınabilir gitar MINI amfisi]

Amfi, bir amfi kablosuyla birlikte gelir ve iki tonlu kanallara sahiptir. Medya oynatıcı veya CD ile eşlik için 1/8" yardımcı giriş jakı, sessiz çalışma için 1/8" kulaklık çıkış jakı bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Renk: Sunburst
Gövde: Poplar
Sap (Neck): Akçaağaç
Klavye: Perrila
Manyetikler: H-S-S 
Köprü (Bridge): Full Block 6-Saddle Vintage-Style Synchronized Tremolo

Benzer Ürünler
Yükleniyor...