DV MARK DV 40 112 TUBE COMBOS DV MARK COMBOS 40W,

Stok yok sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
DVC132003 kodlu DV MARK ürünüdür.

Kombinasyonlar pratiklikle ilgilidir. Bir kafa ve kabini bir gövdede birleştirmek, gitarist olarak hayatınızı kolaylaştırmak içindir. Ancak klasik kombinasyonlar hala ağırdır ve doğru tonu elde etmek için sık sık sesin kırılması da gerekir. Ancak DV Mark kombinasyonları sadece hafif değil, aynı zamanda ton çok yönlülüğü için yeni bir standart sunuyor - Sürekli Güç Kontrolü özelliği, istediğiniz sesi istediğiniz ses seviyesinde almanızı sağlar!

DV40 112 (1x12”), EL34 güç lambalarıyla donatılmış iki kanallı, 40W tamamı lambalı bir kombinasyondur. Kanal 1'de harika temiz tonlar ve kanal 2'den zengin lambalı doygunluğu elde edin.

Ton işareti seçenekleri, DV Mark'ın pentod modunda gücü 40W (sınıf A / B) ile kademeli olarak 1W (sınıf A) değerine kadar kademeli olarak değiştirmenizi sağlayan Sürekli Beklemedeki Güç Kontrolü (CPC) sayesinde neredeyse sonsuzdur. ; veya triyot modunda 15W (sınıf A / B) ila 0.5W (sınıf A).


  Bu kombo amfiye gitarınızı takın ve kalitesini hemen duyun. Yüksek ses seviyelerinde bile çok temiz sesler, harika crunch ritim tonu, zengin doygunluk, solo çalmak için boost anahtarı, tüm frekans aralıklarında dengeli tepki ve etkileyici bas yanıtını alacaksınız.


Tonal seçenekler yelpazesi inanılmazdır. EQ sisteni ve çok pratik TBM özelliğini kullanarak kendi sesinizi hızlı bir şekilde bulmak kolaydır. DV 40 112, çıkış lambalarını otomatik olarak ayarlayabilir ve eşleştirir. Servis portu sayesinde, amplifikatörü tam potansiyelini korumanıza yardımcı olmak için voltaj ve lamba ömrü gibi birçok dahili amfi parametresini görüntüleyen isteğe bağlı DVM Kontrolör arayüzüne bağlanabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Güç Çıkışı (CPC)pentode: 1 ÷ 40W
triode: 0.5 ÷ 15W
Preamp Lambaları2 x ECC83
Güç Lambaları2 x EL34, 1 x ECC83
Kanallar2
KontrollerGain
Master
Presence
Bright
Solo
Continuous Power Control (CPC)
EQ KontrolleriLow – Mid – High (Pasif)
Hoparlör Empedansı1x 4 ohm
1x 8 ohm
1x 16 ohm
Diğer ÖzelliklerInput 1 (Hi Z: 1 MΩ)
Input 2 (Low Z: -6 dB)
Bias (low/high anahtarı)
Servis ATCS Arayüzü (opsiyonel)
Accutronics® spring reverb
Hoparlör Boyutu1x12 ”neodim (DV Mark için özel)
Hoparlör Güç Kullanımı150W (standart AES) - Empedans 8 ohm
Boyut (mm)628 (G) x 465 (Y) x 272 (D)
Ağırlık15,9 kg 
NOTDV Mark amplifikatörleri / kombinasyonları satıldığı ülkelerde kullanılmak üzere tasarlanmış ve fabrikada o ülkenin voltajına göre ayarlanmıştır.
Homologasyon sorunları nedeniyle voltaj değiştirilemeyebilir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...