EVH 5150 Iconic 15W 1x10 Siyah Elektro Gitar Amfisi

Adet
2257306010 kodlu EVH ürünüdür.

EVH 5150 Iconic Series, güçlü EVH tube tonunu daha uygun bir fiyatta arayan gitaristlerinin ihtiyaçlarını karşılar. Saygı gören ve amiral gemisi olarak nitelendirilen EVH 5150III amplifikatörlerden gelişen Iconic Serisi, Eddie Van Halen'in meşhur yakıcı tonlarını ve gain'ini sunar.

EVH ekibi tarafından ortaklaşa tasarlanan ve ünlü amfi mühendisi James Brown liderliğindeki 5150 Iconic Series 15-watt 1x10 kombo, bir çift ECC83 tüple sabitlenmiş, çok aşamalı hibrit preamp bölümü tarafından seslendirilen 6L6 güç tüpüne sahiptir. Modern bir pratik amfi için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bu amfide görebilirsiniz. Kabin, sıkı ve artırılmış bas tepkisi için özel dahili Plywood perdeye sahiptir ve bozulmamış clean ve yakıcı yüksek gain'li tonların sıkı, net ve anlaşılır olması için bu preamp devresi için özel olarak tasarlanmış bir EVH 10" Celestion hoparlörü barındırır.

Bu kombo amfi, daha fazla çok yönlülük için iki ayrı kanala sahiptir. Yeşil kanal, temiz tonlardan artırılmış gain'e geçmek için bir overdrive düğmesine sahipken, Kırmızı kanalın burn düğmesi, çalacağınız lead'ler için ideal crunch tonlar ekler.

Her kanal, clean ve yüksek gain'li kanallar arasında geçiş yaparken volumu eşleştirmeye izin veren kendi gain ve volum kontrollerini barındırır. Kontrol panelinde ayrıca, tonunuzun alt ve üst uç yönlerini ayarlamak için EQ (Low, Mid ve High), rezonans, presence düğmeleri ve reverb kontrolü bulunur.

Diğer özellikler arasında tek düğmeli bir footswitch, efekt loop'u, çift paralel hoparlör çıkış jakları ve watt miktarını azaltmak için 1/4-güç anahtarı bulunur. Bu sayede, ev ortamında komşularınıza ya da çevrenize rahatsızlık vermeden rahat bir pratik imkanını bu amfide yakalarsınız. 1/8" ses girişi, en sevdiğiniz davul parçaları veya şarkılarla birlikte çalmanıza olanak tanırken, 1/8" kabin kulaklığı/kayıt çıkışı, doğrudan kayıt yaparken veya herhangi bir PA sistemi aracılığıyla kullanırken tamamen tube EVH tonu sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Giriş1/4"
Aux Girişi1/8" (3.5 mm) Stereo
Kulaklık Jakı1/8" Stereo
Hat Çıkışı1/8" Stereo
KanallarClean/Overdrive & Lead/Burn
Dahili EfektReverb
Efekt Loop1/4" (Send/Return)
Voltaj230V
Watt15 Watt
Hoparlörler 
Hoparlör10" EVH Celestion Custom
Hoparlör Watt'ı15 Watt
Toplam Empedans4, 8, ve 16 ohm
Tüpler 
Preamp Tüpleri2 Adet ECC83 
Güç Tüpleri1 Adet 6L6
Amplifikatör TipiSolid-State
Donanım 
Kontrol DüğmeleriSiyah Tavuk Kafası Stili Pointer
Amplifikatör KaplamasıDokulu Vinil
Kabin MalzemesiKontrplak Bölmeli MDF
Izgara RengiSiyah
Amplifikatör TutacağıSiyah Kapaklı Kalıplı Plastik Kayış
CevherKırmızı
Hoparlör Jakı1/4" Parallel (x2)
Ön PanelFırçalanmış Alüminyum
Diğer Özellikler 
Boyutlar10.25" (26.04 cm) x 18.5" (47 cm) x 19.69" (50 cm)
Aksesuarlar1 Düğmeli Footswitch, IEC Güç Kablosu (Dahildir)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...