Fender 62 Princeton Chris Stapleton 230V EU Edition Gitar Amfisi

Adet
8151806000 kodlu FENDER ürünüdür.

Kahverengi '62 Princeton amfisinin hassasiyeti ve pürüzsüz organik tremolo, onu uzun zamandır stüdyoların favorisi ve Grammy® ödüllü country sanatçısı Chris Stapleton için ideal bir amfi haline getirdi. Elle bağlanan '62 Princeton Chris Stapleton Edition, klasik 6G2 devresini Stapleton'ın favori özellikleri ve kişisel olarak seçilmiş estetik dokunuşlarla birleştirir. Bu 12W combo, Fender Vintage “Blue” ton kapakları, Schumacher™ transformatörleri, yükseltilmiş bir Eminence® 12” Özel Tasarım “CS” hoparlörü ve çıkış tüplü bir tremolo devresi içerir.

Akustik olarak rezonanslı masif çam kabini, kaba kahverengi dokulu vinil kaplama, buğday ızgara bezi ve kalın koyu kahverengi deri kulp giyerken, koyu kahverengi kontrol paneli koyu kahverengi “radyo” düğmelerine sahiptir ve arka panelde Chris Stapleton imzalı oyulmuş bir pirinç plaka bulunur. Tremolo ve retro tarzdaki Filson™ Rugged Twill kumaş kaplama için 1 düğmeli switch içerir.

Bu amplifikatör, 1950'lerin ve 60'ların ikonik Fender gitar amfilerinde olduğu gibi, mühendislerimiz tarafından, delikli panoya monte edilmiş, elle bağlanmış devrelere sahiptir.

Fender'ın ünlü kahverengi amfilerinin ışıltılı clean'leri, zengin overdrive'ları ve organik tremoloları, benzersiz tonları bilen ve takdir eden gitaristler tarafından takdir edilmektedir.

Eminence hoparlörler, clean'den mid tonlara ve aradaki her şeye kadar her sonik tonu kapsayan çok yönlü ton ve performans sunar.

Her seviyede ve her tonda zengin bir hissiyat veren tremolo, Fender'ın gitar amfi DNA'sının bir parçasıdır. Her zaman olmuştur ve her zaman olacaktır.

Masif çam, 1950'lerin ve 60'ların geleneksel bir Fender amfi yapım özelliğiydi ve daha rezonanslı ve daha "müzikal" hoparlör kabinleri üretiyordu.

Grammy ödüllü Chris Stapleton, bugün Nashville sahnesindeki en ateşli country sanatçılarından biri ve onun en sevdiği amfi ve tonları kopyalamak için çok uğraştık.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj240V AUS
Watt12 Watt
KontrollerVolum, Ton, Speed, Intensity
Kanallar1 Adet
Girişler2 Adet - (1/4", Input 2 operates at -6dB)
Hoparlör Jakı2 Adet 1/4" Parallel (Internal ve External)
EfektlerTremolo
Donanım 
Kabin MalzemesiMasif Çam
Amplifikatör KaplamasıKahverengi Dokulu Vinil
IzgaraBuğday Rengi
Amplifikatör CevheriKırmızı Cevher
Ön PanelKahverengi
Amplifikatör TutacağıNikel Montaj Donanımlı Vintage Tarzı Deri
Hoparlörler 
Hoparlörler1 Adet - 12" Eminence® Special Design
Toplam Empedans8 Ohm
Tüpler 
Preamp Tüpleri2 Adet 12AX7
Power Tüpleri2 Adet 6V6
DoğrultucuTüp (1 Adet 5Y3)
Aksesuarlar 
Footswitch1-Button Footswitch (Dahildir)
Dahili Aksesuarlar 1-Button Footswitch, Filson™ Heavy Fabric Cover
Ölçüler ve Boyut 
Yükseklik16" (40.6 cm)
Derinlik9.4" (23.88 cm)
Genişlik18.9" (48.01 cm)
Ağırlık33.25 lbs. (15.08 kg)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...