Fender MUSTANG GTX50 Elektro Gitar Amfisi

Adet
2310606000 kodlu FENDER ürünüdür.

Mustang GTX, eşi görülmemiş özelliklere ve yenilmez bir performansa sahip, daha iyi, daha cesur bir gitar amfisidir. Kusursuz ve çok yönlü amfi modellerinin geniş bir seçkisi, düzinelerce efekt ve dahili 200 preset hemen her müzik türü için gereken gitar tonlarını size sunuyor. Değiştirilebilir sinyal yolu esnekliği ile efektlerinizin dizilimini dilediğiniz sırayla yerleştirebilir ve renkli ekranı sayesinde içeride neler olup bitiğini gözlemleyebilirsiniz. Tüm zamanların en meşhur amfilerinin ve efektlerinin ayarlarını yaparken gerçekçi bir görünüş ve his sunan, tamamen yeni ve ücretsiz Fender TONE 3.0 uygulamasını (iOS ve Android) deneyimlemek için Bluetooth ile bağlanabilirsiniz. Derin ayarlar, Fender Tone topluluğundan gelen presetleri görüntüleme, preset yedekleme ve tekrar yükleme ve daha fazlasını bu uygulama ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilmeniz için Bluetooth streaming özelliği de eklendi ve sadece Fender’de olan WiFi bağlantısı ile amfinizin daha da iyi olmaya devam edebilmesi için gereken ürün güncellemelerini kolayca indirebilirsiniz.


Mustang GTX50 fiyatına kıyasla çok daha fazlasını verir. Tamamen yeni kabin tasarımı daha canlı performans odaklı ve dayanıklı; yeni 12 inçlik Celestion hoparlör güçlü ve büyük bir dinamizm üretirken geliştirilmiş amfi, hoparlör ve kabin modellemeleri Mustang GTX’in sınıfındaki herhangi bir üründen daha iyi tınlamasını sağlar. Stereo XLR line çıkışları ve stereo effects loop sayesinde ses tesisatları, kayıt cihazları ve harici aletlerle her türlü bağlantıyı yapabilirsiniz. GTX50, haricen alınan ve bağımsız banka yukarı aşağı ve kolay efekt seçim düğmeleri bulunan 7 düğmeli footswitch ile gerçek bir canlı performans amfisi haline dönüşürken bu sayede 60 saniyelik looper fonksiyonuna da ulaşabiliyorsunuz.

Mustang GTX, gitaristlere country'den rock'a, R&B'den metale, pop'tan caz'a kadar çok çeşitli türlere erişim sağlayan 200 temel ve türe özel ön ayar içerir.

Kristal netliğinde, LCD renkli ekran, amfi ve efekt ayarlarını bir bakışta görmeyi kolaylaştırır. Buna büyük kodlayıcı kadranı ve üç yumuşak dokunmatik tuşu eklediğinizde, sesinizi bulmayı kolaylaştıran güçlü, sezgisel bir arayüze sahip olursunuz.

Mustang GTX'in yerleşik WiFi özellikleri, amplifikatörünüze yeni içerik eklemeyi kolaylaştırır. Ayrıca ön ayarları doğrudan amfi ile birlikte Fender bulutundan indirebilir veya mobil cihazınızda Fender Tone™ 3.0 uygulamasını kullanabilirsiniz.

Mustang GTX 50, üstün gitar tonu için bir Celestion® hoparlör içerir.

İsteğe bağlı GTX-7 7 düğmeli ayak pedalı, Mustang GTX'in güçlü yerleşik döngü yeteneklerinin kilidini açar. 60 saniyeye kadar kayıt süresiyle, looper mükemmel bir yaratıcı ve pratik partnerdir.

Müzisyenler için hayatı sürekli daha iyi hale getirmek için çabalayan yepyeni Fender Tone 3.0 uygulamasını ekledik, böylece ön ayarlarınızı keşfedebilir, değiştirebilir, yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj120V
Watt50 Watt
Kanallar1 Adet
girişler1 Adet 1/4"
Efektler40 Amp Model, Düzinelerce Efekt (Stompbox/Delay/Reverb/Modulation), 200 Kullanıcı Ön Ayarı
Efekt Loop1/4" Stereo - (Send/Return)
Line Out2 Adet - XLR (Stereo)
Jak1/8" Stereo
Donanım 
Kabin MalzemesiWood Enclosure
Amplifikatör KaplamasıSiyah Dokulu Vinil
IzgaraSiyah ve Gümüş Tel
Amplifikatör TutacağıKrom Kaplama Kapaklı Kalıplı Siyah Plastik Kayış
Hoparlörler 
Hoparlörler1 Adet - 12" Celestion® G12P-80
Toplam Empedans8 Ohm
Aksesuarlar 
Tavsiye Edilen KılıfOpsiyonel Kılıf Mustang GTX 50 (PN 7717475000)
FootswitchGTX-7 Ayak Pedalı Dahil Değil (PN 0994072000), EXP-1 Pedalı Dahil Değil (PN 2301050000)
Boyut ve Ağırlık 
Amp Height17" (43.2 cm)
Amp Width19.25 in (48.9 cm)
Amp Depth9" (22.86 cm)
Amp Weight19.5 lbs. (8.84 kg)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...