Fender Mustang Micro Kulaklık Amfisi

Adet
2311300000 kodlu FENDER ürünüdür.

Mustang Micro, tıpkı popüler Mustang serisi amfiler gibi geniş bir ton yelpazesine sahip eksiksiz bir kişisel gitar amplifikatörüdür. Mustang Micro'yu doğrudan gitarınıza takın, en sevdiğiniz kablolu kulaklıkları bağlayın ve mükemmel amfi ve efekt ayarlarınızı seçin. Yeni başlayanlardan profesyonellere kadar her müzisyen için ideal olan Mustang Micro, evde veya hareket halindeyken harika tonlar elde etmeyi hızlı ve kolay hale getirir.

Mustang Micro'nun 1/8" stereo kulaklık çıkışı, en sevdiğiniz kablolu kulaklıkları veya kulakiçi kulaklıkları kullanma esnekliğine olanak tanır ve rahatsız edici gecikmeler olmadan duyarlı bir dokunuş ve his ile gitar çalmanıza yardım eder. Müzik kitaplığınızdan veya en sevdiğiniz "streamıng" hizmetinizden şarkılarla birlikte enstrüman çalmak mı istiyorsunuz? Mustang Micro, mobil cihazınızdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan Bluetooth ses akışını destekler ve otomatik Ses/Görsel senkronizasyon özelliğine sahiptir, bu da onu şarkı alıştırması yapmak ve öğrenmek için harika bir araç haline getirir. Hatta Mustang Micro'nun USB-C çıkışını kullanarak en sevdiğiniz gitar tonlarını ve Bluetooth ses akışını aynı anda kaydedebilirsiniz.

Mustang Micro'nun kendi kendine yeten sinyal işleme özelliği, çalışmak için harici bir cihaza bağlanmadan oynama özgürlüğü sağlar.

Clean bir sound'dan yüksek gain'li bir distortion'a kadar her türlü müziği klasik Tweed ile modern yüksek gain'li amfi tonlarına kadar kaplayabilirsiniz.

Modülation, Overdrive, Compression, Stereo Delay ve Reverb efektleri dahil olmak üzere çok çeşitli efektlerin keyfini çıkarın.

En sevdiğiniz şarkılara veya eğitici videolara gerçek zamanlı olarak eşlik etmek için bir mobil cihaz veya bilgisayarla eşleştirin.

Hemen hemen tüm elektro gitarlar ve baslarla uyumludur.

MAC/PC'ye kaydedin, aygıt yazılımını güncelleyin ve dahili pili yeniden şarj edin. Favori kablolu kulaklıklarınızı bağlayın.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj100V-240V
Girişler1 Adet - Built-In 1/4” Plug
Efektler12 Amfi Modeli, 12 Efekt Modeli (Reverb, Modulation, Delay, Combination), EQ
Jak1/8" Stereo
Donanım 
Kabin MalzemesiNA
IzgaraNA
Hoparlörler 
Toplam EmpedansNA
Ölçüler ve Boyut 
Yükseklik3.15" (8 cm)
Genişlik1.5" (38.1 mm)
Derinlik1.13" (2.87 cm)
Ağırlık1.8 oz (51g)
Yükleniyor...