Fender Pro Junior™ IV Lacquered Tweed

Adet
2231306000 kodlu FENDER ürünüdür.

Her tarzda çalan gitaristler tarafından uzun süredir saygı duyulan 15 watt'lık Pro Junior IV, bu amplifikatöre değiştirilmiş bir ses devresi ve klasik bir tüvit görünümü ekler. Kompakt ve basit bir ton makinesi olan bu amfi, harika bir ton ve dikkat çekici derecede dokunmaya duyarlı dinamik tepkiye ihtiyaç duyan performans gitaristleri için idealdir.

Ses devresini değiştirmek, ses seviyesi arttıkça daha kademeli ve doğrusal bir bölünmeye izin vererek, ışıltılı ve bozulmamış ile cesur ve ortalama arasında değişen tonları daha rahat kontrol edebileceksiniz. 

Pro Junior IV'ün overdrive devresini yeniden seslendirdik, bas tepkisini sıkılaştırırken, aktif olduğundaki ton netliğini ve tanımını iyileştirdik.

Jensen hoparlörler, havalı vintage tarzı ile  ayrılık ile tatlı artikülasyona sahip geleneksel Fender amfi hoparlörleridir.

Özel lake tüvit kaplama, 50'lerin sonlarından fabrikadan yeni çıkmış bir görünüme ve her sahnede havalı bir havaya sahiptir.

Yakışıklı kaplamaya ek olarak, bu amfi, Fender'ın damgasını taşıyan bir aynalı krom kontrol panelinin gümüş rengi stiline sahiptir.

Özel bir dokunuş olarak, bu amfinin sapı deriden özenle üretilmiştir. Sadece kulp dayanıklı ve şık olmakla kalmaz, tamamen deri yapı geçmişimizden gelen otantik bir ayrıntıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Elektronik 
Voltaj230V EUR
Watt15 Watt
KontrollerVolum, Ton
Kanallar1 Adet
Girişler1 Adet - 1/4"
Efekt LoopYok
Donanım 
Kabin Malzemesi3/4" Particle Board
Amplifikatör KaplamasıLake Tüvit
Izgara50's Style
Amplifikatör CevheriKırmızı LED
Ön PanelKrom
Amplifikatör TutacağıVintage Leather Strap
Hoparlörler 
Hoparlör1 Adet - 10" Jensen® P10R Alnico
Toplam Empedans8 Ohm
Tüpler 
Preamp Tüpleri2 Adet 12AX7
Power Tüpler2 Adet EL84
DoğrultucuSolid State
Aksesuarlar 
FootswitchNA
Tavsiye Edilen KılıfP/N: 0047484000, Pro Junior™, Kahverengi
Ölçüler ve Boyut 
Yükseklik14.5" (36.8 cm)
Derinlik8.75" (22.22 cm)
Genişlik15.25" (38.73 cm)
Ağırlık22.85 lbs (10.36 kg)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...