Fender Rumble 40 V3 Bas Gitar Amfisi

Adet
2370306900 kodlu FENDER ürünüdür.

Her seviyedeki her bas gitarist için Rumble bas kombinasyonları, sismik Fender bas tonu ve sahneye uygun özelliklerle şaşırtıcı derecede kompakt, taşınabilir ve hafif olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Tek başına, şık, küçük Rumble 40 kombinasyonunun aslında 40 watt saf bas sound'u verdiğine inanmayabilirsiniz, ancak tam olarak bunu yapar. Her zamankinden daha hafif ve daha yüksek sesle, klasik Fender stili, 10 inçlik Eminence® hoparlör ve sıkıştırma kornası, overdrive devresi, çok yönlü üç düğmeli seslendirme ve daha fazlasını içeren harika özelliklerle üretilmiştir.

Sadece bir düğmeye dokunarak Rumble bas amfiniz size cesur, agresif, inanılmaz derecede zengin ve tatmin edici bir overdrive tonu verir.

Bu Rumble amfi, high end bright, mid countour switch'i ve eski tarz tube hissiyatı veren "vintage" switch'inden oluşan çok yönlü üç düğmeli tonlu seslendirme ile sesinizi uyarlamanıza olanak tanır.

Harici sahne ve stüdyo performansı ve kayıt sistemleri ile kolay uyumluluk için bu amfi, zemin kaldırma anahtarlı bir arka panel XLR hat çıkışına sahiptir.

Dijital medyada gitar çalanlar ve diğer benzer cihazlarla kolay bağlantı sağlamak isteyenler için bu Rumble combo, 1/8" stereo yardımcı giriş ile donatılmıştır.

Kolay taşınabilirlik için bu Rumble combo, özellikle kompakt ve hafif bir yapıya sahiptir.

Herhangi bir zamanda evde kulak mesafesindeki başka birini rahatsız etmeyecek rahat kişisel dinleme için bu amfi bir kulaklık çıkış jakına sahiptir.

Elektronik 
Watt8 Ohm'da 40 Watt
Voltaj230V EUR
KontrolGain, Bright On/Off, Contour On/Off, Vintage On/Off, Drive, Overdrive On/Off, Level, Bas, Low-Mid, High-Mid, Treble, Ana Volum
Kanallar1 Adet  (with Selectable Bright Switch, Contour, Vintage Switch and Overdrive)
Girişler1 Adet 1/4"
Line Out1 Adet (XLR, Ground Lift ile)
Donanım 
Kabin MalzemesiHafif Kontrplak
Amplifikatör KaplamasıSiyah Dokulu Vinil 
IzgaraGümüş
Amplifier JewelKırmızı LED
Ön PanelBoyalı Metal
Amplifikatör TutacağıNikel Kaplama Kapaklı Kalıplı Plastik Kayış
Hoparlör 
Hoparlörler1 Adet 10" Fender® Special Design
Toplam Empedans8 Ohm
Aksesuarlar 
Footswitch1-Button Economy (P/N: 0994049000), Vintage (P/N: 0994054000), LED (P/N: 0994052000) (Tüm Footswitch'ler Dahil Değildir)
Ölçüler ve Boyut 
Ağırlık18 lbs. (8.16 kg)
Yükseklik16.5" (41.91 cm)
Genişlik16.5" (41.91 cm)
Derinlik12" (30.5 cm)
Benzer Ürünler
Yükleniyor...